5

Brawa dla Francji; kolejny raz drużyna z Afryki gra w finale. Ale cóż jaki kraj taki reprezentacja.

0

@mekston a i tak się znajdą ,,znawcy” co będą mu wytykać słabą fazę pucharową.

1

@PatrychoO powód ,który często słyszę to ,że są Słowianami jak my

0

Brawa dla obu zespołów

0

@Douglas myśle ,że jest to im kraj bliższy niż Argentyna, poza tym to kraj słowiański.

0

@Walker jakby już pokazali ,że potrafią odrabiać straty; tyle ,że jedno bramkowe

0

Serwery potężnego notatnika siadają

2

@Lionel_Messi10 Tym bardziej ,że zawodnicy ze wschodu mają to do siebie ,że często się psychicznie spalają po transferze do dużego klubu.

1

@Janiama 3-3 i dogrywka

0

Argentyna dawać

0

W dogrywce totalna dominacja Argentyny

3

Okropnie gra ta Holandia

0

Oby Argentyna to wygrała

1

@Janiama 4-0 dla Brazylii

0

@mekston lo popatrz jak myślałem ,że MVP 2014 zgarnął Neuer albo James Rodriguez :)

0

@MESSIah16 dla mnie z jednej strony ekstra z drugiej słabo. Jeden z tych dwóch nielubianych zespołów odpadnie i typuje porażkę Angoli; pewnie jak często u nich bywa spycha im siądzie.

1

@Worny Francja Maroko Argentyna i Chorwacja

1

@AmigoBlancos jeszcze Rumunia 94 była świetna z Hagim na czele, wtedy doszli do ćwierćfinału.

0

@barcelonaLM a co mam płakać ,że Niemcy odpadli ?

1

@Janiama Oj ciężko to wytypować ale pokuszę się o 1-0 dla Maroka

0

@MESSIah16 kpina ale jak Polsza tak grała to było dobrze nie? Zapomniałem w piłkę maja prawo grać tylko: Argentyna, Brazylia, Holandia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia i Anglia, resztę reprezentacji to trzeba usunąć bo nie umieją grać XD

1

@MESSIah16 XDDD Urugwaj który był jedną z najsłabszych drużyn na turnieju

0

Liczyłem ,że Koreańczycy coś więcej pokażą ale Brazylia pozytywnie mnie zaskakuje po tym co pokazała wcześniej.

2

Po meczu już szkoda

2

Fajnie gdyby Korea, Maroko lub nawet Szwajcaria sprawiły niespodziankę i pokonały faworytów. Ja patrzę na to z tej strony: hipotetyczne 3 miejsce dla takiej Francji czy Brazylii o Anglii nie wspominając oznaczałoby pewnie ściąganie medali, chwila podniety w tych państwach i na tym koniec. Natomiast dla takiego Maroka czy Japonii to może być moment gdzie kibice w tych krajach będą wracać latami i ciepło to wspominać, a nie być tylko jednym z wielu momentów.

1

@Janiama 1-1 i potem karne

0

Niby obie drużyny lubiłem i lubię ale jakoś szkoda tej Japonii

0

@Faro ja mówię subiektywnie

2

Na tym mundialu są takie mecze jak Chorwacja vs Japonia czy Hiszpania vs Maroko gdzie lubię obie drużyny i nie wiem komu mam kibicować, tak są też spotkanie takie jak Francja vs Anglia gdzie najlepsze jest to ,że jedna z nich na pewno odpadnie:)

1

@Janiama 1-1 Japonia vs Chorwacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?