0

@kerouac Kimich pewniaczek chyba nie miałeś na myśli tego ze jego transfer do nas jest pewny bo o nim żadnych plotek nawet nie było a gdzie tam do transferu. Poza tym oprócz kwestii finansowych związanych z transferem sama jego cena kontrakt zawodnika to ile będzie zarabiał itd najważniejsza jest chęć samego zawodnika do opuszczenia klubu i przejścia do innego a nie słyszałem o tym jakoś aby Kimich tak jak Neymar nalegał na transfer z Bayernu którego zdanie jest również bardzo ważne aby wogóle zacząć negocjacje dotyczące sprzedaży zawodnika przypominam ze nie ma on żadnej klauzuli wykupu

1

@SuperPatsonFCB Messi 10 Suarez 9 Neymar 11 Dembele 12 Griezmann 7 Coutinho 14

0

@SzahMatt tak ale miałem na myśli to ze był zdecydowanie lepszy od takiego Munira czy Sandro i wystawiając go w pierwszym składzie dawał jakość której oni nie dawali

0

Wszyscy byliby zadowoleni gdybys drogi Piotrusiu został na ten jeden sezon dłużej w Barçie być może z nim właśnie w składzie pokonalibyśmy żeby niestety już osiągniętej przez wiadomo kogo czyli obrona ligi mistrzów uważam ze jego właśnie bardzo brakowało w 2 sezonie LE z pewnością dałby sporo wytchnienia MSN którego wówczas nie było ale cóż to jęst już przeszłość natomiast co do powrotu Neymara mam podobne zdanie co Pedro tak ogólnie to właśnie wspomniani Ney i Pedrito byli zawodnikami nad którymi najbardziej ubolewalem i to całkiem długo że od nas odeszli a ich następcy Cou Dembek czy Paco to nie było to samo

0

@D10SLEO teraz raczej nie

0

@Adamski69 wiadomo nie chodzi mi o to że popełnił błąd żeby mu wytykać lecz o to że tamten był akurat śmieszny i tyle i chciałem się upewnić czy on wtedy stał na bramce

0

A czy przypadkiem to kupiony przez nas Neto nie puścił tego strzału Messiego pod nogami co piłka przekroczyła linie a sędzia bramki nie uznał to był on?

0

@ViscaBarca123 Kozak R9 i tyle w temacie a tak wgl jak się nazywa nuta w tym filmiku ?

0

@MarioVeB! Pomimo wszystko moznabylo jednak trochę więcej wyciągnąć za niego wtedy

0

Mogło być trochę lepiej z tym Gomesem te 30-40 mln ale nie jest źle gdy przypomni sobie człowiek choćby takiego Dawida Ville za 2 czy 3 mln sprzedanego

0

Zastanawialiście się kiedyś którzy piłkarze z obecnej kadry Barçy znają angielski mam na myśli nie to że umie powiedzieć Hi czy Hello ale tak trochę więcej w tym języku powiedzieć widziałem ze Rakitic Pique gruby i filipek Mats i Jasper potrafią ale w sumie ciekawi mnie czy jacyś jeszcze inni a najbardziej czy Messi umie jak myślicie ?

0

dopiero teraz zauważyłem że mam podobną fryzurę jak Messi na tym zdjęciu wręcz identyczną

0

@FcBarcaCules czemu tak agresywnie kolego ja tylko podzieliłem się swoimi wrażeniami a ty już do mnie wynocha :((

4

Czy to strona reprezentacji Argentyny czy Fc Barcelony bo jak grają inne repry nawet te w których są nasi piłkarze to aż takich artykułów nie ma mam na myśli tą powagę w tytule Wszystko albo nic

6

@panczo dokładnie cisza na temat Angela Di Marii również niepokoi :)

1

Moim zdaniem Brazylijczycy to głowni faworyci tego turnieju gra u siebie jeden główny konkurent taki jak Argentyną jedna noga poza turniejem pod nieobecność Neymara mogą grać bardziej zespołowi co może im pomóc

8

@martin86 Balotelli 2 Xd Mario to o takim skilu jak Dembuś to sobie może pomarzyć

0

@MarcinVeB4 a potem płacz że Roberto objeżdżany przez Hazarda i Neymara

0

@Coutinho007 spoko tylko chodziło mi o samo porównanie

0

@Coutinho007 jak alarm w Multipli Xd Xd prawie się posikałem ze śmiechu

0

@NeroTFP co ????????!!

0

A może Bartuś i spółka po cichu negocjuje transfer Garetha Bale

0

Jeżeli Argentyną nie wygra co niestety jest mocno prawdopodobne to niech zwycięży Urugwaj fajnych grajków maja w składzie mocna poukładana kadrę do tego grają spoko piłkę oraz pomimo ze są małym narodem są waleczni i dają z siebie wszystko coś jak Chorwaci

4

@19cukier48 zgadzam się chociaż z tym czy lepszy od Rakitica wiem że napisałeś swoje zdanie i to który z nich dał nam więcej to jednak mimo wszystko Chorwat który jest graczem o nie aż tak ofensywnej charakterystyce jak Fabregas ale za to jego praca w defensywie i poświęcenie były i są na dużo wyższym innym poziomie od tego co prezentował u nas Fabregas o tym tez warto pamiętać

1

Ploty o Neymarze ucichły ale nie do tego zmierzam myślicie że jego już rzeczywiście granie w piłkę nie jara i całkiem niedługo za jakieś powiedzmy kilka lat powie kończę karierę i zostanę zawodowym gamerem bo spora cześć tych jego kontuzji to tak jakby ściema a do tego na jeszcze więcej party myślicie że tak możliwe ?

1

presezon to on powinien rozpocząć z nową drużyną

0

Stawiam że odejdzie Malcom oraz Cou tylko jeżeli oni odejdą wraz z przyjściem Griezmanna w kadrze z napastników zostaną nam Messi Suarez Dembele Griezmann czyli czterech napastników co prawda jakościowych ale jednak przydał by się chociaż ten jeden napastnik więcej także jeżeli obaj odejdą będzie to złe posunięcie zarządu oczywiście jeżeli nikogo nie sprowadzą albo nie wprowadzą np takiego Abela Ruiza

0

Sprzedać to jedno ale zastąpić go kimś sensownym to drugie

0

Jakie było waszym zdaniem 5 najlepszych meczów Barçy z minionego sezonu ? moim zdaniem to były na wyjazdach z totkami espanyolem i levante w lidze rewanż z sevilla w cdr oraz 5:1 z realem

0

Real to musi zacząć coś w końcu sprzedawać bo będą mieli ostatecznie 30 zawodników w kadrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?