1

@Janiama 1-0 dla Walii

0

@jakubkuba07 nieeeee

1

@Janiama 4-1 dla Holandii

0

@P33ck Nie od lat tylko od zawsze

0

@FCB24 Trynidad to ty szanuj na mundialu grali w 2006 roku :)

0

Stawiam 1-1 remis

1

@RosjaninBut Szwecja podobnie jak Chile ostatnio gra bardzo słabo.

0

@Bruttal zabłąkana rakieta. Sorki ale takie urządzenia nie mogą błądzić; doskonale wiedzą w co trzeba trafić.

0

Oby w drugiej połowie było lepiej bo póki co to słabiutko gramy; chociaż sędzia też fatalny

14

Nie sądziłem ,że to stanie się ale łezka do oka się ciśnie jak Geri odchodzi. Gracias por todo. Te deseo lo mejor

2

Najgorsi to byli dzisiaj bez wątpienia Fati, Bellerin i Alonso

1

@Janiama 1-1 remis

0

Ogólnie gramy słabo powoli i przewidywalnie chociaż Valencia jest jeszcze gorsza.

1

@Kamiloza91 piękne słowa z twojej strony Barça❤️

0

Już sam nie wiem co można zrobić. Przyjęcie nowego trenera to znowu będzie ,że potrzeba czasu, potrzeba innych piłkarzy niż miał poprzednik; co oczywiście niesie ze sobą problemy ze sprzedażą i kupnem piłkarzy. Z drugiej strony patrząc bardzo optymistycznie przykłady Fergusona czy Cryuffa pokazują ,że trenerzy ,,odpalają” dopiero w swoim drugim czy trzecim sezonie.

0

@tristan87 płakać mi się chce

0

@Fartlow jakbyśmy zostali wykluczeni karnie z europejskich pucharów…

1

Cytując klasyka z pewnej strony: ,,spieprzyliście nam wszystkich świętych”. Na tak całkiem na serio to jest DRAMAT

0

@_Specjalista niestety dziwne mecze w LM zaczęły się już z Messim.

5

Sądziłem ,że po bardzo słabym sezonie 2018-19 nastaną słabe czasy dla białych. Niestety myliłem się i szybko się ogarneli w późniejszym czasie.

2

@krzywy jak my wobec Bayernu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobra wygrał Algierczyko - Francuz ale spokojnie zacznie mu się równia pochyła i takiej formy już nie utrzyma. Jestem tego pewien. Do tego wiek robi swoje.

5

@Herato bo to jest efekt przygotowania fizycznego na odpowiednim poziomie. I to nie jest kwestia pół roku tylko ładnych lat.

0

@damiano996 walcząc o mistrzostwo kraju nie jest się średniakiem. Celta czyli typowy przykład takiej drużyny tego jakoś nie robi. Fakt nie jesteśmy już Top 1 drużyna w Europie nie jesteśmy już nawet Top 5; mimo tego możemy walczyć z innymi.

1

Najdziwniej to będzie jak znów złapiemy formę jak w poprzednim sezonie tak w połowie kampanii gdy i tak za bardzo nie dało się czegoś ugrać …

1

@shaun Dzień Arabów XDDDD

2

@Mns21 przede wszystkim ich siła to jest to ,że potrafią się dostosowywać do rywala. Potrafią grać z kontry, potrafią dominować, strzały z dystansu u nich istnieją, mają stałe fragmenty gry i kondycyjnie wyglądają dobrze. U nas to wyglada tak ,że zawsze próbujemy dominować rywala( z rożnym skutkiem) po czym w końcówkach wrzucamy tak średnio w pole karne wpuszczając ile się da napastników.

0

@budel17 Pedri jeszcze jest klasowy ziom

0

@AdrianAdrian bardziej jak Man United bo oni też kupę kasy wywalali, trenerów często zmieniali, zapowiedzi przed sezonem huczne a na koniec dupcia blada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?