0

@Yosemite gdzie Heniek się podział ?

1

@Kgorecki2500 już zjedzone ;)

0

@Worny po co dorzucać. Lepiej wymiana za Chiese pięknego

0

@kkbarca oni to mocno ale negatywnie o nas

1

@sergio5 Neymar Barcelona

0

@Criss18Barca co do angielskiego to uczę się go wciąż na lektoracie ale dla mnie teraz priorytetami są włoski oraz hiszpański z naciskiem na ten drugi.

0

Co waszym zdaniem jest bardziej przydatne? Znajomość jednego języka obcego na poziomie zaawansowanym czy znajomość trzech języków obcych z tym ,że jeden średniozaawansowany a dwa podstawowy. Lub na odwrót 2 średnio 1 podstawa. Ogólnie pytam się czy waszym zdaniem ważniejsza jest jakość czy ilość? Sam od kilku miesięcy uczę się włoskiego i hiszpańskiego.

2

@arraco on już tak 3 sezon zaczyna więc nic dziwnego

0

Niestety ale tak to się zwykle kończy

1

@Kgorecki2500 słabo gramy. W obronie panika. Słabo grają Dest, Garcia oraz Braithwaite. Jak mawiają Francuzi szanse są :)

0

@Piotr,1985 zacząłem kibicować od tego samego spotkania co ty. Chociaż wówczas jeszcze nieświadomie. Do dzisiaj pamietam bramkę Keity z tamtego spotkania; prawie zabił się o swoje nogi będąc sam na sam z bramkarzem ale strzelił na 5-2

0

@Kgorecki2500 Bośnia nie jest topową reprezentacja i nawet jak nic nie będzie grać w klubie to będą go powoływać bo jest legendą tamtejszej piłki i raczej nic tego nie zmieni.

19

@panczo mocno na pokojowego Nobla XDDDDD. Sorki zapomniałem, pozwolił na dokończenie Nord Stream 2, wycofał wojska amerykańskie z Afganistanu, pozostawiając przy tym większość sprzętu wojskowego, jasno pokazuje ,że w czterech literach ma Polskę i inne kraje regionu. Ale za obsadzanie kobiet na wysokich stanowiskach państwowych oraz zezwolenie osobowym LGBT na członkostwo w armii USA już należy się ta nagroda…

0

@Ghotti Świetny z Koreańczyka grajek tylko wydaje się być dosyć ,,ciężki” w swoich ruchach. Dodatkowo jest 5 lat starszy od naszego ananaska ale ogólne piłkarsko lepszy.

5

Ale ,że bez Messiego

1

@VamosRakieta 6 bramek bo w karnych byśmy pykneli Lewego is spółkę.

1

Nie mogę wciąż to dla mnie szok

2

@amanter ciężko mi sobie Messiego w białej koszulce wyobrazić.

0

Na nim robi to takie wrażenie jak na mnie śnieg z poprzedniego roku.

0

Dobrze zaczyna nie ma co… Cale szczęście kontrakt długi nie jest więc łatwo będzie się można go pozbyć.

0

@Mow_mi_Douglas skoro tak kocha to dlaczego nie. Dla miłości ponoć się wszystko robi…

0

@FcBforever221 mało tego wszędzie gra ma podobnym poziomie

0

A tutaj pyk Messi koniec kariery możliwe?

1

@adukla Depay może

0

@LuisSalvano No po to żeby dalej aktywnie użytkować tą stronę.

0

@Rewolucja123 widzę ,że kolego jesteś jednym z nielicznych ,którzy popierają moje zdanie. Może też sam Messi chciał odejść

2

@LuisSalvano Ale i tak założysz nowe konto jak stare skasujesz

1

@Visca el Barca !! Miałem na myśli to ,że wielu rano się podniecało tym ,że Messi podpisze kontrakt i będzie cacy a tutaj takie info.

0

Mówiłem, mówiłem że tak będzie. Zbyt długo to wszystko trwało. Teraz wychodzi ,że nie mogą bo limit płacowy. Jeszcze kilka godzin temu limit płacowy był ok? Póki nie ma słowa oficjalnie to nie ma co się podniecać zapamiętajcie to na zawsze.

0

@Roobo oprócz Messiego ,którego prawdopodobnie zakontraktujemy to już żadnego nowego gracza nie sprowadzimy w tym okienku. Pierwsza sprawa budżet płacowy druga to odejścia z klubu które idą słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?