1

@kamiVeB To zależy z ,którego miejsca wyjdziemy. Po fazie grupowej tworzony jest szczegółowy ranking drużyn z poszczególnych miejsc w swoich grupach. Chyba na tej podstawie drużyny są do siebie dobierane tak mi się wydaje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@socha zgadzam się z tobą. Brak 9 był jak woda na młyn dla Tuchela

1

Najgorzej kacapski klub z LM

0

@xVENUMx Taksówkarz w Afganistanie pyta się pasażera. Gdzie mam Pana wysadzić XDDDDDDDDDDDDDD

2

Villarreal w Lidze Mistrzów z pierwszego koszyka. Celta będzie w następnym sezonie w Conference League ?

0

Brawo Villarreal Vamoooooossssss

1

Ale bym sobie karne zobaczył

0

Póki co to mecz raczej średni ale Villarreal musi coś więcej niż tylko się murować. Bardzo dużo strat mają. W sumie to szkoda ,że zamiast dogrywki to nie ma karnych odrazu.

4

Vamos Villarreal

0

@DaPidejpi Tottenham również tyle razy blisko a jednak daleko.

2

@barcelonaLM co ciekawe również najgłębszy, najstarszy ocean na ziemi. Również jedyny ocean ,który posiada ,,własną” płytę tektoniczną - płytę pacyficzną.

0

@BoRoWieC Barça też wygrała

1

@Ghotti Lenglet wygląda jakby elektryka palił.

0

@clyde Puchar Gampera, Audi Cup, Puchar Katalonii i coś jeszcze?

0

@Criss18Barca zmotywował się na Euro i takie są tego efekty.

0

@Djzordon talizman

0

@tadzik447 Barça czeka na pierwszego Polaka :)

0

@chroma93 No ja myśle realnie i uważam ,że mając naprawdę dobrego negocjatora jak Laporta można kupić któregoś z wymienionej przeze mnie 2 za dobrą cenę.

0

@chroma93 przez takie myślenie jak twoje ,,żeby gorszy nie był” to jesteśmy w miejscu jakim jesteśmy. To trzeba poprawy a nie liczenia na to żeby jakimś cudem dorównali im poziomem. Gdybyśmy szli tym tropem to nie przyszedłby do nas Suarez tylko jakiś Balotelli bo gorszy nie będzie. Żeby być na topie trzeba mieć top zawodników a nie pół środki jak oni. Skład zacznie się zapychać średniakami co niestety u nas widać i nowy Milan czy Arsenal gotowy.

1

Mówcie mi co chcecie ale mnie ani Depay ani Aguero nie przekonywuje. Pierwszy z nich to nie jest żadna dziewiątka i mam złe przeczucie ,że będzie z nim jak z Girezmannem; nie wiadomo w zasadzie gdzie i jak go ustawić i będzie się snuł przed polem karnym( jednym słowem będzie wszędzie i nigdzie). Jeśli mówicie o jego dobrych statystykach to weźcie pod uwagę ,że on jest w OL głównym wykonawcą karnych i wolnych plus grane jest tam pod niego jako główną gwiazdę a tutaj tak nie będzie. Nie sprawdził się kompletnie w MU oraz granie w Barçie to jednak wyższy poziom, większa presja, oczekiwania, większa konkurencja. Co do Argentyńczyka to jak najbardziej spoko tylko jakieś 5 lat temu. Obecnie to jest wrak piłkarza i to ,że Pep kombinuje jak może z pozycją 9 źle świadczy o Aguero. Nie muszę chyba mówić o jego ostatniej ,,formie” i problemach ze zdrowiem. Moim zdaniem powinnismy spróbować sprowadzić jedną z 9 z Interu. Raczej wiadome jest ,że ani Lukaku ani Lautaro nie będę chcieli wiecznie ze sobą konkurować.

0

Mam do was pytanie. Jestem na drugim roku studiów licencjackich i dochodzą mnie słuchy ,że jeżeli zmieni się kierunek na magisterce to za przedmioty trzeba płacić. Te przedmioty ,których wcześniej nie miałem. Czy to prawda? Jak wygląda sprawa zmiany kierunku po studiach pierwszego stopnia?

0

@dorkizos spoko

4

@dorkizos

chyba chodzi o sytuacje z 23 sekundy z filmiku.

3

@El Plutoninho To co koledzy wymienili plus jeszcze Pjanić oraz Henrik Larsson.

1

@norbi77 ostatecznie trenerem będzie Smuda

2

@itmustbejoke chyba sobie żartujesz?

0

@Colin94 najpierw transfer Neuera i Mats ława XD

5

To może Joachim Löw? Było kucanie to teraz czas na dłubanie XD

1

@FC1899Barca Sceneria przypomina tą z władców pierścieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?