mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roxi zaryzykuje Barça Sevilla 2015 SPE
0
@Krzychu83924 Mam podobne odczucia do twoich. MSN w ataku po raz ostatni niestety w pomocy Iniesta i Rakitić. Nawet do takiego Mathieu mam sentyment. Dużo goli wtedy strzelaliśmy graliśmy wbrew pozorom dobrze tylko w lidze zostaliśmy oszukani przez sędziów wspierających białą stronę mocy. Problem wtedy był taki ,że nie potrafiliśmy utrzymać ciągłości w grze. Tzn. ,że graliśmy super spotkania jak np 6-1 z PSG a potem w czapę od słabego Deportivo la Coruña. Mimo tego magia w grze dalej była i stroje były piękne.
1
@budel17 Rosja i Chorwacja też
1
@MesQueUnClub96 Duńczycy jeszcze bez starty gola XD
1
Pewnie zaraz wrócą na boisko. Mecz ma oglądalność i hajs musi się zgadzać.
0
@mekston fajnie nie
0
@hayek do meczu z Japonią ma to mówić ,że pokazali charakter. Nie jedna drużyna wówczas by odpuściła. Tym bardziej ,że Japonia to też nie są ogórki.
0
@hayek ale ostatecznie ich nie wygrali i do tego zmierzam. Co do Belgów to 2014 ćwierćfinał, 2016 ćwierćfinał, 2018 - 3 miejsce teraz ćwierćfinał. Więc zawsze w najlepszej 8 są.
0
@Encore nie było wślizgu
0
@hayek 3-2 z Japonią na mundialu coś Ci mówi? Nie zawsze świetne drużyny wygrywają całe turnieje. Najlepiej popatrz na Holandię.
0
@domin1515 najpierw mleko a potem mleko
0
@Dojaar Hiszpański lub Włoski
1
@LeoMessiah w różnych może tak. ja obstawiam 2-2
3
Dla tych co mówią ,że powinnismy wygrać bo kadrę mamy mocną. Zgoda mamy ale przypominajcie sobie jakie drużyny miała przez lata miała Holandia i ile MŚ i ME wygrała. Półfinał to nadal światowa i europejska topka. Ważne ,że nie straciliśmy z nimi kontaktu. Dzisiaj przegrała głowa coś jak w przypadku Barçy. Nasi piłkarze pamiętają wtopy z Bayernem i co ostatnio łatwe 0-3. Podobnie dzisiaj z siatkarzami ze Słowenią. To są ludzie i nie da się niektórych rzeczy wymazać.
0
@BordeR Z tego co kojarzę to Rumunia jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów w Europie. Sporo inwestuje tam firm zagranicznych przez co kapitał tam zostaje. Więc ,,zostać drugą Rumunią” uważasz za coś pozytywnego czy nie?
0
@puyol_presidend5 Czy przypadkiem z nimi nie jest jak z Bayernem ,że mocno skąpią? Pomimo tego ,że hajs Bawarczycy mają.
0
@Rust_Cohle dam tych ,którzy nigdy u nas nie grali: bramka Gigi Buffon, obrona: David Luiz, pomoc: Dominik Szoboszalai, atak: Federico Chiesa.
1
@Kgorecki2500 polskie
1
@puyol_presidend5 Juventus to biedaki?
0
@LeoMessiah to wiadomo ale pytanie ile oraz co im to da ostatecznie.
1
A co jeśli Messi w PSG okaże się niewypałem?
0
@Gosciuu jakieś 5 punktów
2
Nie martwcie się. Nasz ukochany klub prędzej czy później wróci na swoje miejsce. VEB
0
@dafik85 nie rozumiem co mają kibice do kasy dla klubu. Pieniądze to raczej sponsorzy generują. Przecież większość ich i tak nie przyjdzie na mecz ani nic ze sklepu klubowego nie kupi. Poza tym Milan czy Arsenal osiągają w ostatnich latach wyniki jakie osiągają a kibiców na świece mają na pewno więcej niż PSG , City czy Bayern.
0
@Tomek54321 spoko tylko ,że weź poprawkę na to ,że Modric późno wszedł na wysoki poziom. Dopiero w wieku bodajże 28 lat.
1
@IronSanHybrid Smacznego Pad thai to ścisła czołówka moich ulubionych dań. Robiłeś je sam czy zamówiłeś?
3
Adam Buksa debiutuje z Albanią i strzela bramkę. W kolejnym meczu z San Marino strzela trzy gole ,także ten 5 goli dzisiaj zdobędzie. Nie mówcie ,że tak nie będzie bo tak będzie. Pytanie ile my stracimy;)
1
@Yosemite Moim zdaniem obie te reprezentacje mają potencjał na fazę pucharową wielkiego turnieju:( ale chyba coś z ich głowami jest nie tak.
1
@adi7adi8 stabilnie
1
@DonFerdinando gdzie ty widziałeś ,żebyśmy wrzutkami grali