0

@Roxi zaryzykuje Barça Sevilla 2015 SPE

0

@Krzychu83924 Mam podobne odczucia do twoich. MSN w ataku po raz ostatni niestety w pomocy Iniesta i Rakitić. Nawet do takiego Mathieu mam sentyment. Dużo goli wtedy strzelaliśmy graliśmy wbrew pozorom dobrze tylko w lidze zostaliśmy oszukani przez sędziów wspierających białą stronę mocy. Problem wtedy był taki ,że nie potrafiliśmy utrzymać ciągłości w grze. Tzn. ,że graliśmy super spotkania jak np 6-1 z PSG a potem w czapę od słabego Deportivo la Coruña. Mimo tego magia w grze dalej była i stroje były piękne.

1

@budel17 Rosja i Chorwacja też

1

@MesQueUnClub96 Duńczycy jeszcze bez starty gola XD

1

Pewnie zaraz wrócą na boisko. Mecz ma oglądalność i hajs musi się zgadzać.

0

@mekston fajnie nie

0

@hayek do meczu z Japonią ma to mówić ,że pokazali charakter. Nie jedna drużyna wówczas by odpuściła. Tym bardziej ,że Japonia to też nie są ogórki.

0

@hayek ale ostatecznie ich nie wygrali i do tego zmierzam. Co do Belgów to 2014 ćwierćfinał, 2016 ćwierćfinał, 2018 - 3 miejsce teraz ćwierćfinał. Więc zawsze w najlepszej 8 są.

0

@Encore nie było wślizgu

0

@hayek 3-2 z Japonią na mundialu coś Ci mówi? Nie zawsze świetne drużyny wygrywają całe turnieje. Najlepiej popatrz na Holandię.

0

@domin1515 najpierw mleko a potem mleko

0

@Dojaar Hiszpański lub Włoski

1

@LeoMessiah w różnych może tak. ja obstawiam 2-2

3

Dla tych co mówią ,że powinnismy wygrać bo kadrę mamy mocną. Zgoda mamy ale przypominajcie sobie jakie drużyny miała przez lata miała Holandia i ile MŚ i ME wygrała. Półfinał to nadal światowa i europejska topka. Ważne ,że nie straciliśmy z nimi kontaktu. Dzisiaj przegrała głowa coś jak w przypadku Barçy. Nasi piłkarze pamiętają wtopy z Bayernem i co ostatnio łatwe 0-3. Podobnie dzisiaj z siatkarzami ze Słowenią. To są ludzie i nie da się niektórych rzeczy wymazać.

0

@BordeR Z tego co kojarzę to Rumunia jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów w Europie. Sporo inwestuje tam firm zagranicznych przez co kapitał tam zostaje. Więc ,,zostać drugą Rumunią” uważasz za coś pozytywnego czy nie?

0

@puyol_presidend5 Czy przypadkiem z nimi nie jest jak z Bayernem ,że mocno skąpią? Pomimo tego ,że hajs Bawarczycy mają.

0

@Rust_Cohle dam tych ,którzy nigdy u nas nie grali: bramka Gigi Buffon, obrona: David Luiz, pomoc: Dominik Szoboszalai, atak: Federico Chiesa.

1

@Kgorecki2500 polskie

1

@puyol_presidend5 Juventus to biedaki?

0

@LeoMessiah to wiadomo ale pytanie ile oraz co im to da ostatecznie.

1

A co jeśli Messi w PSG okaże się niewypałem?

0

@Gosciuu jakieś 5 punktów

2

Nie martwcie się. Nasz ukochany klub prędzej czy później wróci na swoje miejsce. VEB

0

@dafik85 nie rozumiem co mają kibice do kasy dla klubu. Pieniądze to raczej sponsorzy generują. Przecież większość ich i tak nie przyjdzie na mecz ani nic ze sklepu klubowego nie kupi. Poza tym Milan czy Arsenal osiągają w ostatnich latach wyniki jakie osiągają a kibiców na świece mają na pewno więcej niż PSG , City czy Bayern.

0

@Tomek54321 spoko tylko ,że weź poprawkę na to ,że Modric późno wszedł na wysoki poziom. Dopiero w wieku bodajże 28 lat.

1

@IronSanHybrid Smacznego Pad thai to ścisła czołówka moich ulubionych dań. Robiłeś je sam czy zamówiłeś?

3

Adam Buksa debiutuje z Albanią i strzela bramkę. W kolejnym meczu z San Marino strzela trzy gole ,także ten 5 goli dzisiaj zdobędzie. Nie mówcie ,że tak nie będzie bo tak będzie. Pytanie ile my stracimy;)

1

@Yosemite Moim zdaniem obie te reprezentacje mają potencjał na fazę pucharową wielkiego turnieju:( ale chyba coś z ich głowami jest nie tak.

1

@adi7adi8 stabilnie

1

@DonFerdinando gdzie ty widziałeś ,żebyśmy wrzutkami grali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?