mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 był karny
1
Brawo panowie za remis z jedną z najlepszych drużyn świata. Teraz jednak czeka nas mecz ze Szwecją z ,która jak z Hiszpanią zawsze mieliśmy ciężko. Mają mocną obronę plus dobrych zawodników w ataku Forsberg oraz Isak. Ułatwieniem może być to ,że Szwedzi mają już raczej pewny awans.
0
@BXOD 1 Słowacja 2 Polska 3 Szwecja 4 Hiszpania
0
Powinnismy wygrać karny dla nas na początku i bramka XD Moraty ze spalonego
4
Bardzo słabe sędziowanie dzisiaj
0
Karny waszym zdaniem powinien być na początku?
0
Boże Robert co to było
0
Przecież to był spalony
0
@Kamiloza91 Figo i Pepe
0
@formentera2017 trzymamy za słowo
0
Biedronka Kaufland 1-1 póki co
0
@JohnnyBarca się nagrał chłop na tym Euro…
3
Brawa dla Węgrów za walkę, zaangażowanie godne mistrzów. Szkoda ,że nie udało się wygrać ale remis też źle nie smakuje.
1
@Janiama to ja pójdę w 1-1
2
Świetny mecz póki co i świetna atmosfera w stolicy Węgier. Oby tak dalej
0
@Kusco15 to była ta noc co go objechał jak dziecko i 3-0 się dla nas skończyło.
0
@messiandiniesta Turkowie kto to?
0
Chorwacja druga połowa lepsza ale i tak kiepski mecz z ich strony. Ze Szkotami może być różnie ale faworytami będą.
0
@Murazor No to jest dziwne kadrowo są od nas słabsi a tak jak mówisz wydają się lepiej zorganizowani.
0
@Kamyk37 nie potęga światowa. Dwa dobre mecze o niczym nie świadczą.
1
Co się stało z Chorwacją ,że nawet takie średniaki jak Czechy z nimi jadą ?
1
@Janiama 1-0 dla Chorwacji
0
Szwecja prawdopodobnie z awansem. Słowacja pół na pół ale mecz z Hiszpanią w perspektywie.
0
Chyba wszystko wskazuje na to ,że Messiego nie będzie w przyszłym sezonie w Barcelonie…
0
@Songo91 jak najwyżej. To tez zależy od innych drużyn z trzecich miejsc
0
@norbi77 Rosję ciągle mogą wyprzedzić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiadomo gdzie Ramos będzie grać w przyszłym sezonie?
0
Włosi pokazują klasę na boisku.
0
Szkoda ,że prawdopodobnie będziemy oglądać tych drewniaków z Wysp Brytyjskich co zawsze kojarzyli mi się z chamską i brutalną grą.