mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk weź nawet o tym rudym karle nie przypominaj. Mam nadzieje ,że kiedyś spotka jakiś Polaków ,którzy będą wiedzieć o co się z nim rozchodzi i wyjaśnią go na żywo.
0
@Wilczeq Nawet gola strzeliłem w tym meczu hihi. Tak się to szybko działo ,że mi jakoś umknęło.
1
@zadafcb Bartek Adamus mój dalszy znajomy z czasów dzieciństwa. Będę trzymać kciuki.
0
@FanBarcy123 Courtois
2
@Barca1992 zależy kto co lubi.
0
Zaskakuje mnie niewielka liczba komarów w dolinie Biebrzy. Spodziewałem się ich zdecydowanie więcej. Tymczasem to muchy głównie uprzykrzają mi wczasy tutaj. Polecacie jakieś fajne miejsca żeby wybrać się autem z tych okolic? Bo Białystok, Augustów oraz Park białowieski już zaplanowałem .
2
@Vane Czarne lustro na Netflix. Świetny serial; każdy odcinek to inna fabuła.
0
@szkutnik91 jogurtowe mmmm
2
@lukasz9197 jeszcze jakby tak wszystkich lub połowę z nich mogli wystawić w meczach to bramek nie stracą nigdy.
0
@FC1899Barca cisza przed burzą. Takie mam odczucia jak patrzę na ten japoński wulkan.
0
@FCB24 Neymar boiskowa elegancja, technika, drybling, umiejetność tzw. robienia różnicy. Za drugim przemawia jednak zdrowie oraz wiek. Jednak dla mnie lepszy Brazylijczyk.
0
@SaulGoodman mógłbym się zapytać ile masz lat?
0
@Jankes94 ciekawe za co zyskiem. Jak budują nowy stadion, na pensje wydają dużo, do tego brak kibiców. A potem wychodzą takie takie kwiatki jak z Perezem ostatnio. Wypisz wymaluj TVpis.
0
@JohnnyBarca Hiszpanio bój się. Gonimy was
0
@JohnnyBarca tutaj bym polemizował. Moim zdaniem Dembele był wtedy lepszy. Żal to ,że kupowaliśmy Griezmanna w 2019 zamiast Neymara czy Lukaku.
0
@IronSanHybrid dla mnie głos Węgrzyna jest taki jakby miał się zaraz dusić/umierać. Jego wypowiedzi też nie wydają mi sie niesamowicie elokwentne.
0
@Nerazzurro Italia ha coppa
0
@puyol_presidend5 słabą psyche zawsze mieli
20
Bonnuci oraz Chielini top turniej. Wydawało się ,że są dziadkami schodzącymi ze sceny a jednak dali radę. Takie historie lubię.
4
@IronSanHybrid Borek zgadza się. Ale Węgrzyn dla mnie okropny
1
Grandeeeee Italia
3
Forza Italia dawajcie
1
@Kgorecki2500 dokładnie Angole w karnych są cienkie
0
@Encore mecz jest bardzo słaby przecież
0
@Encore doświadczenie w przegrywaniu finałów lub śpiewaniu football is coming home XDDD
0
@Uukasz_93 złota piłka dla piłkarza ,który nie jest rozpoznawalny?
3
Serio już tak szybko
1
Forza Italia po zwycięstwo
0
Italia va vincera
0
@ShinobiQWE Argentyna grała tam w 1992, 1995 i 2005. Ten pierwszy wygrała, drugi przegrała z Danią w finale a ostatni z nich z Brazylią 4-1 porażka.