0

Brawo Dania pokazaliście klasę

1

@Janiama 1-0 Dania

1

@AmigoBlancos 1-0 dla Danii oraz 2-0 dla Włochów

0

@Criss18Barca skąd takie info ,że do października nie zagra ?

0

@Katalonbar więc Messi będzie twoim niewolnikiem

1

Niestety ale mam przeczucia ,że odejdzie a kolejne dni bez konkretów tylko to potwierdzają

0

@DaPidejpi kiedy on Polsce strzelił ?

0

@DaPidejpi ale jakby było drugie potknięcie to też spoko

0

@DaPidejpi No wiesz strzelili gola na wagę awansu na kilka minut przed końcem więc w sumie tak.

1

@VamosRakieta nieważne kto przejdzie będzie źle. Węgrom naprawdę niewiele do awansu brakło…

0

@bartekvisca Anglia co zawsze przed meczem z Niemcami miała pełne gacie. No nie wiem

0

@DaPidejpi to ,że jest dużo bramek może świadczyć o tym ,że poziom jest słaby.

0

Niemcy, Portugalia, kaufland i biedra dwie piłkarskie nacje których najbardziej nie lubię. Zawsze się gdzieś prześlizgną jak choćby dzisiaj. Oby Belgia i Anglia i wyjaśniły.

1

Brawo Węgrzy Vamosss

0

Kurde jak pomyśle o tych głupich bramkach straconych przez Węgrów w końcówkę z Portugalia… ehhh 10 minut tylko brakło. Porażka by ich eliminowała

0

@neymarjr_143 Włochy, Belgia, Chorwacja, Hiszpania

0

@Xavyol jak przegra 4 bramkami to na 100%. Lub przegra mniejszą różnicą bramek ale Węgry ogrywają Deutschland

1

To teraz Francuziki masakrują Biedre i niespodzianka w wykonaniu naszych przyjaciół.

1

@Janiama 4-1 dla Francji oraz 3-1 dla Niemców

0

@Herato przegrywają z Francją różnicą 4 goli( wtedy w rankingu 3 miejsc ustępują Finlandii) lub przegrywają z Francją jakkolwiek a Węgrzy pokonują Niemców. Wtedy spadają na czwarte miejsce. W obu przypadkach papa

0

Swoją droga pobiliśmy dwa rekordy w jednym. Pierwszy raz na Euro w jednym meczu strzelamy 2 gole i pierwszy raz w jednym meczu tracimy 3 gole. Także zawsze coś. Mimo wszystko brawa za walkę dzisiaj. Vamos Polska

0

Jeeeest 2-2 jeszcze 10 minut

0

Zagranie przez Polaka XD

0

@clyde wtedy naprawdę były realne szanse na finał. Z czasem to jednak będzie chyba boleć coraz bardziej:(

2

Na ten moment wszystko zgodnie z planem… Ukrainy i Finlandii XDDDDDDD

0

@Zip Słowaków jak już, Irlandia nie gra na Euro

1

@Janiama moim zdaniem tak 2-1 dla Szwecji oraz 2-1 dla Hiszpanii

1

@barcelonaLM Mogą też na Węgrów trafić jeśli wygrają z Niemcami oraz Francja wygra z Portugalią.

0

Belgia, Chorwacja, Ukraina, Finlandia lub Czechy z któraś z tych drużyn zagramy w ewentualnej 1/8 tak?

1

@Dankhog 48 drużyn będzie grać od 2026 roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?