mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 jeden z moich ulubionych aktorów. Podobają mi się jego role; inteligentny, kulturalny twardziel.
0
@MessiTheBesst lepszym wyborem byłby Chrobry czy Kopernik zamiast KP na górze.
0
@Michael24 jak będziemy mieć w składzie jakiegoś następcę Rakitica
2
Jeśli chcemy wygrać LM musimy kupić jakiegoś Chorwata :) dane są nieubłagane.
0
@MesQueUnClub96 lepiej popatrz dokładniej co działo się w tych sezonach a nie tylko ,,oo wygrali ligę mistrzów to jasne wszystko ”
0
@PJ1985 a mocniejsi z sezonu na sezon wtedy byli. Bo ja sobie przypominam tylko fart i wałki sędziowskie na ich korzyść i dlatego wygrywali.
0
@Puskas1 i co ,że wygrywali jak przychodziło mi to coraz trudniej i w gorszym stylu.
0
@Criss18Barca To też miałem po części na myśli
0
@Senstin zdajesz sobie sprawę ,że każda kolejna była w gorszym stylu.
0
Tak całkiem na serio was pocieszę. W kolejnym sezonowi białasy na pewno mocniejsze nie będą. Zawsze drużyny co LM wygrywają to udowadniają.
0
@AmigoBlancos liczyłem na Łunina
1
Powiem jak stary dziad: ,,kiedy to zleciało” :(
13
To byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe ale wyobraźcie sobie. Jest finał Lm ogólnie Real ciśnie dominuje, ostrzeliwuje słupki, poprzeczki jest ostatnia minuta strzelają na 1-0. Cieszą się już z wygraniem a tutaj pyk Salah 1-1 i ostatnia akcja meczu Casemiro zbyt mocno podaje do własnego bramkarza i ten kiksuje i mamy 2-1 i koniec. Pomarzyć zawsze można:)
0
@LosBlankos niedogadał się z Florkiem o hajs i dlatego odszedł
2
@Ojciec5tkidzieci albo Stoichkov
0
Czyli Real z kolejną Lm … najgorzej
0
3-1 dla Realu będzie. Tak czuję
2
Co sądzicie o Zinchence w kontekście ewentualnego wzmocnienia Barçy? Oglądałem ostatni mecz Real City i prezentował się naprawdę dobrze. Jest dynamiczny, wszechstronny i dosyć młody. Sądzicie ,że sprawdziłby się u nas?
1
Pedro je bule xDDD
0
4-1 dla Realu będzie
0
@Pogba nie No za dużo nam nie strzelali xD
2
Niestety ale mocno komplikujemy sobie walkę o Top 4. Mecz z Betisem na Villa marin za dwa tygodnie i jak z nimi przegramy to może być gorączka do samego końca. W międzyczasie Mallorca, potem Celta z ,która zawsze nam nie po drodze, Getafe ,które dosłownie nas potłucze i się zamuruje i na koniec Villarreal niby dobrze z nimi gramy ale już nic mnie nie zdziwi…
0
Real to klubowy odpowiednik niemieckiej repki co by się nie działo to będą po trupach ale grały i grały. Nawet kolor strojów się zgadza.
1
@Cule1234 Co on ma na myśli xDDDD?
0
@barcelonaLM właśnie nie rozumiem o co mu chodzi
1
Dobrze ,że walczyliśmy do samego końca. Myślałem ,że jak 3-0 będzie to już koniec. Głowa do góry będzie lepiej w przyszłości mamy dobrą perspektywiczną drużynę ,która wciąż się klaruje. Takie są EP jeden słaby mecz i pa pa.
4
Ale my prześcieradła pykneliśmy 4-0
1
Get the London Luck
1
Teraz Eintracht potem będzie zweitracht hue hue
0
@Kengo zdecydowanie polecam. Świetny serial.