0

@kampe Święte słowa

0

Będzie 2-0 dla Polski a wiecie czemu? Dzisiaj oglądać będę mecz z moją dziewczyną a ostatnio kiedy oglądaliśmy razem mecz naszej kadry to był baraż ze Szwecją 2022 rok i było 2-0 dla naszych. Nie dziękujcie mi.

2

@SuperPatsonFCB Wciąż mają duże szanse na awans. Wystarczy im remis z Rumunią. Ja trzymam kciuki aby zarówno Słowacja, Ukraina jak i Rumunia awansowały i tym samym ta ostatnia afrykańska reprezentacja pojechała do domu - Belgia.

0

@BulaKG Na przykład ja nie mylę

0

@abram3k no pomyśl

0

Czy czasem przed chwilą ten drugi komentator nie pomylił przypadkiem Słowacji ze Słowenią?

0

Widzę, że Ukraina idzie śladem Turcji sprzed 3 lat. Miano najgorszej drużyny turnieju być może nadchodzi.

1

@Jarema2000 jako kibic Chorwatów biorę w ciemno

4

Szkoda ,że Serbom nie udało się urwać punktów Angolom w pierwszej kolejce.

0

Przykro się patrzy na taką Chorwację lecz niestety taka jest kolei rzeczy. Każdej topowej repce po serii sukcesów przychodzi słabszy okres i teraz owy okres dotyka Chorwację, która musi przejść przemianę z pokolenia Persicia, Modricia, Brozovica czy Vidy na nowych mam nadzieje równie wielkich liderów. W każdym razie sercem zawsze za Chorwacją.

0

@JohnnySilverhand To chyba inne turnieje oglądaliśmy. Nie mówię, że taki Rakitić nie miał wkładu w sukces Chorwatów ale umniejszanie Modricowi ,który słusznie był docienany przez większość środowiska piłkarskiego jest nie na miejscu. Brakuje tylko opinii ,że Modrić to w sumie poziom Andre Gomesa.

0

@JohnnySilverhand Chłopie pomyśl trochę zanim napiszesz. Niewielu było pomocników, który zagrali podobny mundial do Modrica 2018. Doprowadził mało doceniany kraj do finału mundialu co nie zdarza się wielu. Do tego w 2018 roku kluczowa postać Realu w ich wygranej w Lidze Mistrzów. Ale wiem boli bo Iniesta nie ma ZP

5

Niesamowicie emocjonujący i pełen zwrotów akcji mecz. Dla mnie jako kibica Vatrenich jednak smutny mimo wszystko. IDEMO HRVATSKA

0

@cchesterr43 tak tak tak

0

Uwielbiam Chorwatów ale niestety dzisiaj grają beznadziejny mecz. Statycznie, wolno bez zaskoczenia i co zaskakujące na jedną z moich ulubionych reprezentacji bez woli walki. Ale takie są właśnie skutki braku wymiany pokoleniowej.

0

@A4ron W punkt kolego

0

@Donnie_Darko W czym niby okradł?

0

@ZwyklyKibicBarcy04
Miałem z nimi sporo do czynienia i w zasadzie każdy Czech był moim zdaniem baaardzo nieprzyjemny. Dodatkowo u nas w Polsce panuje jakaś niewytłumaczalnie dziwna fascynacja tym narodem mimo ,że odwrotnie nie ma tego zupełnie. Nawet więcej można powiedzieć ,że oni nas jako ogół nie lubią.

0

A ja tam się cieszę z takiego wyniku; Czechów nie trawię i dzisiaj nie zasłużyli na nic tym co pokazali na boisku. Nie da się wygrać czy zremisować cały mecz murując bramkę i oddać strzał życia.

1

No i mamy pierwsza dużą niespodziankę na Euro. Pomimo ,że Ukraińcy nie zagrali okropnie Rumuni byli dzisiaj po prostu bezbłędni i wygrali zasłużenie.

0

@Jarema2000 Kładzie prawie jak gładzie

0

@NeKenI Czyli Guardia Civil lepsza niż Gestapo

0

@betonito to że nie są topem to nie znaczy ,że są słabi. To repka ,która nadal łapie się do Top 10 w Europie coś tak na poziomie Chorwacji czy Danii

0

@FcPortoFan1999 Gościu mamy połowę pierwszej kolejki a ty piszesz o końcowych rozstrzygnięciach. Ja z mojej strony mam pewność, że będziemy mieć podobną niespodziankę do Maroka 2022 lub Danii 2021. Pytanie tylko kto z tych mniejszych namiesza.

0

Generalnie niezły mecz Dania vs Słowenia.

0

@VegetaPolska Połowa drużyn nie grała jeszcze pierwszego meczu a ty już myślami w fazie play off hmmmm. Spokojnie poczekaj trochę.

1

Głowa do góry Polacy, pokazaliście dzisiaj dużo charakteru i nawet dobrej gry. Czasami przegrywa się przez detale tak jak dzisiaj ale jestem pewien ,że w kolejnym meczu przy zachowaniu takich proporcji stać nas spokojnie na remis. Do boju Ojczyzno Polsko

0

@kigani dziwnie piszesz Arabia Saudyjska

0

Sercem dzisiaj oczywiście za Słowiańszczyzną (Polska, Słowenia, Serbia) lecz mózgiem niestety za Germańszczyzną czy jak to tam (Holandia, Dania, Anglia).

0

@maroon xDDD a ja na początku myślałem, że to jest Tusk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?