mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby nie było gorzej niż w 2023
3
Wiecie co zagraliśmy dzisiaj trochę jak Niemcy na ostatnim mundialu. Wizualnie ładnie to wyglądało ale kluczowe dla losów okazały się nieskuteczność w ataku i błędy w obronie. Piszę o tym bo przypomina mi się jak Niemcy wtedy grali.
0
@PJ777 niestety ale nie ma u mnie opcji abyśmy pracowali obok siebie. Ja zajmuje się pracami porządkowymi na podwórku a ona robi w firmie. Jedynie podczas obiadu oraz na początku pracy jest okazja aby porozmawiać.
0
@Jakchcesz czyli to dla Ciebie szuka nowej sukienki
0
@HighestInTheRoom mam na myśli tutaj prace wakacyjną
0
Siema mam pytanie do was o poradę. Otóż od miesiąca mam nową prace, jest tam dziewczyna ,która mi się podoba jednak problem polega na tym ,że wydaje się być albo bardzo nieśmiała w stosunku do mnie albo po prostu nie jest mną zainteresowana. To znaczy jak do niej zagaduje to odpowiada ale najczęściej lakonicznie i sama do mnie nie zaczyna rozmowy. Kolejna rzecz ma na obu dłoniach trzy pierścionki. Chodzi mi po głowie aby zaprosić ją na spotkanie w weekend. Myślicie ,że warto spróbować ?
1
Jak ja tego Getafe nie trawie
4
Ale w rewanżu to Mołdawia na pewno spuchnie:)
0
Abstrachując od dzisiejszego meczu; jaki jest system tych baraży do Euro?
2
@michal26 no nieźle; w tej grupie stawiałem ,że to Bośniacy obok Portugalii pojadą na Euro a tutaj takie kwiatki odwalają...
1
@TheMazixX jeśli masz głowę do języków obcych to ucz się ich. Nie koniecznie angielski bo to już od dawna jest standard ale języki egzotyczne czy nawet nieco mniej znane w Polsce: portugalski, hiszpański czy włoski. Po tym możesz zrobić sobie certyfikat znajomosci języka; jest wiele firm ,które poszukują ludzi do pracy z językami; szczerze ja idę to właśnie ścieżka ucząc się hiszpańskiego obecnie na poziomie B1 jestem ale zaczęłam 2 lata temu od zeru i wciąż się rozwijał więc może i ty to spróbujesz.
0
No cóż wygrała drużyna lepsza w meczu ale i w przekroju całego sezonu UCL. Gratulacje dla City i brawa także dla Interu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@HighestInTheRoom najpewniej tak będzie, trudno jest nowemu trenerowi wejść i utrzymać taki poziom jaki prezentuje/prezentowała ekipa z Częstochowy.
2
Co by nie mówić ale po 2015 roku Barca zawsze ,,słynęła'' ze słabej końcówki sezonu i kiepsko wyglądających pod względem motorycznym piłkarzy. Może tym razem będzie inaczej i pokażemy pazur.
2
Ławka delikatnie mówiąc wrażenia nie robi. Dobrze ,że przewaga jest znaczna bo mogło być nie fajnie.
0
@tristan87 fantastyczna 4
1
@clyde nie jakaś Osasune tylko zwycięzcę CdR
0
@Deeespacito i superpuchar
0
Jak dobrze ,że nie oglądałem 2 połowy
0
@PatrychoO oczywiście najpierw karny Blaszczykowksiego
0
Wygramy wierzę w to 2-0 dla nas z bramkami Lewego i Raphinhy.
0
Tak w ramach upewnienia się; w PK dalej obowiązuje zasada goli na wyjeździe?
0
@Herato to ,że Niemcy i Hiszpanie nie mają swoich najlepszych wersji w historii to już od razu średniak? No chyba nie; średniakiem to można nazwać nas, Norwegię czy Turcje.
0
Tak jeeeeeest; co prawda nie 2-0 jak obstawiałem ale nie narzekam:)
0
Stawiam 2-0 dla nas bramki: Lewy i Raphinha
1
W moim przypadku wychodzi równo pół na pół: drużyny za które trzymam kciuki i wręcz przeciwnie. Wśród tych pierwszych są: Napoli, Benfica, Man City, Milan, drudzy to Real, Bayern, Chelsea, Inter. Kolejność taka jak napisałem.
0
Mimo ,że Athletic ciśnie jesteśmy na prowadzeniu, to ważne ale martwi Lewy ,który od Listopada wygląda naprawdę źle. Chociaż wydaje mi się ,że przy tej okazji z początku meczu był jednak spalony co go ratuje.
0
Jedziemy panowie po wygraną VEB
0
No bez przesady po pierwsze facet jedyny element gry jaki ma naprawdę dobry to strzały z dystansu, poza tym to średniak który głównie kisi się na ławce białych. Po drugie to co napisałem facet ma w swojej głowie białe DNA a to już zbyt dużo.