mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mr8lack słyszałem ,że całkiem pokaźna liczna Rumunów, Chorwatów i Turków
0
@Wilczeq tak po ukraińsku
1
@Mihcim ale we wszystkim innym to kraj mem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To prawda ,że trwa teraz mobilizacja rezerwistów w Polsce? Czy jest póki co tylko planowana ?
0
Wiecie może czy ten Spirydonov ma także podobne podejście do Ukraińców jak Polaków i czy nadal ma konto na Insta?
4
@NicoGonzalez dokładnie czyli Messi też jest agentem Putina bo ma pusto na social mediach
0
@Peszko07 skąd info?
0
Myślicie ,że rola Czeczenów może być znacząca? bo ja się obawiam…
0
@Antic24 ewentualnie dać Słowaków w miejsce zbrodniarzy.
0
Jak myślicie czym może wojna skutkować dla Ukrainy?
0
@Katalończyk 99 No tak bo Stany Złajdaczone wcale nie angażowały się w wojnę w Afganistanie czy Iraku…
2
Tak swoją drogą. Czy widzieliście aby jacyś piłkarze z krajów innych niż Ukraina i Rosja na social mediach potępiali wojnę? Bo ja tylko widziałem u naszego Kamila Glika i Marka Hamsika.
1
@ranger3120 ma testerów jedzenia i picia.
0
@ElTomas ja ich się rozpierdoli i zajmie terytorium to nic nie zrobi.
0
@ElTomas jak zginie to kto wyda rozkaz? Spirydonov XD
0
@Janas11224 obawiam się ,że jestem starszy od Ciebie.
0
@anxted głównie to Niemcy Francja i Włochy z tego co wiem to opóźniają…
0
Powiedzcie mi czemu o względu Izraela, udział w wojnie w Korei lub Wietnamie to USA tak zabiegało? Ci robili w latach 90 czy 2000 w sprawie Ukrainy aby wstąpili do NATO? Co robili do cholery Ukraińcy w tej kwestii wiedząc jakie mają położenie.
0
Podsumowując rozwiązania do kwestii rosyjskiej są dwa. Pierwsze to sankcje typu wykluczenie z życia międzynarodowego. Brak inwestycji firm, powiązań handlowych, bankowych czy zerwanie stosunków międzynarodowych. Drugie rozwiązanie to w stylu ,,zabicie od własnej broni” zrobić im powtórkę z Japonii w 1945 roku jako państwa NATO.
0
@Cygan BRC a kto go wybiera? Myślisz ,że Rosjanie teraz protestują ha ha im jest to na rękę.
1
@jacobFCB dokładnie Anschluss to raczej do Białorusi się tyczy.
0
@patry295 ten robak to jeszcze istnieje ? Jak tak to powie ,że to nasza wina
0
@Sysia11 my za to na Euro 2016 zaszliśmy daleko i co? Mundial był 4 lata temu i na ten moment mamy od nich lepszą drużynę w piłkę.
3
@BombowiecKrawczyk Siergiej zawsze może być słaby z geografii
1
Najśmieszniej to byłoby gdyby kacapy ustawiły jakieś rakiety dalekiego zasięgu I Siergiejowi pomyiłoby się i rakiety uderzają w Kreml. Jednym słowem samozniszczenie
0
@Image to też ale Real sprowadził wtedy James ,który miał bić się o złotą piłkę a wyszło jak wyszło.
3
@MichalZZZ tak grali też w 2002 w grupie i w 94 także w grupie. Oba mecze wygrała Argentyna.
1
Penaldo nad rośnie
0
Boże co to było XD