0

Z roku na rok te koszulki robią coraz gorsze

7

Z tych wymienionych to najbardziej chciałbym Skriniara

5

Rakitić Xd Xd Xd

0

Bierzmy pepe ????????

0

Nie było mnie wczoraj na stronie wchodzę dzisiaj a tu taki szpital mamy w klubie że dobrze nie jest

0

Nie mogłem oglądać meczu bo byłem poza domem przed chwilą wróciłem i zobaczyłem wynik 1-1 czy odzwierciedlał on naszą grę i jak nasi grali kto był najlepszy a kto najgorszy?

0

A ja dzisiaj w szkole odrabiamy 2 listopada

0

Jak byście sobie wyobrazili mecz Barça Valverde 18/19 vs Polska Jerzego Brzęczka 2018??

0

Co sądzicie na temat twórczości Gargamela na yt

0

O czym gadać z dziewczyną aby ją poderwać??

0

Czy to prawda że Bale jest kontuzjowany?

0

Jak można trenować silną wolę aby np nie jest dużo słodyczy?

0

Messi jest zawodnikiem Barçy tyle czasu ile ja jestem na świecie hmmm

0

Obie drużyny z tego samego miasta

0

A tak wogóle to kiedy ostatni raz Barça grała w piątek?

0

Nie żebym czepiał się wyglądu ale ten cały Quique Florez to jak jakiś menel spod biedronki wygląda

0

Myślicie że Malaga spadnie w tym sezonie z la ligi

0

Kiedy losowanie ćwierćfinałów PK?

8

A tak wogóle to co z transferem Yerrego Miny?

3

Po tym co działo się latem dopiero jak będzie oficjalka to będzie sie można cieszyć

0

Mam pytanie pierwszy mecz z Celtą w CdR gramy u siebie czy na wyjeździe

1

Ostatnimi czasy to obok Malagi nasza największa zmora ale wydaję mi się że dadzą radę

1

Brakuje Masipa na bramce

0

Z jednej strony cieszy jego postawa ale z drugiej szkoda Cillesena bo to również bardzo dobry bramkarz

1

Ruscy wcale mocniejsi od nas nie są więc nie przesadzaj

3

Ciekawe czy gdyby Maroko nie zakwalifikowało się na mundial za rok to też chciałby w nim grać

0

Dlaczego są już ustalone dokładne daty meczów z Deportivo i Realem a z Celtą i Villarealem jeszcze nie a gramy z nimi wcześniej?

0

Czy czasem bramkarzem espanyolu nie był wtedy Kameni?

0

Ciekawe na kogo biali będa głosować jak będziemy grać z Juve

0

Czy kiedykolwiek jakiś Polak grał w Barcelonie bo gdzieś słyszałem że jakiś grał ale nie jestem pewien jeśli tak to kto to był I kiedy u nas występował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?