1

@MesQueUnClub_87 jeden z moich ulubionych aktorów. Podobają mi się jego role; inteligentny, kulturalny twardziel.

0

@MessiTheBesst lepszym wyborem byłby Chrobry czy Kopernik zamiast KP na górze.

0

@Michael24 jak będziemy mieć w składzie jakiegoś następcę Rakitica

2

Jeśli chcemy wygrać LM musimy kupić jakiegoś Chorwata :) dane są nieubłagane.

0

@MesQueUnClub96 lepiej popatrz dokładniej co działo się w tych sezonach a nie tylko ,,oo wygrali ligę mistrzów to jasne wszystko ”

0

@PJ1985 a mocniejsi z sezonu na sezon wtedy byli. Bo ja sobie przypominam tylko fart i wałki sędziowskie na ich korzyść i dlatego wygrywali.

0

@Puskas1 i co ,że wygrywali jak przychodziło mi to coraz trudniej i w gorszym stylu.

0

@Criss18Barca To też miałem po części na myśli

0

@Senstin zdajesz sobie sprawę ,że każda kolejna była w gorszym stylu.

0

Tak całkiem na serio was pocieszę. W kolejnym sezonowi białasy na pewno mocniejsze nie będą. Zawsze drużyny co LM wygrywają to udowadniają.

0

@AmigoBlancos liczyłem na Łunina

1

Powiem jak stary dziad: ,,kiedy to zleciało” :(

13

To byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe ale wyobraźcie sobie. Jest finał Lm ogólnie Real ciśnie dominuje, ostrzeliwuje słupki, poprzeczki jest ostatnia minuta strzelają na 1-0. Cieszą się już z wygraniem a tutaj pyk Salah 1-1 i ostatnia akcja meczu Casemiro zbyt mocno podaje do własnego bramkarza i ten kiksuje i mamy 2-1 i koniec. Pomarzyć zawsze można:)

0

@LosBlankos niedogadał się z Florkiem o hajs i dlatego odszedł

2

@Ojciec5tkidzieci albo Stoichkov

0

Czyli Real z kolejną Lm … najgorzej

0

3-1 dla Realu będzie. Tak czuję

2

Co sądzicie o Zinchence w kontekście ewentualnego wzmocnienia Barçy? Oglądałem ostatni mecz Real City i prezentował się naprawdę dobrze. Jest dynamiczny, wszechstronny i dosyć młody. Sądzicie ,że sprawdziłby się u nas?

1

Pedro je bule xDDD

0

4-1 dla Realu będzie

0

@Pogba nie No za dużo nam nie strzelali xD

2

Niestety ale mocno komplikujemy sobie walkę o Top 4. Mecz z Betisem na Villa marin za dwa tygodnie i jak z nimi przegramy to może być gorączka do samego końca. W międzyczasie Mallorca, potem Celta z ,która zawsze nam nie po drodze, Getafe ,które dosłownie nas potłucze i się zamuruje i na koniec Villarreal niby dobrze z nimi gramy ale już nic mnie nie zdziwi…

0

Real to klubowy odpowiednik niemieckiej repki co by się nie działo to będą po trupach ale grały i grały. Nawet kolor strojów się zgadza.

1

@Cule1234 Co on ma na myśli xDDDD?

0

@barcelonaLM właśnie nie rozumiem o co mu chodzi

1

Dobrze ,że walczyliśmy do samego końca. Myślałem ,że jak 3-0 będzie to już koniec. Głowa do góry będzie lepiej w przyszłości mamy dobrą perspektywiczną drużynę ,która wciąż się klaruje. Takie są EP jeden słaby mecz i pa pa.

4

Ale my prześcieradła pykneliśmy 4-0

1

Get the London Luck

1

Teraz Eintracht potem będzie zweitracht hue hue

0

@Kengo zdecydowanie polecam. Świetny serial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?