0

0

Jakie waszym zdaniem reprezentacje na najbliższym euro mogą być czarnymi koniami?

1

Tak swoją drogą to co ta piosenka puszczana była po golach dla Granady?

7

@BarcaInfo Co powiedział?

3

Ostatnio takie emocje były przeciwko Sevilli w SPE w 2015 roku. Świetny mecz i brawa dla drużyny za walkę do końca i zaangażowanie.

0

Sędzie tego meczu to żart podobnie jak ten karny oraz te że Granada strzeliła 3 gole jak nic nie gra

1

dziękuje dobranoc tyle w temacie

1

czemu mnie to nie dziwi. Totalnie dominujemy nad nimi, mamy dobre okazje na gola a oczywiście defensywa...

6

Duńczycy awansowali więc oby ich rodak wziął przykład i również awansował z zespołem

0

@Elnuum Wtedy jeszcze pół biedy było bo sprowadziliśmy poniekąd Neymara w zastępstwo za Hiszpana.

0

@Bykunn Szczególnie na 9 mamy topowych zawodników

0

Przypominam oni mają Petra Cecha na bramce więc wiadomo ,że dobrze broni.

0

@clyde Piechne to ty szanuj pochodzi z mojego miasta.

1

Przed chwilą naszła mnie refleksja kto jest gorszym transferem Griezmann do nas czy Hazard do konkurencyjnego klubu. Stwierdzam jednak ,że obaj są równie słabi w swoich obecnych klubach. W zasadzie 0 czegokolwiek u jednego i drugiego.

1

@BarcaInfo Czy ja wiem czy zjazd. Od początku prezentuje równą żałosną formę.

1

@Senyer i znów bez Polaka rodaka w LL. Ale oby w Turcji więcej grał.

2

@ddanioofcb Fakt jest ładna ale nie widzę w niej nic ponad to. Może gdybym zobaczył ją na żywo zmieniłbym zdanie.

1

Niestety ale Polacy dzisiaj jak Barça przeciwko Romie i LFC

3

@Comentateiro Brolin i Dahlin grali dla Szwecji nie dla Danii. Mała poprawka

0

@Pertezm Jest powiedzenie: ,,Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.''

2

Wolałbym żebyśmy na boisku byli liderami

0

@Adamski69 Wszystkiego najlepszego:))

0

Przecież my tracimy punkty i z rywalami z czołówki więc to nie jest tak że klepiemy czołówkę a nie wychodzą nam mecze z ogórkami

0

Czemu Ronaldo grał u nas tylko jeden sezon?

0

@DonAndrzejos Nawet więcej niż trochę. Ich schemat meczów: wybroniona seta przez bramkarza, zmarnowana seta przeciwnika, gol z kupy/ przebłysk któregoś z weteranów/ gol po kontrze na pustą/ karny. Oczywiście jeszcze machlojki sędziego na niekorzyść rywali...

0

Słaba opcja bo to nie jest typowa dziewiątka. Taki zawodnik jest nam potrzebny a nie kolejny od wszystkiego i niczego.

0

@kamilop Ten mecz to kolejny kamyczek do ogródka.

0

@Szpenser przecież Eibar nie wygrał dzisiaj więc o co come on?

0

@BarcaInfo Najgorszy rok ostatnich lat dla nas. Jednak kolejny będzie podobny na 90%...

0

6 miejsce to prawo gry w eliminacjach LE?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?