1

Wierzę że Barça da radę dzisiaj wygrać jest to jak najbardziej możliwe.Czuje takie 3:1 dla nas 2 Messi Suarez dla Bvb Sancho. Oprócz tego liczę dzisiaj bardzo na Slavię. Czesi naprawdę mogą się podobać w tej edycji Lm.

1

@Socjopata o kurde to poważna sprawa się rozwinęła

0

O co chodzi z Messim że tak dużo o nim piszecie znowu jakaś ploteczka o odejściu ?

5

@ProMILs ostatnio to sama Barcelona jest mało barcelońska

0

Dobrze że nie ściągnęliśmy tego brytyjskiego drewna

0

@SeeleyBooth może trochę przesadziłem z tym krótko ale kilka lat temu miałem na myśli.

2

Smutne jest to że w tak stosunkowo krótkim czasie z drużyny,która regularnie dominowała innych stajemy się drużyną która jest regularnie dominowana przez innych. Trzeba poczynić wiele zmian z nowym trenerem na czele. VeB

0

Jakie drużyny zagrają w barażach ?

0

@Encore mniej niż zero

0

Nigdy jakoś za nim nie przepadałem.Jego wypowiedzi dosyć często były przynajmniej dziwne jak choćby wtedy co powiedział o wykarmieniu rodziny.Teraz również to potwierdza.

0

Czy wiadomym jest kto wymyślił te wszystkie janusze grażyny itp.Czy to był po prostu jakiś pomysł zaczerpnięty z zagranicy? Zastanawia to mnie bo mój kolega z Ukrainy mówił że u niego oraz w innych krajach naszego rejonu czegoś podobnego nie ma.

1

Słaba gra dobry wynik

7

Dzisiaj to wyjątkowo zmówię różaniec w kontekście zwolnienia Valverde.Wierze że Bóg mnie (nas) wysłucha. Amen

0

@Wittgenstein wtedy byłoby już po wszystkim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wstyd przez wielkie W

0

@Damian11 oby zostali na tym miejscu do końca sezonu. Zbyt długo te miernoty grają w elicie

0

@BarcaInfo czyli Umtiti klasycznie

0

Czy to że na Camp nou po strzeleniu gola przez naszych nie ma skandowania nazwiska jest czymś spowodowane ? Nawet takie kurniki jak jakieś getafe czy inne eibary mają a my nie . To nie znaczy że doping musi być jak na stadionie np.Galatasaray (gdzie swoją drogą atmosfera jest genialna)ale czasami to aż się prosi o nieco głośniejszą wrzawę

1

kto by wtedy pomyślał że taki piłkarz z niego wyrośnie

0

@Hubertusk 2 oraz 3 komplet dla mnie świetne.Natomiast 1 są słabe bardziej przypominają Crystal Palace lub Levante.

0

@Kamilos84 taaaa i jeszcze kisi ogórki pod pachami dla mamusi. Hmmm przypominają się te czasy gimnazjum i tego typu pocisków

2

pomimo wszystko jakoś tak dziwnie jak Rakitić tak mało przebywa na boisku już się do niego bardzo przyzwyczaiłem.

0

Jutro mam na uczelni godziny rektorskie przez co na lajcie obejrzę sobie meczyk naszych. To się nazywa dobra wiadomość

0

Kosmici mogą zaatakować Ziemię.

0

@Szenszej Całkiem prawdopodobne znająć Dembusia

1

To jest żart tak? Nie mam już sił na tego typa.

0

@Aaron10 Chciałbym zobaczyć Messiego w tym ortalionie. Wyglądałby jak prawdziwy polski Mietek spod biedry.

0

@David_VeB spoko pomogło to co ty oraz kolega wyżej napisaliście. Dziękuje :)

2

Koleś z tygodnia na tydzień coraz bardziej się kompromituje teraz zrobił to sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?