mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 nie
0
Jakie waszym zdaniem reprezentacje na najbliższym euro mogą być czarnymi koniami?
1
Tak swoją drogą to co ta piosenka puszczana była po golach dla Granady?
7
@BarcaInfo Co powiedział?
3
Ostatnio takie emocje były przeciwko Sevilli w SPE w 2015 roku. Świetny mecz i brawa dla drużyny za walkę do końca i zaangażowanie.
0
Sędzie tego meczu to żart podobnie jak ten karny oraz te że Granada strzeliła 3 gole jak nic nie gra
1
dziękuje dobranoc tyle w temacie
1
czemu mnie to nie dziwi. Totalnie dominujemy nad nimi, mamy dobre okazje na gola a oczywiście defensywa...
6
Duńczycy awansowali więc oby ich rodak wziął przykład i również awansował z zespołem
0
@Elnuum Wtedy jeszcze pół biedy było bo sprowadziliśmy poniekąd Neymara w zastępstwo za Hiszpana.
0
@Bykunn Szczególnie na 9 mamy topowych zawodników
0
Przypominam oni mają Petra Cecha na bramce więc wiadomo ,że dobrze broni.
0
@clyde Piechne to ty szanuj pochodzi z mojego miasta.
1
Przed chwilą naszła mnie refleksja kto jest gorszym transferem Griezmann do nas czy Hazard do konkurencyjnego klubu. Stwierdzam jednak ,że obaj są równie słabi w swoich obecnych klubach. W zasadzie 0 czegokolwiek u jednego i drugiego.
1
@BarcaInfo Czy ja wiem czy zjazd. Od początku prezentuje równą żałosną formę.
1
@Senyer i znów bez Polaka rodaka w LL. Ale oby w Turcji więcej grał.
2
@ddanioofcb Fakt jest ładna ale nie widzę w niej nic ponad to. Może gdybym zobaczył ją na żywo zmieniłbym zdanie.
1
Niestety ale Polacy dzisiaj jak Barça przeciwko Romie i LFC
3
@Comentateiro Brolin i Dahlin grali dla Szwecji nie dla Danii. Mała poprawka
0
@Pertezm Jest powiedzenie: ,,Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.''
2
Wolałbym żebyśmy na boisku byli liderami
0
@Adamski69 Wszystkiego najlepszego:))
0
Przecież my tracimy punkty i z rywalami z czołówki więc to nie jest tak że klepiemy czołówkę a nie wychodzą nam mecze z ogórkami
0
Czemu Ronaldo grał u nas tylko jeden sezon?
0
@DonAndrzejos Nawet więcej niż trochę. Ich schemat meczów: wybroniona seta przez bramkarza, zmarnowana seta przeciwnika, gol z kupy/ przebłysk któregoś z weteranów/ gol po kontrze na pustą/ karny. Oczywiście jeszcze machlojki sędziego na niekorzyść rywali...
0
Słaba opcja bo to nie jest typowa dziewiątka. Taki zawodnik jest nam potrzebny a nie kolejny od wszystkiego i niczego.
0
@kamilop Ten mecz to kolejny kamyczek do ogródka.
0
@Szpenser przecież Eibar nie wygrał dzisiaj więc o co come on?
0
@BarcaInfo Najgorszy rok ostatnich lat dla nas. Jednak kolejny będzie podobny na 90%...
0
6 miejsce to prawo gry w eliminacjach LE?