0

@catalanian09 Tyle ,że Dudek to grzał ławę w Realu, zagrał chyba 4 mecze przez 4 sezony xD.

0

@Janas11224 tylko z karnych i na pusto

0

@Katalończyk 99 no te creo

0

@buczario33 oj to niedobrze

2

Jak dla mnie najlepsze opcje to:
Navas - ograny i mega doświadczony na wysokim poziomie bramkarz ,którego pomimo bycia byłych goalkeeperem PSG i Realu bardzo ceniłem, chociaż ta opcja jest dla mnie najmniej prawdopodobna.
Vaclik - dobrze grał w Sevilli, zna hiszpańskie realia plus posiadanie w składzie piłkarza z kraju który nie jest piłkarską potęgą - Czechy może spowodować wzrost zainteresowania nami na tamtejszym rynku/kraju.
Masip - solidne występy w słabym Valladolid, które nie raz trzymał przy życiu. Ma doświadczenie w Hiszpanii plus fakt ,że nas zna i pewnie chciałby wrócić na stare śmieci.
Takim marzeniem narazie niemożliwym byłby Mamardaishvili z Valencii, świetnie warunki fizyczne, refleks, jak i sam fakt (podobnie jak u Vaclika) ,że nie pochodzi z kraju będącego topem piłkarskim zapewne wpłynąłby na naszą popularność w Gruzji. Poza tym jest wciąż młody jak na bramkarza.

0

@FcPortoFan1999 pewnie skończyłoby się jak z Jugosławią.

0

@MESSIah16 bohaterowie

13

Pamiętam jaki tutaj był lament kiedy miał przyjść. Okazał się duuużo lepszym transferem niż te Kutinki, Dembelki, Grizmanki za duży hajs. Obrigado Paulinho.

0

@FcPortoFan1999 jeszcze mi się przypomniało Ukraina zrobiła ćwierćfinał mundialu w 2006 I Euro w 2021.

0

@Stinger_ Turcja też dobre wyniki robiła i na Euro i na mundialu.

0

@FcPortoFan1999 no jest im w stanie dorównać. Chorwacja nawet ma lepsze osiągnięcia niż Rosja. 2 i 3 miejsce na mundialach, 2 miejsce w Lidze Narodów.

0

@FcPortoFan1999 Z resztą podałeś przykład Rosji ale mi chodzi nawet bardziej o ilość a nie jakość tych sukcesów.

0

@FcPortoFan1999 no mieli sulcesy: 2008 i 2018 rok. Kiedyś bardzo mocni byli Czesi, Rumuni, Bułgarzy, Węgrzy.

1

Tak patrząc na mecze Ligi Narodów i mecze na minionym Euro ale i ogólnie piłkę reprezentacyjną wysuwa się wniosek z kategorii oczywiście nieoczywistych. Kraje Europy Zachodniej takie jak: Hiszpania, Francja, Niemcy, Holandia, Portugalia, Belgia, Anglia, Włochy czy także Dania i Szwajcaria, nie wspominając o innych będą daleko daleko w przodzie przed ,,peletonem" złożonym z krajów Europy Wschodniej (tych krajów zza dawnej żelaznej kurtyny). Nie widzę możliwości aby to się jakoś zmieniło. Może i będą jakieś próby nawiązania rywalizacji jak w przypadku Chorwacji (czy w jakimś stopniu Ukrainy, Czech, Rumunii)ale to tylko przypadki odosobnione. Mam na myśli nie tylko osiągane wyniki w meczach czy na dużych turniejach ale i kulturę gry samą w sobie to z jakim zalożeniem te zespoły wychodzą ne mecze. Bo ja mam wrażenie ,że dosyć często to drużyny z tych dawnych demoludów tak jakby bały się tych z dawnej drugiej strony(chciały tylko jak najniżej przegrać, ewentualnie jak wpadnie gol to resztę meczu murowanie bramki i tyle). A wy jak myślicie w tej sprawie ?

3

Ehhhh czemu akurat teraz musi być ta przerwa na repki...

0

Uczucia po meczu są mieszane. Grając w finale zawsze myślisz i chcesz wygrać nawet pomimo brak sukcesów na tym turnieju jednak przełamanie z całą pewnością cieszy i należy docenić ogromny wysiłek naszych graczy.

0

@Pnog37 Stany Zjednoczone potęgą piłkarską nie jest, podobnie jak choćby Indie, Chiny czy Rosja.

0

Czy jest jakiś sport zespołowy w ,którym Francja nie jest topem ?

0

@FcPortoFan1999 mentalność Realu Madryt

1

@meteo100 długie nogi ma to przez płotki biegnie.

0

@Pawlak1992 Każdemu się gorszy dzień zdarza. Dzisiaj pod każdym względem siatkarskiego rzemiosła Włosi dużo lepsi.

0

@Katalończyk 99 kibicowanie Barçy

0

Ale Włosi mają piękny hymn.

8

Najpiękniejszy z możliwych końców. Hiszpania z triumfem a Angole znowu ściągają medale i płacz.

1

@Zoker Wiem ,że to jeszcze dwa lata do mundialu ale z taką formą mają prawa być uznawani za potencjalnych czarnych koni turnieju w 2026 roku. Chociaż znając życie ich forma pewnie się pogorszy.

0

Szkoda Holandii

0

@tomek8756 Tyle ,że Real te finały to jednak wygrywa regularnie Anglia no nie bardzo.

1

Pozostaje liczyć na Hiszpanie w niedziele.

0

@Kuchar Poczekaj do niedzieli jak Yamal ich rozsmaruje.

8

Hiszpanio musisz w niedzielę ratować honor piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?