mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No po prostu nie mogę, nie mogę tego klocka Busquetsa on Pique Alba i Roberto to powinni być do odejścia must Have po sezonie. Nie dziwie was ,że każdy ważny mecz jaki przegrywamy Busquetsa gra od 1 minuty. Koleś jest wolny jak wóz z węglem a jego ruchy wyglądają jakby miał 2 x tyle lat co ma…
0
Swoją drogą Inter to obok Man City i Chelsea jedyny czołowy klub Europy w ,którym jeszcze nie było jakiegoś Polaka rodaka. Jak coś to mnie poprawcie.
1
W tym wszystkim najbardziej szkoda Lewego i Pedriego i Matsa jedyni ,ktoryz dojeżdżają głową, walką i umiejętnościami na ten mecz i nie tylko. Natomiast co mnie wkurza to kolejny raz nie stanowimy drużyny. Muszą nas ratować indywidualności jak ww. piłkarze.
0
@dzbanke problem jest taki ,że nie bardzo będzie kogo brać jako trenera. A próbowanie kolejnej klubowej legendy ,która w trenerce nic nie pokazała najpewniej nic nie da.
0
@Dieselzor Alonso także słabo; jak zawsze
0
@ZiX nie No bez przesady
0
Mam nadzieje ,że Pique dostanie bure w szatni za to
3
Szachtar znaczy po ukraińsku górnik. Wiedzieliście ?
0
Moim zdaniem zbyt dużo klepania w środku. Pedri i chyba Gavi miał okazje walić to sobie przekładał na drugą nogę. Najsłabiej niestety Lewy i Alonso
1
@Janiama 2-2 obstawiam
1
@kynio302 czemu? fajną repke mają?
1
Słowacja dostaje u siebie z Białorusią 0-1 XDD. Wiem ,że nigdy ona (Słowacja) potęga piłkarską nie była( podobnie jak my) ale patrząc na ich ostatnie wyniki ;jak mogliśmy z nimi przegrać na tym Euro to ja dalej nie wiem.
0
@tristan87 w 2011 wygraliśmy z bardzo rezerwowym składem Argentyny 2-1
1
@shahman ta ,,patelnia” Busquetsa:)))) piękne czasy to były
0
@daniel32778 nie wiesz jak to będzie. ruscy na pewno będą kręcić u siebie w tv propagandę na maksa przez co na pewno spora cześć objętych tą przymusową mobilizacją pójdzie bojowo na wojnę. Z resztą nawet jak debil dostanie broń to jest niebezpieczny.
2
@Medium za to tęczowa opaska byłaby git prawda ?
1
@MeMyselfAndI sędzia im wyleciał dlatego polegli; proste XDDD
0
@hayek forma stabilna :)
2
Tak jak pisałem największy problem będzie z Busquetsem
0
@Ali3231 jeden i drugi to pomocnik
0
Na miejscu Xaviego zamiast Alonso dałbym Balde. Natomiast zamiast Busquetsa Kessie. Mimo wszystko Iworyjczyk jest fizycznym graczem.
1
@Janiama 1-1 remis
0
@Derean gościu to nie tylko za Smudy tak wyglądało to z drobnymi. My od ponad 30 lat z drobnymi przerwami gramy piach.
4
Swoją droga to na mundialu będziemy mieli dużo ,,anglosaskich” drużyn. Mamy już Anglię, Walię, Kanadę, USA, Australię i być może Nową Zelandię.
0
@mekston i tak będzie bo wtedy było Francja, Australia, Dania i Peru
3
Szkoda Peru uważam ,że mieliby większe szanse namieszać coś na turnieju. Australia pewnie 3 mecze i do domu bo wątpię aby Danie i Francje wyprzedzili.
0
@agaFCB Rumunia wygrała z Finlandią
21
Istnienie rosji to błąd ewolucji człowieka; to coś nigdy nie miało prawa powstać…
0
Macie jakieś sprawdzone informacje na temat co dzieje się na froncie w Ukrainie? Bo z tego co patrzę ale niestety kacapskie (dowolne brzydkie słowo) zaczynają łapać przewagę i to mocno:(
0
@GCBW ehhh znowu argument o liczbie ludności kraju. Idąc tym tokiem myślenia jak to jest ,że w Chinach i Indiach gdzie jest odpowiednio 1,5 mld i 1,3 mld osób nie ma wcale dobrych piłkarzy? Może lepiej brać pod uwagę takie czynniki jak liczba piłkarzy, liczba piłkarzy grających w pożądnych klubach w Europie i jaką tam role odgrywają. Zwróć uwagę ,że w przywołanych przez Ciebie Holandii i Belgii dużą cześć stanowią piłkarze ,którzy sami z siebie mają mało co wspólnego z tymi państwami; porównaj sobie z naszą kadrą gdzie masz tylko jednego rodzynka z zagranicy obecnie. Do tego istotny jest system szkolenia piłkarzy i młodych oraz mental piłkarzy; nasi wychodzą aby nie przegrać oni aby wygrać. Jak mawia klasyk ,,To są właśnie te detale”.