mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Dania pokazaliście klasę
1
@Janiama 1-0 Dania
1
@AmigoBlancos 1-0 dla Danii oraz 2-0 dla Włochów
0
@Criss18Barca skąd takie info ,że do października nie zagra ?
0
@Katalonbar więc Messi będzie twoim niewolnikiem
1
Niestety ale mam przeczucia ,że odejdzie a kolejne dni bez konkretów tylko to potwierdzają
0
@DaPidejpi kiedy on Polsce strzelił ?
0
@DaPidejpi ale jakby było drugie potknięcie to też spoko
0
@DaPidejpi No wiesz strzelili gola na wagę awansu na kilka minut przed końcem więc w sumie tak.
1
@VamosRakieta nieważne kto przejdzie będzie źle. Węgrom naprawdę niewiele do awansu brakło…
0
@bartekvisca Anglia co zawsze przed meczem z Niemcami miała pełne gacie. No nie wiem
0
@DaPidejpi to ,że jest dużo bramek może świadczyć o tym ,że poziom jest słaby.
0
Niemcy, Portugalia, kaufland i biedra dwie piłkarskie nacje których najbardziej nie lubię. Zawsze się gdzieś prześlizgną jak choćby dzisiaj. Oby Belgia i Anglia i wyjaśniły.
1
Brawo Węgrzy Vamosss
0
Kurde jak pomyśle o tych głupich bramkach straconych przez Węgrów w końcówkę z Portugalia… ehhh 10 minut tylko brakło. Porażka by ich eliminowała
0
@neymarjr_143 Włochy, Belgia, Chorwacja, Hiszpania
0
@Xavyol jak przegra 4 bramkami to na 100%. Lub przegra mniejszą różnicą bramek ale Węgry ogrywają Deutschland
1
To teraz Francuziki masakrują Biedre i niespodzianka w wykonaniu naszych przyjaciół.
1
@Janiama 4-1 dla Francji oraz 3-1 dla Niemców
0
@Herato przegrywają z Francją różnicą 4 goli( wtedy w rankingu 3 miejsc ustępują Finlandii) lub przegrywają z Francją jakkolwiek a Węgrzy pokonują Niemców. Wtedy spadają na czwarte miejsce. W obu przypadkach papa
0
Swoją droga pobiliśmy dwa rekordy w jednym. Pierwszy raz na Euro w jednym meczu strzelamy 2 gole i pierwszy raz w jednym meczu tracimy 3 gole. Także zawsze coś. Mimo wszystko brawa za walkę dzisiaj. Vamos Polska
0
Jeeeest 2-2 jeszcze 10 minut
0
Zagranie przez Polaka XD
0
@clyde wtedy naprawdę były realne szanse na finał. Z czasem to jednak będzie chyba boleć coraz bardziej:(
2
Na ten moment wszystko zgodnie z planem… Ukrainy i Finlandii XDDDDDDD
0
@Zip Słowaków jak już, Irlandia nie gra na Euro
1
@Janiama moim zdaniem tak 2-1 dla Szwecji oraz 2-1 dla Hiszpanii
1
@barcelonaLM Mogą też na Węgrów trafić jeśli wygrają z Niemcami oraz Francja wygra z Portugalią.
0
Belgia, Chorwacja, Ukraina, Finlandia lub Czechy z któraś z tych drużyn zagramy w ewentualnej 1/8 tak?
1
@Dankhog 48 drużyn będzie grać od 2026 roku