mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jazda Duńczycy po finał
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jeyx77x ja i nie tylko ich nie lubię ze względu na to ,że przywłaszczyli sobie piłkę nożną. Uważają ,że to oni ją stworzyli i unowocześnili a to nieprawda
2
@Kgorecki2500 Mam na myśli sytuacje gdy angielskie kluby zostały wykluczone z europejskich pucharów właśnie ze względu na ich kibiców. U innych się to nie zdarzało. To owszem zdarza się chyba u każdego ale u nich wulgarność, chamstwo i prymitywizm wśród fanów jest częsty.
0
@Deviler dokładnie poza tym inaczej się gra jak trzeba gonić wynik. Oni takiej sytuacji jeszcze nie mieli
0
@Kurkmen Polacy za 3 lata XD
6
@jeyx77x myśle ,że chodzi tutaj głównie o ich kibiców i ich butę; uważają ,że nie powinno być mundialu czy euro tylko odrazu Anglii przyznać tytuł. Żyją sukcesem sprzed 50 lat i ciagle się do tego odwołują. Poza tym ich kibice słynęli i nadal słyną z agresywności, prostactwa i skłonności do rozpoczynania zamieszek.
2
@Katalonbar Martin Braithwaite
5
Oby Dania dała radę
0
@avexavi dobre dobre
0
@sevs nie martw się nie zdobędą. Dania ich wyjaśni a jak nie oni to Włosi lub Hiszpanie.
1
@MarioVeB! XDDDD grają ze słaba Ukrainą
4
@Katalonbar Dania
1
Oby coś Ukraina strzeliła bo może wtedy mecz się rozrusza; w przeciwnym razie autobus i kontry będą…
2
@patryk355 ich mecze to głównie nuuudy. Ciekawsze są Włochy, Dania oraz Hiszpania nawet Ukraina.
2
@IronSanHybrid przecież to Brytol symulował XD
0
@tomek8756 bardzo dobry
5
Jezu już te świnie strzeliły
0
Dawajcie Ukraińcy
0
@koziar to jest w Rzymie jakby co więc Anglicy grają na wyjeździe pierwszy swój mecz na tym euro
0
@Encore moim zdaniem Dania vs Ukraina w półfinale byłby naprawdę ciekawy. Dwóch underdogów z ogromną szansą na wielki sukces.
2
Dzisiaj liczę na Ukrainę, nie tylko po to żeby Anglia odpadła ale również ze względów osobistych.
1
@don'T.R.I.P.e dla mnie ma okropny głos
0
@clyde najpierw to niech Anglia przejdzie
0
Ukraina zasłużona wygrana dobrze ,że tych nudziarzy z północy wykopali.
1
@Stagiryta koledze chodziło o to ,że zaczną się gadki typu Czesi potrafią, Ukraińcy potrafią a my nie potrafimy
0
@kejdzi już bez przesady ze Szwecją i Hiszpanią serio walczyliśmy. Daliśmy ciała ze Słowacją. Tym drużynom po prostu tak się ułożyło w grupie i 1/8 ,że wyszły. Chociaż nie uważam też ,że jesteśmy od nich lepsi bo nie jesteśmy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dawajcie już te karne