mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masik86 Rakieta już ma żonę przez co musiałby brać rozwód a to jest nie zbyt miłe widziane w wielu środowiskach także będzie Pique Xd
2
@JokerforBarca jeszcze Di Maria do tego i jedziemy :()
7
Oby dobrze wykorzystał potencjał Neymara
0
A może Benitez na trenera Barçy co myślicie hmm skoro taka licytacja ?
0
Dobra decyzja zasłużył na to
0
Dlaczego Bóg stworzył komary?
0
@Colon najlepsza ta przyczajka Alvesa
1
@krzychu1526 kebab>wszystko inne
0
@AdrianGajewski2005 bardzo mi się podobał pamietam jak nam pani na angielskim go puściła
0
Jak na początku przeczytałem ten skład to myślałem że takim składem będziemy grać w 19/20
1
Kto dzisiaj pisze historie oprócz mnie?
0
Pójdę o krok dalej Ney zachęca Cou na transfer do PSG ale mu się coś pomyliło i przechodzi do Barçy w której jednak Cou zostaje pasuje wam bo mi tak
0
Nie wiedziałem że Neres jest z Brazylii
1
Współczuje i pomodlę się za twoją babcie trzymaj się kolego pomyśl że teraz jest jej już lepiej nie cierpi
1
Leo zgolił brodę i jest o wiele lepiej
0
To czy obecna kadra jest lepsza od tej która miał Martino to można podyskutować ale napewno Barça Martino nie grała ładnie dla oka
0
w tym roku stzeliliśmy z United na wyjeździe co 1-0 było
0
I dlatego ja nie mam żony ani nawet dziewczyny Xd
0
Arda Turan też miałbyć ambitny walczak
0
A tak wgl to jak wam poszedł angielski podstawowy i rozszerzony bo dla mnie był bardzo prosty na podstawie i dość łatwy na rozszerzeniu
0
Z 1992 nie 1996 roku
0
Jaki Martin ? Stankiewicz ?
0
Barcelona to zmieniła się w drużynę typu Chelsea czy Juventusu oczywiście z całym szacunkiem dla tych ekip mam na myśli to że nasza gra ani trochę nie przypomina tej w której większość z nas zakochała się w tym zespole czyli kontrola środka pola jak i całego meczu dominacja nad przeciwnikiem piękne akcje intensywność głód zdobywania kolejnych goli obecnie to coś w stylu betoniarka i jeden ofensywny zawodnik tak jak ma to miejsce w przypadku drużyn które wymieniłem wyżej
0
I co był ten Neymar wczoraj zrobił gdyby nadal grał u nas
1
Jeszcze dobry był 1-0 z United
0
Nie no super wstaje przed chwilą nie oglądałem meczu wczoraj jak się dobrze okazało bo mam dzisiaj maturę z Angolą patrzę a tu takie coś jak sie można nie zdenerwować lekko mówiąc
3
Nie wiem jak wy ale ja mam nadzieje że to co piszą na tiki tace o tym że Barça jest zainteresowana Di Marią to jeden wielki fejk no po co nam potrzebny kolejny bezproduktywny dziadek mającej najlepsze lata za sobą a do tego były gracz RM
0
Nie to była tylko skrócona wersja to co napisałem w komentarzu
0
Kurde uwaliłem maturę napisałem tezę czy wolność to życie w wolnej ojczyźnie jako argumenty podałem młodzież z dziadów niewoloną w więzieniu ze oni nie byli wolni gdyż tego nie zaznali jak i Konrada który również nie mógł tego dostąpić oprócz tego przykład naszej współczenej polski ze możemy nieuctwo co chcemy itp Koreę północna ze mieszkańcy tego państwa nie mogą tego co my i odwołałem się jeszcze do innego świata myślicie ze to co napisałem jest złe ?
0
ciekawe czy Getafe zrobi