mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Brawa dla Francji; kolejny raz drużyna z Afryki gra w finale. Ale cóż jaki kraj taki reprezentacja.
0
@mekston a i tak się znajdą ,,znawcy” co będą mu wytykać słabą fazę pucharową.
1
@PatrychoO powód ,który często słyszę to ,że są Słowianami jak my
0
Brawa dla obu zespołów
0
@Douglas myśle ,że jest to im kraj bliższy niż Argentyna, poza tym to kraj słowiański.
0
@Walker jakby już pokazali ,że potrafią odrabiać straty; tyle ,że jedno bramkowe
0
Serwery potężnego notatnika siadają
2
@Lionel_Messi10 Tym bardziej ,że zawodnicy ze wschodu mają to do siebie ,że często się psychicznie spalają po transferze do dużego klubu.
1
@Janiama 3-3 i dogrywka
0
Argentyna dawać
0
W dogrywce totalna dominacja Argentyny
3
Okropnie gra ta Holandia
0
Oby Argentyna to wygrała
1
@Janiama 4-0 dla Brazylii
0
@mekston lo popatrz jak myślałem ,że MVP 2014 zgarnął Neuer albo James Rodriguez :)
0
@MESSIah16 dla mnie z jednej strony ekstra z drugiej słabo. Jeden z tych dwóch nielubianych zespołów odpadnie i typuje porażkę Angoli; pewnie jak często u nich bywa spycha im siądzie.
1
@Worny Francja Maroko Argentyna i Chorwacja
1
@AmigoBlancos jeszcze Rumunia 94 była świetna z Hagim na czele, wtedy doszli do ćwierćfinału.
0
@barcelonaLM a co mam płakać ,że Niemcy odpadli ?
1
@Janiama Oj ciężko to wytypować ale pokuszę się o 1-0 dla Maroka
0
@MESSIah16 kpina ale jak Polsza tak grała to było dobrze nie? Zapomniałem w piłkę maja prawo grać tylko: Argentyna, Brazylia, Holandia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia i Anglia, resztę reprezentacji to trzeba usunąć bo nie umieją grać XD
1
@MESSIah16 XDDD Urugwaj który był jedną z najsłabszych drużyn na turnieju
0
Liczyłem ,że Koreańczycy coś więcej pokażą ale Brazylia pozytywnie mnie zaskakuje po tym co pokazała wcześniej.
2
Po meczu już szkoda
2
Fajnie gdyby Korea, Maroko lub nawet Szwajcaria sprawiły niespodziankę i pokonały faworytów. Ja patrzę na to z tej strony: hipotetyczne 3 miejsce dla takiej Francji czy Brazylii o Anglii nie wspominając oznaczałoby pewnie ściąganie medali, chwila podniety w tych państwach i na tym koniec. Natomiast dla takiego Maroka czy Japonii to może być moment gdzie kibice w tych krajach będą wracać latami i ciepło to wspominać, a nie być tylko jednym z wielu momentów.
1
@Janiama 1-1 i potem karne
0
Niby obie drużyny lubiłem i lubię ale jakoś szkoda tej Japonii
0
@Faro ja mówię subiektywnie
2
Na tym mundialu są takie mecze jak Chorwacja vs Japonia czy Hiszpania vs Maroko gdzie lubię obie drużyny i nie wiem komu mam kibicować, tak są też spotkanie takie jak Francja vs Anglia gdzie najlepsze jest to ,że jedna z nich na pewno odpadnie:)
1
@Janiama 1-1 Japonia vs Chorwacja