3

Crtiano nie znam takiego

0

fajnie by było gdyby LM wygrał zespół pokroju Quarabagu wiem że to mało prawdopodobne ale kto bt pomyślał że takie Leicester wygra PL a Grecja euro 2004 a to tylko niektóre przypadki z ogromnych sensacji

0

Czy wiadomo już w jakiej kolejności będziemy grać mecze w faze grupowej?

0

Szkoda że jesteśmy w tym samym koszyku co BVB bo mało było pojedynków między nami ostatnio

0

kiedy będzie losowanie fazy grupowej LM?

0

Chociaż tyle że następny mecz z realem dopiero przed Bożym Narodzeniem albo i później o ile nie zostanie przełożony

0

Real nie ma szans na dembele w tym okienku transferowym Francuz nie jest głupi i wie że grzałby ławę na rzecz ich drewnianego trio napastników

6

Raczej drużyna z San Sebastian a nie drużyna z sociedad jeśli coś

0

mam złe przeczucia że nikogo nie kupimy w miejsce neymara bo przecież turan i deulofeu to według naszego genialnego zarządu i dyrektora sportowego to to samo co jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.Do pomocy pewnie też nikogo nie ściągną bo przecież mamy jeszcze jednego pomocnika więcej czyli roberto.Co z tego że mamy 10 pomocników skoro żaden nie gwarantuje odpowiedniej jakości.Dla nas im szybciej ten marionetkowy "zarząd" poda się do dymisji tym lepiej.

2

65 mln+ gomes to z pocałowaniem ręki ale za Rakitica który wkłada naprawdę dużo serca w grę i według mnie powinien być ważnym zmiennikiem u Valverde coś jak Keita u Guardioli to naprawdę nwm

0

Mam złe przeczucie że pójdzie na kolejne bezsensowne wypożyczenie lub oddadzą go za darmo za zasługi jaką była bramka strzelona maladze która poczęści przyczyniła się do naszego mistrzostwa

0

Ale że Cristiano nie będzie

0

LE nie stawiał na niego zbyt często mimo iż sam chciał jego transferu Arda jest dość wiekowy i jeżeli oferowaliby za niego sporo kasy przez która kupilibyśmy światowej klasy pomocnika to ok ale jeżeli kupimy jakiegoś średniaka to niech zostanie na ten sezon może Valverde będzie miał na niego pomysł



0

Gomes w meczu z Eibar przypominał mi z wyglądu Khedire

0

Tak to jest jak prawie cały sezon w lidze musieliśmy real gonić

0

Bramkę strzelił to teraz chce odejść

0

Teraz najważniejsze żeby real nie wygrał lm a szczerze życzę tego juve

0

Taka ciekawostka jedyny mecz za czasów Guardioli gdzie przegraliśmy różnica więcej niż jednej bramki to mecz z Interem w 2010 roku 3:1 a teraz coraz częściej dostajemy lanie 4:0 z PSG czy Bilbao 4:1 z Celta czy też pamiętny dwumecz z Bayernem

0

Pozostaje jeszcze walka o puchar króla

0

a myślałem że sytuacja z meczu z psg się nie powtórzy

1

Jest błąd w sezonie 2013/14 wygraliśmy z Milanem 3:1 po dwóch golach Messiego i jednym Busquetsa a nie Iniesty

8

Ja również bardzo bardzo uciesze się z remisu 1-1 a 2-2 to już super

5

Gomes i Mathieu to gwarancja porażki

0

Przeciętne przypominaja te z sezonu 2011/12

0

Brawo panowie mecz roztrzygnięty w 8 minut pewne I zasłużone 3 punkty VeB

1

Według mine oprócz el Classico kluczowy bedzię też wyjazd do Malagi jeżeli stracimy punktów a real wygra z atleti to liga pozamiatana

0

Lepiej nie eksperymentować w tym momencie sezonu gdyż strata punktów o wiele zmniejszy nasze szanse na mistrza

0

Będzie bardzo ciężko ale wierze w naszych

0

jedna z brzydszych w ostatnim czasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?