0

@masik86 Rakieta już ma żonę przez co musiałby brać rozwód a to jest nie zbyt miłe widziane w wielu środowiskach także będzie Pique Xd

2

@JokerforBarca jeszcze Di Maria do tego i jedziemy :()

7

Oby dobrze wykorzystał potencjał Neymara 

0

A może Benitez na trenera Barçy co myślicie hmm skoro taka licytacja ?

0

Dobra decyzja zasłużył na to

0

Dlaczego Bóg stworzył komary?

0

@Colon najlepsza ta przyczajka Alvesa

1

@krzychu1526  kebab>wszystko inne 

0

@AdrianGajewski2005 bardzo mi się podobał pamietam jak nam pani na angielskim go puściła 

0

Jak na początku przeczytałem ten skład to myślałem że takim składem będziemy grać w 19/20

1

Kto dzisiaj pisze historie oprócz mnie?

0

Pójdę o krok dalej Ney zachęca Cou na transfer do PSG ale mu się coś pomyliło i przechodzi do Barçy w której jednak Cou zostaje pasuje wam bo mi tak

0

Nie wiedziałem że Neres jest z Brazylii

1

Współczuje i pomodlę się za twoją babcie trzymaj się kolego pomyśl że teraz jest jej już lepiej nie cierpi

1

Leo zgolił brodę i jest o wiele lepiej

0

To czy obecna kadra jest lepsza od tej która miał Martino to można podyskutować ale napewno Barça Martino nie grała ładnie dla oka

0

w tym roku stzeliliśmy z United na wyjeździe co 1-0 było

0

I dlatego ja nie mam żony ani nawet dziewczyny Xd

0

Arda Turan też miałbyć ambitny walczak

0

A tak wgl to jak wam poszedł angielski podstawowy i rozszerzony bo dla mnie był bardzo prosty na podstawie i dość łatwy na rozszerzeniu

0

Z 1992 nie 1996 roku

0

Jaki Martin ? Stankiewicz ?

0

Barcelona to zmieniła się w drużynę typu Chelsea czy Juventusu oczywiście z całym szacunkiem dla tych ekip mam na myśli to że nasza gra ani trochę nie przypomina tej w której większość z nas zakochała się w tym zespole czyli kontrola środka pola jak i całego meczu dominacja nad przeciwnikiem piękne akcje intensywność głód zdobywania kolejnych goli obecnie to coś w stylu betoniarka i jeden ofensywny zawodnik tak jak ma to miejsce w przypadku drużyn które wymieniłem wyżej

0

I co był ten Neymar wczoraj zrobił gdyby nadal grał u nas

1

Jeszcze dobry był 1-0 z United

0

Nie no super wstaje przed chwilą nie oglądałem meczu wczoraj jak się dobrze okazało bo mam dzisiaj maturę z Angolą patrzę a tu takie coś jak sie można nie zdenerwować lekko mówiąc

3

Nie wiem jak wy ale ja mam nadzieje że to co piszą na tiki tace o tym że Barça jest zainteresowana Di Marią to jeden wielki fejk no po co nam potrzebny kolejny bezproduktywny dziadek mającej najlepsze lata za sobą a do tego były gracz RM

0

Nie to była tylko skrócona wersja to co napisałem w komentarzu

0

Kurde uwaliłem maturę napisałem tezę czy wolność to życie w wolnej ojczyźnie jako argumenty podałem młodzież z dziadów niewoloną w więzieniu ze oni nie byli wolni gdyż tego nie zaznali jak i Konrada który również nie mógł tego dostąpić oprócz tego przykład naszej współczenej polski ze możemy nieuctwo co chcemy itp Koreę północna ze mieszkańcy tego państwa nie mogą tego co my i odwołałem się jeszcze do innego świata myślicie ze to co napisałem jest złe ?

0

ciekawe czy Getafe zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?