mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z roku na rok te koszulki robią coraz gorsze
7
Z tych wymienionych to najbardziej chciałbym Skriniara
5
Rakitić Xd Xd Xd
0
Bierzmy pepe ????????
0
Nie było mnie wczoraj na stronie wchodzę dzisiaj a tu taki szpital mamy w klubie że dobrze nie jest
0
Nie mogłem oglądać meczu bo byłem poza domem przed chwilą wróciłem i zobaczyłem wynik 1-1 czy odzwierciedlał on naszą grę i jak nasi grali kto był najlepszy a kto najgorszy?
0
A ja dzisiaj w szkole odrabiamy 2 listopada
0
Jak byście sobie wyobrazili mecz Barça Valverde 18/19 vs Polska Jerzego Brzęczka 2018??
0
Co sądzicie na temat twórczości Gargamela na yt
0
O czym gadać z dziewczyną aby ją poderwać??
0
Czy to prawda że Bale jest kontuzjowany?
0
Jak można trenować silną wolę aby np nie jest dużo słodyczy?
0
Messi jest zawodnikiem Barçy tyle czasu ile ja jestem na świecie hmmm
0
Obie drużyny z tego samego miasta
0
A tak wogóle to kiedy ostatni raz Barça grała w piątek?
0
Nie żebym czepiał się wyglądu ale ten cały Quique Florez to jak jakiś menel spod biedronki wygląda
0
Myślicie że Malaga spadnie w tym sezonie z la ligi
0
Kiedy losowanie ćwierćfinałów PK?
8
A tak wogóle to co z transferem Yerrego Miny?
3
Po tym co działo się latem dopiero jak będzie oficjalka to będzie sie można cieszyć
0
Mam pytanie pierwszy mecz z Celtą w CdR gramy u siebie czy na wyjeździe
1
Ostatnimi czasy to obok Malagi nasza największa zmora ale wydaję mi się że dadzą radę
1
Brakuje Masipa na bramce
0
Z jednej strony cieszy jego postawa ale z drugiej szkoda Cillesena bo to również bardzo dobry bramkarz
1
Ruscy wcale mocniejsi od nas nie są więc nie przesadzaj
3
Ciekawe czy gdyby Maroko nie zakwalifikowało się na mundial za rok to też chciałby w nim grać
0
Dlaczego są już ustalone dokładne daty meczów z Deportivo i Realem a z Celtą i Villarealem jeszcze nie a gramy z nimi wcześniej?
0
Czy czasem bramkarzem espanyolu nie był wtedy Kameni?
0
Ciekawe na kogo biali będa głosować jak będziemy grać z Juve
0
Czy kiedykolwiek jakiś Polak grał w Barcelonie bo gdzieś słyszałem że jakiś grał ale nie jestem pewien jeśli tak to kto to był I kiedy u nas występował