0

@PatrykBarca Nie wpadłeś może na pomysł, że ktoś może im kibicować ze względu na wcześniejsze dokonania. Np rok 2018 i 2022.

0

@TaleOfUs napisze tylko XDD

0

@PatrykBarca chyba twój

0

Te bramki w doliczonym to mnie po prostu wk....

1

Szkoda mi Chorwatów

0

@PatrykBarca tak jak Real grał i gra w LM

0

Gooooolazzzzzooooo

0

@KamQiX To ,że ktoś kogoś nie dał rady ograć jest kiepskim porównaniem. Hiszpania nie dała rady ograć Maroka i kto wie może wywali się na jakimś underdogu w tym turnieju. Polska wygrała z Niemcami i co? nic.

0

@Sulimo Dwie przeciętne ekipy
Z jednej strony mistrz Europy
Z drugiej trzecia drużyna świata
Tak się zapytam czy twoim zdaniem poza Francją, Niemcami, Argentyną i Hiszpanią są jakieś repki ,które są lepiej niż przeciętne?

0

@Katalonbar Odpowiedź; bo tam gra legenda wroga czyli Modrić

0

@Gibbon_FCB Bo wygrywali w karnych i po dogrywce? Przecież to jest integralną część gry w piłkę w meczach pucharowych. Absurdem byłoby gdyby awansowali po rzucie monetą albo rozegraniu rewanżu na następny dzień. Pomijając już fakt, że ich skład jest i był obsadzony topowymi graczami ogrywając w drodze po medale choćby Argentyne, Anglię czy Brazylię.

0

@PatrykBarca Tak jak Real ?

0

@Kamilos84 Prawda
1996 przegrana 2-1 z Niemcami
2008 po karnych ulegli Turkom
2016 1-0 po dogrywce Portugalia
2021 5-3 po dogrywce Hiszpania
Także Euro nigdy Chorwatom jakoś wybitnie nie wychodziło:(

0

@RoberDzik Oby nie. Niechaj Modric i spółka idą dalej

1

@macio_944 Rumunia moim zdaniem

0

Chorwatom brakuje już na wczoraj jakościowego napadu. Przede wszystkim skrzydeł, może Budimir na drugą połowę coś pomoże.

1

Idemo Hrvatska !!!

0

@FcPortoFan1999 Po to aby grać dalej ;)

0

@FcPortoFan1999 Tak nie będzie, jutro Hrvatska pyknie Włochów zobaczysz.

0

@Jarema2000 Tak jak Chorwacja robi jutro Włochów.

1

@Korsain Teoretycznie w 1938; kiedy to przegraliśmy jedyny nasz mecz na tamtym turnieju z Brazylia 6:5. Ale to niekoniecznie się liczy bo to nie była klasyczna faza grupowa.

0

@Emhyr Serio tylko trzech graczy strzeliło po dwa gole?

1

W około 65 minucie spotkania jeden z zawodników Belgii dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym. Uważacie, że w tej sytuacji powinni sprawdzić to na varze? bo ja sądzę, że zdecydowanie.

1

Ale Rumunia notowała takie straty ,że głowa mała. Chociaż Belgia również dziwne straty piłki miała.

0

@mekston obrona Rumunii zdecydowanie

1

@Bulbazaur17 Ja za Rumunią; raz ,że nie przepadam za tymi afrykańsko - europejskimi drużynami. Dwa kibicuje Rumunom aby osiągnęli podobny sukces do tych z lat 90 poprzedniego stulecia.

0

@Destroyer_of_Worlds Popieram; zawsze życzę tej reprezentacji jak najgorzej.

0

@emeu Patrik Kluivert

2

Kurde niby nie było oczekiwań. Niby nie było tragicznie, niby nie było blisko ale jednak boli

7

Całe szczęście po słabiutkim początku nasi wzięli się do gry i już widać efekty. Szczerze to już miałem flashbacki z Kolumbii 2018. Do boju Polsko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?