1

@Mr8lack słyszałem ,że całkiem pokaźna liczna Rumunów, Chorwatów i Turków

0

@Wilczeq tak po ukraińsku

1

@Mihcim ale we wszystkim innym to kraj mem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To prawda ,że trwa teraz mobilizacja rezerwistów w Polsce? Czy jest póki co tylko planowana ?

0

Wiecie może czy ten Spirydonov ma także podobne podejście do Ukraińców jak Polaków i czy nadal ma konto na Insta?

4

@NicoGonzalez dokładnie czyli Messi też jest agentem Putina bo ma pusto na social mediach

0

@Peszko07 skąd info?

0

Myślicie ,że rola Czeczenów może być znacząca? bo ja się obawiam…

0

@Antic24 ewentualnie dać Słowaków w miejsce zbrodniarzy.

0

Jak myślicie czym może wojna skutkować dla Ukrainy?

0

@Katalończyk 99 No tak bo Stany Złajdaczone wcale nie angażowały się w wojnę w Afganistanie czy Iraku…

2

Tak swoją drogą. Czy widzieliście aby jacyś piłkarze z krajów innych niż Ukraina i Rosja na social mediach potępiali wojnę? Bo ja tylko widziałem u naszego Kamila Glika i Marka Hamsika.

1

@ranger3120 ma testerów jedzenia i picia.

0

@ElTomas ja ich się rozpierdoli i zajmie terytorium to nic nie zrobi.

0

@ElTomas jak zginie to kto wyda rozkaz? Spirydonov XD

0

@Janas11224 obawiam się ,że jestem starszy od Ciebie.

0

@anxted głównie to Niemcy Francja i Włochy z tego co wiem to opóźniają…

0

Powiedzcie mi czemu o względu Izraela, udział w wojnie w Korei lub Wietnamie to USA tak zabiegało? Ci robili w latach 90 czy 2000 w sprawie Ukrainy aby wstąpili do NATO? Co robili do cholery Ukraińcy w tej kwestii wiedząc jakie mają położenie.

0

Podsumowując rozwiązania do kwestii rosyjskiej są dwa. Pierwsze to sankcje typu wykluczenie z życia międzynarodowego. Brak inwestycji firm, powiązań handlowych, bankowych czy zerwanie stosunków międzynarodowych. Drugie rozwiązanie to w stylu ,,zabicie od własnej broni” zrobić im powtórkę z Japonii w 1945 roku jako państwa NATO.

0

@Cygan BRC a kto go wybiera? Myślisz ,że Rosjanie teraz protestują ha ha im jest to na rękę.

1

@jacobFCB dokładnie Anschluss to raczej do Białorusi się tyczy.

0

@patry295 ten robak to jeszcze istnieje ? Jak tak to powie ,że to nasza wina

0

@Sysia11 my za to na Euro 2016 zaszliśmy daleko i co? Mundial był 4 lata temu i na ten moment mamy od nich lepszą drużynę w piłkę.

3

@BombowiecKrawczyk Siergiej zawsze może być słaby z geografii

1

Najśmieszniej to byłoby gdyby kacapy ustawiły jakieś rakiety dalekiego zasięgu I Siergiejowi pomyiłoby się i rakiety uderzają w Kreml. Jednym słowem samozniszczenie

0

@Image to też ale Real sprowadził wtedy James ,który miał bić się o złotą piłkę a wyszło jak wyszło.

3

@MichalZZZ tak grali też w 2002 w grupie i w 94 także w grupie. Oba mecze wygrała Argentyna.

1

Penaldo nad rośnie

0

Boże co to było XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?