mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 1-0 dla Walii
0
@jakubkuba07 nieeeee
1
@Janiama 4-1 dla Holandii
0
@P33ck Nie od lat tylko od zawsze
0
@FCB24 Trynidad to ty szanuj na mundialu grali w 2006 roku :)
0
Stawiam 1-1 remis
1
@RosjaninBut Szwecja podobnie jak Chile ostatnio gra bardzo słabo.
0
@Bruttal zabłąkana rakieta. Sorki ale takie urządzenia nie mogą błądzić; doskonale wiedzą w co trzeba trafić.
0
Oby w drugiej połowie było lepiej bo póki co to słabiutko gramy; chociaż sędzia też fatalny
14
Nie sądziłem ,że to stanie się ale łezka do oka się ciśnie jak Geri odchodzi. Gracias por todo. Te deseo lo mejor
2
Najgorsi to byli dzisiaj bez wątpienia Fati, Bellerin i Alonso
1
@Janiama 1-1 remis
0
Ogólnie gramy słabo powoli i przewidywalnie chociaż Valencia jest jeszcze gorsza.
1
@Kamiloza91 piękne słowa z twojej strony Barça❤️
0
Już sam nie wiem co można zrobić. Przyjęcie nowego trenera to znowu będzie ,że potrzeba czasu, potrzeba innych piłkarzy niż miał poprzednik; co oczywiście niesie ze sobą problemy ze sprzedażą i kupnem piłkarzy. Z drugiej strony patrząc bardzo optymistycznie przykłady Fergusona czy Cryuffa pokazują ,że trenerzy ,,odpalają” dopiero w swoim drugim czy trzecim sezonie.
0
@tristan87 płakać mi się chce
0
@Fartlow jakbyśmy zostali wykluczeni karnie z europejskich pucharów…
1
Cytując klasyka z pewnej strony: ,,spieprzyliście nam wszystkich świętych”. Na tak całkiem na serio to jest DRAMAT
0
@_Specjalista niestety dziwne mecze w LM zaczęły się już z Messim.
5
Sądziłem ,że po bardzo słabym sezonie 2018-19 nastaną słabe czasy dla białych. Niestety myliłem się i szybko się ogarneli w późniejszym czasie.
2
@krzywy jak my wobec Bayernu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobra wygrał Algierczyko - Francuz ale spokojnie zacznie mu się równia pochyła i takiej formy już nie utrzyma. Jestem tego pewien. Do tego wiek robi swoje.
5
@Herato bo to jest efekt przygotowania fizycznego na odpowiednim poziomie. I to nie jest kwestia pół roku tylko ładnych lat.
0
@damiano996 walcząc o mistrzostwo kraju nie jest się średniakiem. Celta czyli typowy przykład takiej drużyny tego jakoś nie robi. Fakt nie jesteśmy już Top 1 drużyna w Europie nie jesteśmy już nawet Top 5; mimo tego możemy walczyć z innymi.
1
Najdziwniej to będzie jak znów złapiemy formę jak w poprzednim sezonie tak w połowie kampanii gdy i tak za bardzo nie dało się czegoś ugrać …
1
@shaun Dzień Arabów XDDDD
2
@Mns21 przede wszystkim ich siła to jest to ,że potrafią się dostosowywać do rywala. Potrafią grać z kontry, potrafią dominować, strzały z dystansu u nich istnieją, mają stałe fragmenty gry i kondycyjnie wyglądają dobrze. U nas to wyglada tak ,że zawsze próbujemy dominować rywala( z rożnym skutkiem) po czym w końcówkach wrzucamy tak średnio w pole karne wpuszczając ile się da napastników.
0
@budel17 Pedri jeszcze jest klasowy ziom
0
@AdrianAdrian bardziej jak Man United bo oni też kupę kasy wywalali, trenerów często zmieniali, zapowiedzi przed sezonem huczne a na koniec dupcia blada.