mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Nie wpadłeś może na pomysł, że ktoś może im kibicować ze względu na wcześniejsze dokonania. Np rok 2018 i 2022.
0
@TaleOfUs napisze tylko XDD
0
@PatrykBarca chyba twój
0
Te bramki w doliczonym to mnie po prostu wk....
1
Szkoda mi Chorwatów
0
@PatrykBarca tak jak Real grał i gra w LM
0
Gooooolazzzzzooooo
0
@KamQiX To ,że ktoś kogoś nie dał rady ograć jest kiepskim porównaniem. Hiszpania nie dała rady ograć Maroka i kto wie może wywali się na jakimś underdogu w tym turnieju. Polska wygrała z Niemcami i co? nic.
0
@Sulimo Dwie przeciętne ekipy
Z jednej strony mistrz Europy
Z drugiej trzecia drużyna świata
Tak się zapytam czy twoim zdaniem poza Francją, Niemcami, Argentyną i Hiszpanią są jakieś repki ,które są lepiej niż przeciętne?
0
@Katalonbar Odpowiedź; bo tam gra legenda wroga czyli Modrić
0
@Gibbon_FCB Bo wygrywali w karnych i po dogrywce? Przecież to jest integralną część gry w piłkę w meczach pucharowych. Absurdem byłoby gdyby awansowali po rzucie monetą albo rozegraniu rewanżu na następny dzień. Pomijając już fakt, że ich skład jest i był obsadzony topowymi graczami ogrywając w drodze po medale choćby Argentyne, Anglię czy Brazylię.
0
@PatrykBarca Tak jak Real ?
0
@Kamilos84 Prawda
1996 przegrana 2-1 z Niemcami
2008 po karnych ulegli Turkom
2016 1-0 po dogrywce Portugalia
2021 5-3 po dogrywce Hiszpania
Także Euro nigdy Chorwatom jakoś wybitnie nie wychodziło:(
0
@RoberDzik Oby nie. Niechaj Modric i spółka idą dalej
1
@macio_944 Rumunia moim zdaniem
0
Chorwatom brakuje już na wczoraj jakościowego napadu. Przede wszystkim skrzydeł, może Budimir na drugą połowę coś pomoże.
1
Idemo Hrvatska !!!
0
@FcPortoFan1999 Po to aby grać dalej ;)
0
@FcPortoFan1999 Tak nie będzie, jutro Hrvatska pyknie Włochów zobaczysz.
0
@Jarema2000 Tak jak Chorwacja robi jutro Włochów.
1
@Korsain Teoretycznie w 1938; kiedy to przegraliśmy jedyny nasz mecz na tamtym turnieju z Brazylia 6:5. Ale to niekoniecznie się liczy bo to nie była klasyczna faza grupowa.
0
@Emhyr Serio tylko trzech graczy strzeliło po dwa gole?
1
W około 65 minucie spotkania jeden z zawodników Belgii dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym. Uważacie, że w tej sytuacji powinni sprawdzić to na varze? bo ja sądzę, że zdecydowanie.
1
Ale Rumunia notowała takie straty ,że głowa mała. Chociaż Belgia również dziwne straty piłki miała.
0
@mekston obrona Rumunii zdecydowanie
1
@Bulbazaur17 Ja za Rumunią; raz ,że nie przepadam za tymi afrykańsko - europejskimi drużynami. Dwa kibicuje Rumunom aby osiągnęli podobny sukces do tych z lat 90 poprzedniego stulecia.
0
@Destroyer_of_Worlds Popieram; zawsze życzę tej reprezentacji jak najgorzej.
0
@emeu Patrik Kluivert
2
Kurde niby nie było oczekiwań. Niby nie było tragicznie, niby nie było blisko ale jednak boli
7
Całe szczęście po słabiutkim początku nasi wzięli się do gry i już widać efekty. Szczerze to już miałem flashbacki z Kolumbii 2018. Do boju Polsko