mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wierzę że Barça da radę dzisiaj wygrać jest to jak najbardziej możliwe.Czuje takie 3:1 dla nas 2 Messi Suarez dla Bvb Sancho. Oprócz tego liczę dzisiaj bardzo na Slavię. Czesi naprawdę mogą się podobać w tej edycji Lm.
1
@Socjopata o kurde to poważna sprawa się rozwinęła
0
O co chodzi z Messim że tak dużo o nim piszecie znowu jakaś ploteczka o odejściu ?
5
@ProMILs ostatnio to sama Barcelona jest mało barcelońska
0
Dobrze że nie ściągnęliśmy tego brytyjskiego drewna
0
@SeeleyBooth może trochę przesadziłem z tym krótko ale kilka lat temu miałem na myśli.
2
Smutne jest to że w tak stosunkowo krótkim czasie z drużyny,która regularnie dominowała innych stajemy się drużyną która jest regularnie dominowana przez innych. Trzeba poczynić wiele zmian z nowym trenerem na czele. VeB
0
Jakie drużyny zagrają w barażach ?
0
@Encore mniej niż zero
0
Nigdy jakoś za nim nie przepadałem.Jego wypowiedzi dosyć często były przynajmniej dziwne jak choćby wtedy co powiedział o wykarmieniu rodziny.Teraz również to potwierdza.
0
Czy wiadomym jest kto wymyślił te wszystkie janusze grażyny itp.Czy to był po prostu jakiś pomysł zaczerpnięty z zagranicy? Zastanawia to mnie bo mój kolega z Ukrainy mówił że u niego oraz w innych krajach naszego rejonu czegoś podobnego nie ma.
1
Słaba gra dobry wynik
7
Dzisiaj to wyjątkowo zmówię różaniec w kontekście zwolnienia Valverde.Wierze że Bóg mnie (nas) wysłucha. Amen
0
@Wittgenstein wtedy byłoby już po wszystkim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wstyd przez wielkie W
0
@Damian11 oby zostali na tym miejscu do końca sezonu. Zbyt długo te miernoty grają w elicie
0
@BarcaInfo czyli Umtiti klasycznie
0
Czy to że na Camp nou po strzeleniu gola przez naszych nie ma skandowania nazwiska jest czymś spowodowane ? Nawet takie kurniki jak jakieś getafe czy inne eibary mają a my nie . To nie znaczy że doping musi być jak na stadionie np.Galatasaray (gdzie swoją drogą atmosfera jest genialna)ale czasami to aż się prosi o nieco głośniejszą wrzawę
1
kto by wtedy pomyślał że taki piłkarz z niego wyrośnie
0
@Hubertusk 2 oraz 3 komplet dla mnie świetne.Natomiast 1 są słabe bardziej przypominają Crystal Palace lub Levante.
0
@Kamilos84 taaaa i jeszcze kisi ogórki pod pachami dla mamusi. Hmmm przypominają się te czasy gimnazjum i tego typu pocisków
2
pomimo wszystko jakoś tak dziwnie jak Rakitić tak mało przebywa na boisku już się do niego bardzo przyzwyczaiłem.
0
Jutro mam na uczelni godziny rektorskie przez co na lajcie obejrzę sobie meczyk naszych. To się nazywa dobra wiadomość
0
Kosmici mogą zaatakować Ziemię.
0
@Szenszej Całkiem prawdopodobne znająć Dembusia
1
To jest żart tak? Nie mam już sił na tego typa.
0
@Aaron10 Chciałbym zobaczyć Messiego w tym ortalionie. Wyglądałby jak prawdziwy polski Mietek spod biedry.
0
@David_VeB spoko pomogło to co ty oraz kolega wyżej napisaliście. Dziękuje :)
2
Koleś z tygodnia na tydzień coraz bardziej się kompromituje teraz zrobił to sam.