mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh hehe dobre
1
@Songo91 kluczowy będzie następny ich mecz z Walią. Mimo wszystko ciągle trzymam za nich kciuki i myśle ,że raczej wyjdą z grupy. Pomijając ich grę w dzisiejszym meczu to słabo ,że trzy bramki dostali. Bo one na koniec się będą liczyć jednak.
0
Bardzo słaby mecz zarówno niestety Polaków jak i Turków.
1
@barcelonaLM obawiam się ,że Polska w meczu z Hiszpanią będzie jak Turcja dzisiaj z Włochami.
0
Turcja gra kaszanę ,że zęby bolą
1
Vamosssssss Polska
1
@MesQueUnClub96 na ten moment lepszy Neuer XD
2
@Boogmacher czyli 3:1 wygrywamy z Hiszpanią a następnie porażka ze Szwecją 2:8. Na to wychodzi patrząc jak kończył Setien
0
@BartqRKO Oprócz tego co wymienili to Koeman i Laudrup się nie zaliczają do tego grona?
0
@BarcaSupporter No z tyłu są super
0
@ShinobiQWE w krykiecie są mocni. Do tej pory jak bywałem w restauracjach hinduskich to zawsze w telewizji leciał krykiet.
0
@DaPidejpi To co w komentarzach koledzy napisali. Z tym ,że zauważ jedną istotną rzecz. Wielkość kraju i liczba ludności nie przekłada się na piłkarski potencjał. Wyjątek od tej reguły to Brazylia. Mam na myśli te największe i najliczniejsze kraje. Chiny, Indie nigdy nawet średniakami nie były.
0
3 tygodnie zostały do końca kontraktu Messiego. Coś czuje w kościach ,że odejdzie ale cóż... kiedyś to musiało się wydarzyć. Chociaż mam nadzieje ,że w naszych biurach mocno pracują nad umową.
0
To o czym mówisz to tereny ,które nie mają połączenia z resztą państwa czyli eksklawy. Natomiast wspomniane przeze mnie zachodnie krańce Turcji i Kazachstanu już nie są eksklawami.
6
Jak to było Ze Słowacją i Szwecją 6 punktów a z Hiszpania o coś powalczymy...
0
@MSN30 sporo zmian w ich repce. Ale ich poziom spadł w stosunku do 2016 czy 2018 roku.
0
@DaPidejpi Ja mam zasadę ,że na każdym wielkim turnieju kibicuje debiutantom. Więc Macedonia i Finlandia.
0
@Stagiryta Turcja i Kazachstan niewielki kawałek ale leżą w Europie. Izrael gra w Europie bo przecież z Iranem by sobie w Azji raczej nie pograli.
0
@Cobra303 a my ponosimy konsekwencje polityki naszych rządów bo jesteśmy Polakami. I gdzie tu logika.
0
@Cobra303 Lukaku Belg z dziada pradziada XD
0
@Grubson06 z tego grona De Ligt, Koundè, Laporte w takiej kolejności. Dziwi mnie ,że nie interesujemy się Skriniarem z Interu. Słowak ma dobre warunki fizyczne do tego dobrze czyta grę a Inter się sypie...
2
@Croocers Bardzo słusznie robią. Podobnie jak inne narody naszej części Europy Chorwaci nie uczestniczyli w kolonizacji Afryki; nie wyrządzili ogromnych krzywd tamtejszej ludności. Więc po co mieliby klękać? Przepraszać za coś czego nie zrobili. Belgowie to co innego bo oni swoje za uszami w Afryce mieli.
0
@BigDaglas kolega ma racje Albania jeśli chodzi o turystykę wakacyjną dopiero się ,,uczy” więc nie licz tam na dobrze rozwinięta bazę hotelową, piękne zadbane plaże czy miasta. Ale jak kto lubi. Kraj mało wyeksponowany nieco tajemniczy. Moja siostra tam z mężem i córką i podobało się jej.
2
@DaPidejpi Wielka Czerwona Plama ta burza o ,której mówisz. Ogólnie to na każdym gazowym olbrzymie występują gigantyczne układy burzowe.
1
@zadafcb piękny mecz, piękny sezon, piękna Barça. Tak niedawno a tak dawno...
21
Za tydzień o tej porze kończyć się będzie pierwsza połowa meczu otwarcia Euro. Pamiętam jak rok temu dokładnie o tej porze podczas spaceru myślałem sobie kurde jeszcze rok czasu został...
0
Mamy hattricka oficjalek brawo Laporta.
0
@elmayakos może tak może nie
5
Na onecie artykuł: ,,Polacy nie pękli rywal był mocny” taki mocny ,że strzału nie oddał celnego w drugiej połowie. Zresztą my podobnie. Mógłbym sobie bronić drugą połowę w naszej bramce.
0
Co to było XDDDDD