mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajnie ,że wygraliśmy
0
@kolomen2 Gullit
2
Jeśli mam być szczery to dużo bardziej bolały mnie nasze odpadnięcia z LM włącznie z tym z tego sezonu niż wczorajsza z Manchesterem.
0
@Zoker zachciało się strzelać na niebezpieczne 2-0 XD
0
@13th już jest :)))))
0
@wojtekwojtkowski999 czuje bardzo zacięty mecz i naszą wygraną 3-2 Robercik, Gavi i Pedri z bramkami dla nas
0
Powiem wam tak: albo wygramy albo zremisujemy albo przegramy innej opcji jakoś nie widzę:)
1
@VamosRakieta ty wiesz ,że ja w pierwszym momencie jak zobaczyłem zdjęcie to pomysłem sobie nasz Ivan do PSG xD. Chociaż Słowak jest podobny do Chorwata.
0
@Katalończyk 99 nic dziwnego kazdy klub by tak zareagował; z resztą oni przeżywali już coś podobnego a nawet gorszego w 2006.
0
@Kubsoleon laga na słynnego Opla xD
0
Farta mieliśmy nie ma co ale jak się ma Ter Stegena i takiego Dembele to chyba można :)))
0
@Rewolucja123 a na samym mundialu pamietam mecze Greków z WKS i karny w doliczonym (moim zdaniem Samaras tam ładnie zanurkował) oraz mecz Kostaryka vs Grecja i genialne parady Navasa ratujące Kostaryke. Ogólnie to Grecja na tamtym mundialu grała brzydka piłkę jednak potrafiła przycisnąć.
1
@RosjaninBut Taki sam obłudny politycznie kraj jak Serbia i Węgry trochę w tę stronę i trochę w drugą stronę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pierwsza połowa naprawdę super w naszym wykonaniu, Real w zasadzie nie istnieje ale Real to Real i nie wolno ich lekceważyć, szukajmy trzeciego gola a będzie git.
0
Ehhh chyba nie ma sportu w ,którym warunki mają aż tak znaczący wpływ na końcowy wynik
3
@jaras121 jak mawia klasyk 50/50 40/40
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Mnie to nie dziwi bo:
Ostatnio Villarreal regularnie urywał puntu Realowi zarówno u siebie jak i na SB (na jednym ze spotkań nawet byłem;)) druga rzecz to kiepska forma Realu zarówno tuż przed jak i po mundialu jak widać (znaczy ,że nie my lepiej gramy bo nie)
3
Wszystkiego dobrego w nowym roku :)))
0
@Uukasz_93 ja dalej nie mogę pojąć jak ze zdecydowanie najlepszej ligi piłkarskiej w Europie gdy takie 4 lata temu było dużo ciekawych ofensywnych meczów robi się taki szajs…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co by nie mówić Dembele nie zawiódł Messiego :))))
3
Argentyna, Argentyna, Argentyna
0
@barcelonaLM ale i tak przełamali afrykańską niemoc na mundialu
1
@Janiama 1-1 Maroko Chorwacja
1
Tylko Messi, Tylko Argentyna
2
@Barca1992 dokładnie :)))
0
@barcelonaLM kiedy były pierwsze ?
0
@Faro dawno nie obronił jak coś