3

No po prostu nie mogę, nie mogę tego klocka Busquetsa on Pique Alba i Roberto to powinni być do odejścia must Have po sezonie. Nie dziwie was ,że każdy ważny mecz jaki przegrywamy Busquetsa gra od 1 minuty. Koleś jest wolny jak wóz z węglem a jego ruchy wyglądają jakby miał 2 x tyle lat co ma…

0

Swoją drogą Inter to obok Man City i Chelsea jedyny czołowy klub Europy w ,którym jeszcze nie było jakiegoś Polaka rodaka. Jak coś to mnie poprawcie.

1

W tym wszystkim najbardziej szkoda Lewego i Pedriego i Matsa jedyni ,ktoryz dojeżdżają głową, walką i umiejętnościami na ten mecz i nie tylko. Natomiast co mnie wkurza to kolejny raz nie stanowimy drużyny. Muszą nas ratować indywidualności jak ww. piłkarze.

0

@dzbanke problem jest taki ,że nie bardzo będzie kogo brać jako trenera. A próbowanie kolejnej klubowej legendy ,która w trenerce nic nie pokazała najpewniej nic nie da.

0

@Dieselzor Alonso także słabo; jak zawsze

0

@ZiX nie No bez przesady

0

Mam nadzieje ,że Pique dostanie bure w szatni za to

3

Szachtar znaczy po ukraińsku górnik. Wiedzieliście ?

0

Moim zdaniem zbyt dużo klepania w środku. Pedri i chyba Gavi miał okazje walić to sobie przekładał na drugą nogę. Najsłabiej niestety Lewy i Alonso

1

@Janiama 2-2 obstawiam

1

@kynio302 czemu? fajną repke mają?

1

Słowacja dostaje u siebie z Białorusią 0-1 XDD. Wiem ,że nigdy ona (Słowacja) potęga piłkarską nie była( podobnie jak my) ale patrząc na ich ostatnie wyniki ;jak mogliśmy z nimi przegrać na tym Euro to ja dalej nie wiem.

0

@tristan87 w 2011 wygraliśmy z bardzo rezerwowym składem Argentyny 2-1

1

@shahman ta ,,patelnia” Busquetsa:)))) piękne czasy to były

0

@daniel32778 nie wiesz jak to będzie. ruscy na pewno będą kręcić u siebie w tv propagandę na maksa przez co na pewno spora cześć objętych tą przymusową mobilizacją pójdzie bojowo na wojnę. Z resztą nawet jak debil dostanie broń to jest niebezpieczny.

2

@Medium za to tęczowa opaska byłaby git prawda ?

1

@MeMyselfAndI sędzia im wyleciał dlatego polegli; proste XDDD

0

@hayek forma stabilna :)

2

Tak jak pisałem największy problem będzie z Busquetsem

0

@Ali3231 jeden i drugi to pomocnik

0

Na miejscu Xaviego zamiast Alonso dałbym Balde. Natomiast zamiast Busquetsa Kessie. Mimo wszystko Iworyjczyk jest fizycznym graczem.

1

@Janiama 1-1 remis

0

@Derean gościu to nie tylko za Smudy tak wyglądało to z drobnymi. My od ponad 30 lat z drobnymi przerwami gramy piach.

4

Swoją droga to na mundialu będziemy mieli dużo ,,anglosaskich” drużyn. Mamy już Anglię, Walię, Kanadę, USA, Australię i być może Nową Zelandię.

0

@mekston i tak będzie bo wtedy było Francja, Australia, Dania i Peru

3

Szkoda Peru uważam ,że mieliby większe szanse namieszać coś na turnieju. Australia pewnie 3 mecze i do domu bo wątpię aby Danie i Francje wyprzedzili.

0

@agaFCB Rumunia wygrała z Finlandią

21

Istnienie rosji to błąd ewolucji człowieka; to coś nigdy nie miało prawa powstać…

0

Macie jakieś sprawdzone informacje na temat co dzieje się na froncie w Ukrainie? Bo z tego co patrzę ale niestety kacapskie (dowolne brzydkie słowo) zaczynają łapać przewagę i to mocno:(

0

@GCBW ehhh znowu argument o liczbie ludności kraju. Idąc tym tokiem myślenia jak to jest ,że w Chinach i Indiach gdzie jest odpowiednio 1,5 mld i 1,3 mld osób nie ma wcale dobrych piłkarzy? Może lepiej brać pod uwagę takie czynniki jak liczba piłkarzy, liczba piłkarzy grających w pożądnych klubach w Europie i jaką tam role odgrywają. Zwróć uwagę ,że w przywołanych przez Ciebie Holandii i Belgii dużą cześć stanowią piłkarze ,którzy sami z siebie mają mało co wspólnego z tymi państwami; porównaj sobie z naszą kadrą gdzie masz tylko jednego rodzynka z zagranicy obecnie. Do tego istotny jest system szkolenia piłkarzy i młodych oraz mental piłkarzy; nasi wychodzą aby nie przegrać oni aby wygrać. Jak mawia klasyk ,,To są właśnie te detale”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?