mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@catalanian09 Tyle ,że Dudek to grzał ławę w Realu, zagrał chyba 4 mecze przez 4 sezony xD.
0
@Janas11224 tylko z karnych i na pusto
0
@Katalończyk 99 no te creo
0
@buczario33 oj to niedobrze
2
Jak dla mnie najlepsze opcje to:
Navas - ograny i mega doświadczony na wysokim poziomie bramkarz ,którego pomimo bycia byłych goalkeeperem PSG i Realu bardzo ceniłem, chociaż ta opcja jest dla mnie najmniej prawdopodobna.
Vaclik - dobrze grał w Sevilli, zna hiszpańskie realia plus posiadanie w składzie piłkarza z kraju który nie jest piłkarską potęgą - Czechy może spowodować wzrost zainteresowania nami na tamtejszym rynku/kraju.
Masip - solidne występy w słabym Valladolid, które nie raz trzymał przy życiu. Ma doświadczenie w Hiszpanii plus fakt ,że nas zna i pewnie chciałby wrócić na stare śmieci.
Takim marzeniem narazie niemożliwym byłby Mamardaishvili z Valencii, świetnie warunki fizyczne, refleks, jak i sam fakt (podobnie jak u Vaclika) ,że nie pochodzi z kraju będącego topem piłkarskim zapewne wpłynąłby na naszą popularność w Gruzji. Poza tym jest wciąż młody jak na bramkarza.
0
@FcPortoFan1999 pewnie skończyłoby się jak z Jugosławią.
0
@MESSIah16 bohaterowie
13
Pamiętam jaki tutaj był lament kiedy miał przyjść. Okazał się duuużo lepszym transferem niż te Kutinki, Dembelki, Grizmanki za duży hajs. Obrigado Paulinho.
0
@FcPortoFan1999 jeszcze mi się przypomniało Ukraina zrobiła ćwierćfinał mundialu w 2006 I Euro w 2021.
0
@Stinger_ Turcja też dobre wyniki robiła i na Euro i na mundialu.
0
@FcPortoFan1999 no jest im w stanie dorównać. Chorwacja nawet ma lepsze osiągnięcia niż Rosja. 2 i 3 miejsce na mundialach, 2 miejsce w Lidze Narodów.
0
@FcPortoFan1999 Z resztą podałeś przykład Rosji ale mi chodzi nawet bardziej o ilość a nie jakość tych sukcesów.
0
@FcPortoFan1999 no mieli sulcesy: 2008 i 2018 rok. Kiedyś bardzo mocni byli Czesi, Rumuni, Bułgarzy, Węgrzy.
1
Tak patrząc na mecze Ligi Narodów i mecze na minionym Euro ale i ogólnie piłkę reprezentacyjną wysuwa się wniosek z kategorii oczywiście nieoczywistych. Kraje Europy Zachodniej takie jak: Hiszpania, Francja, Niemcy, Holandia, Portugalia, Belgia, Anglia, Włochy czy także Dania i Szwajcaria, nie wspominając o innych będą daleko daleko w przodzie przed ,,peletonem" złożonym z krajów Europy Wschodniej (tych krajów zza dawnej żelaznej kurtyny). Nie widzę możliwości aby to się jakoś zmieniło. Może i będą jakieś próby nawiązania rywalizacji jak w przypadku Chorwacji (czy w jakimś stopniu Ukrainy, Czech, Rumunii)ale to tylko przypadki odosobnione. Mam na myśli nie tylko osiągane wyniki w meczach czy na dużych turniejach ale i kulturę gry samą w sobie to z jakim zalożeniem te zespoły wychodzą ne mecze. Bo ja mam wrażenie ,że dosyć często to drużyny z tych dawnych demoludów tak jakby bały się tych z dawnej drugiej strony(chciały tylko jak najniżej przegrać, ewentualnie jak wpadnie gol to resztę meczu murowanie bramki i tyle). A wy jak myślicie w tej sprawie ?
3
Ehhhh czemu akurat teraz musi być ta przerwa na repki...
0
Uczucia po meczu są mieszane. Grając w finale zawsze myślisz i chcesz wygrać nawet pomimo brak sukcesów na tym turnieju jednak przełamanie z całą pewnością cieszy i należy docenić ogromny wysiłek naszych graczy.
0
@Pnog37 Stany Zjednoczone potęgą piłkarską nie jest, podobnie jak choćby Indie, Chiny czy Rosja.
0
Czy jest jakiś sport zespołowy w ,którym Francja nie jest topem ?
0
@FcPortoFan1999 mentalność Realu Madryt
1
@meteo100 długie nogi ma to przez płotki biegnie.
0
@Pawlak1992 Każdemu się gorszy dzień zdarza. Dzisiaj pod każdym względem siatkarskiego rzemiosła Włosi dużo lepsi.
0
@Katalończyk 99 kibicowanie Barçy
0
Ale Włosi mają piękny hymn.
8
Najpiękniejszy z możliwych końców. Hiszpania z triumfem a Angole znowu ściągają medale i płacz.
1
@Zoker Wiem ,że to jeszcze dwa lata do mundialu ale z taką formą mają prawa być uznawani za potencjalnych czarnych koni turnieju w 2026 roku. Chociaż znając życie ich forma pewnie się pogorszy.
0
Szkoda Holandii
0
@tomek8756 Tyle ,że Real te finały to jednak wygrywa regularnie Anglia no nie bardzo.
1
Pozostaje liczyć na Hiszpanie w niedziele.
0
@Kuchar Poczekaj do niedzieli jak Yamal ich rozsmaruje.
8
Hiszpanio musisz w niedzielę ratować honor piłki.