4

Fajnie ,że wygraliśmy

0

@kolomen2 Gullit

2

Jeśli mam być szczery to dużo bardziej bolały mnie nasze odpadnięcia z LM włącznie z tym z tego sezonu niż wczorajsza z Manchesterem.

0

@Zoker zachciało się strzelać na niebezpieczne 2-0 XD

0

@13th już jest :)))))

0

@wojtekwojtkowski999 czuje bardzo zacięty mecz i naszą wygraną 3-2 Robercik, Gavi i Pedri z bramkami dla nas

0

Powiem wam tak: albo wygramy albo zremisujemy albo przegramy innej opcji jakoś nie widzę:)

1

@VamosRakieta ty wiesz ,że ja w pierwszym momencie jak zobaczyłem zdjęcie to pomysłem sobie nasz Ivan do PSG xD. Chociaż Słowak jest podobny do Chorwata.

0

@Katalończyk 99 nic dziwnego kazdy klub by tak zareagował; z resztą oni przeżywali już coś podobnego a nawet gorszego w 2006.

0

@Kubsoleon laga na słynnego Opla xD

0

Farta mieliśmy nie ma co ale jak się ma Ter Stegena i takiego Dembele to chyba można :)))

0

@Rewolucja123 a na samym mundialu pamietam mecze Greków z WKS i karny w doliczonym (moim zdaniem Samaras tam ładnie zanurkował) oraz mecz Kostaryka vs Grecja i genialne parady Navasa ratujące Kostaryke. Ogólnie to Grecja na tamtym mundialu grała brzydka piłkę jednak potrafiła przycisnąć.

1

@RosjaninBut Taki sam obłudny politycznie kraj jak Serbia i Węgry trochę w tę stronę i trochę w drugą stronę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Pierwsza połowa naprawdę super w naszym wykonaniu, Real w zasadzie nie istnieje ale Real to Real i nie wolno ich lekceważyć, szukajmy trzeciego gola a będzie git.

0

Ehhh chyba nie ma sportu w ,którym warunki mają aż tak znaczący wpływ na końcowy wynik

3

@jaras121 jak mawia klasyk 50/50 40/40

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Mnie to nie dziwi bo:
Ostatnio Villarreal regularnie urywał puntu Realowi zarówno u siebie jak i na SB (na jednym ze spotkań nawet byłem;)) druga rzecz to kiepska forma Realu zarówno tuż przed jak i po mundialu jak widać (znaczy ,że nie my lepiej gramy bo nie)

3

Wszystkiego dobrego w nowym roku :)))

0

@Uukasz_93 ja dalej nie mogę pojąć jak ze zdecydowanie najlepszej ligi piłkarskiej w Europie gdy takie 4 lata temu było dużo ciekawych ofensywnych meczów robi się taki szajs…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co by nie mówić Dembele nie zawiódł Messiego :))))

3

Argentyna, Argentyna, Argentyna

0

@barcelonaLM ale i tak przełamali afrykańską niemoc na mundialu

1

@Janiama 1-1 Maroko Chorwacja

1

Tylko Messi, Tylko Argentyna

2

@Barca1992 dokładnie :)))

0

@barcelonaLM kiedy były pierwsze ?

0

@Faro dawno nie obronił jak coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?