0

Z messim to jakaś poważną sprawa że może odejść czy tylko kolejna plotka. Nie miałem czasu tego śledzić dlatego się pytam jak jest?

1

Nie chcę być pesymistą ale żeby nie było później dziwne że Messi musi biegać po pomocy bi nikt piłki do przodu nie zagra. Arthur jednak miał w sobie magię, wizje gry, lekkość finezje czyli coś czego Pjanić nie ma i nie będzie miał. Smutne jest to co Bartuś robi z naszym kochanym klubem:( Obawiam się że będzie podobna sytuacja do tej z Thiago

1

Pjanić to pierwszy Bośniak w Barcelonie?

0

@FCB24 Myślę że dużo lepszym sposobem na poznanie swojej drugiej połówki jest realny świat. Aczkolwiek spróbować możesz, żebyś kogoś tam znalazł musiałbyś poświęcić duuuużo czasu na tą apkę. Tylko nie bierz opcji płatnych. Oczywiście mówię to z własnego przykładu.

1

Myślał Bartuś o niedzieli a w sobotę łeb ucięli

0

Cześć czy wiecie może jak nazywa się amerykański film oparty na faktach. Akcja dzieje się bodajże 1998/1999 w Kalifornii opowiada o tym jak znęcano się nad pewnymi chłopakami w szkole ,którzy z czasem tego nie wytrzymali i postanowili na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość. Zabili nie tylko dręczycieli ale i inne niewinne osoby w szkole?

1

@TheNekro94 spełnienia marzeń

0

@ArdoFCB to jest jeszcze nic gdybyś zobaczył co się działo w parlamencie ukraińskim to jest dopiero burdel. Granaty dymne czy rzucane jajka niestety nie mam do tego linka kumpel mi pokazywał.

0

Czytając jego wiele wypowiedzi wyjątkowo tego typa nie trawie.Taki typowy buc

0

Kim on ogólnie jest ?

1

@AlvaroHanso o to to to mi się podoba gdybym mógł dałbym za to dwa razy zielone

0

Siema.Wiecie może gdzie w pobliżu centrum Lublina dałoby radę obejrzeć nasz mecz z Napoli?.Chodzi mi o jakiś bar pub.

6

Co jak co ale byłoby śmiesznie gdyby Duńczyk dał więcej niż taki Dembele czy Cou czego nie można wykluczyć

1

Jakie byście podali argumenty na to że w Lidze Mistrzów powinny grać najlepsze kluby w Europie.Mój ojciec jak oglądał zapowiedź Ligi Mistrzów powiedział tam powinni grać sami mistrzowie krajów europejskich a nie jakieś 4 drużyny z jakiejś ligi.To jest liga najbogatszych którzy stają się coraz bogatsi i bogatsi i zarabiają kupę kasy na tych kontraktach reklamach jaki sam udział a inni tyle nie zarabiają.Powinny być równe szanse dla wszystkich a nie ciagle tylko Barcelona Real bayern Manchester juventus Liverpool to są słowa mojego ojca.

1

Boże widzisz i nie grzmisz

2

No to będzie fajnie nie ma co. Ja osobiście uważam możecie mnie za to pojechać równo ale nasze szanse na to że wygramy jakiekolwiek trofeum w tym sezonie to jakieś 10% . Frajerskie oddanie Pereza czy Ruiza. Wcześniej kompletnie bezsensownie wypchnięcie z klubu Cou Malcoma i Rafinhi, którzy byliby jak znalazł obecnie. Ale nie nasz hiper genialny zarząd wie lepiej lepsza kadra złożona z jakiś 17-18 piłkarzy niż mieć 2 piłkarzy na każda pozycje. Nie dobrze mi się robi jak sobie pomyśle co oni robią z naszym klubem i jaki bajzer pozostawiają następca.

2

@yla na Camp Nou

0

@Encore zrywanie jabłek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Żelazna w pomocy

0

Dobra atmosfera w szatni to klucz to dobrej gry i wyników.Co widać np. w Realu Zidana

1

Najlepsza wiadomość od dwóch lat dla naszego klubu

3

A może by Mertensa spróbować wyciągnąć na pol roku jako tymczasowy następca Luisa. Za darmo ograny na najwyższym poziomie dobry napadzior

0

jakby mieli go zwolnić to by to dawno zrobili

0

Mimo wszystko szkoda jest żal po porażce jednak tutaj walczyliśmy i stwarzaliśmy sytuacje i mocno dominowaliśmy.Czego nie można powiedzieć o np Romie czy liverpoooli

0

szkoda że w Hiszpanii nie ma czegoś takiego jak stadion narodowy to może byłby jeden mecz na ojczystej ziemi. Wtedy nie trzeba by było rozgrywać mini turniej u Arabów który mogą wygrać drużyny które z niewiadomych powodów tam grają madryt

0

@bafi jestem po stronie Polski

0

@Kapitan hawk i dwa lata od katastrofy w Rzymie

1

obyśmy jak najrzadziej grali w czwartki z wiadomych względów

0

@messi564 Coutinho też miałbyć idealny do Barçy drugi Iniesta. Każdy transfer nawet i topowego zawodnika to ryzyko niepowodzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?