0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jazda Duńczycy po finał

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jeyx77x ja i nie tylko ich nie lubię ze względu na to ,że przywłaszczyli sobie piłkę nożną. Uważają ,że to oni ją stworzyli i unowocześnili a to nieprawda

2

@Kgorecki2500 Mam na myśli sytuacje gdy angielskie kluby zostały wykluczone z europejskich pucharów właśnie ze względu na ich kibiców. U innych się to nie zdarzało. To owszem zdarza się chyba u każdego ale u nich wulgarność, chamstwo i prymitywizm wśród fanów jest częsty.

0

@Deviler dokładnie poza tym inaczej się gra jak trzeba gonić wynik. Oni takiej sytuacji jeszcze nie mieli

0

@Kurkmen Polacy za 3 lata XD

6

@jeyx77x myśle ,że chodzi tutaj głównie o ich kibiców i ich butę; uważają ,że nie powinno być mundialu czy euro tylko odrazu Anglii przyznać tytuł. Żyją sukcesem sprzed 50 lat i ciagle się do tego odwołują. Poza tym ich kibice słynęli i nadal słyną z agresywności, prostactwa i skłonności do rozpoczynania zamieszek.

2

@Katalonbar Martin Braithwaite

5

Oby Dania dała radę

0

@avexavi dobre dobre

0

@sevs nie martw się nie zdobędą. Dania ich wyjaśni a jak nie oni to Włosi lub Hiszpanie.

1

@MarioVeB! XDDDD grają ze słaba Ukrainą

4

@Katalonbar Dania

1

Oby coś Ukraina strzeliła bo może wtedy mecz się rozrusza; w przeciwnym razie autobus i kontry będą…

2

@patryk355 ich mecze to głównie nuuudy. Ciekawsze są Włochy, Dania oraz Hiszpania nawet Ukraina.

2

@IronSanHybrid przecież to Brytol symulował XD

0

@tomek8756 bardzo dobry

5

Jezu już te świnie strzeliły

0

Dawajcie Ukraińcy

0

@koziar to jest w Rzymie jakby co więc Anglicy grają na wyjeździe pierwszy swój mecz na tym euro

0

@Encore moim zdaniem Dania vs Ukraina w półfinale byłby naprawdę ciekawy. Dwóch underdogów z ogromną szansą na wielki sukces.

2

Dzisiaj liczę na Ukrainę, nie tylko po to żeby Anglia odpadła ale również ze względów osobistych.

1

@don'T.R.I.P.e dla mnie ma okropny głos

0

@clyde najpierw to niech Anglia przejdzie

0

Ukraina zasłużona wygrana dobrze ,że tych nudziarzy z północy wykopali.

1

@Stagiryta koledze chodziło o to ,że zaczną się gadki typu Czesi potrafią, Ukraińcy potrafią a my nie potrafimy

0

@kejdzi już bez przesady ze Szwecją i Hiszpanią serio walczyliśmy. Daliśmy ciała ze Słowacją. Tym drużynom po prostu tak się ułożyło w grupie i 1/8 ,że wyszły. Chociaż nie uważam też ,że jesteśmy od nich lepsi bo nie jesteśmy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dawajcie już te karne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?