mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kielakowy Poza latami 70 i początkiem 80 zawsze nim byliśmy
2
@Nihas Też się tego boje. Kontuzje już nie jednemu niszczyły karierę. Ansu zapowiadał się świetnie i nadal zapowiada.
2
Osobiście chciałbym aby w półfinale grały Bayern vs City oraz Liverpool vs Porto. Pewnie będzie odwrotnie albo tylko jedno z nich się sprawdzi :(
0
@Yosemite Wielki Ivan w pomocy. Piękna była ta Chorwacja szkoda ,że jej się nie udało podnieść pucharu świata. Teraz na Euro raczej nie dadzą rady ale trzymam za nich mocno kciuki.
32
I pomyśleć ,że w sierpniu niektórzy byli za tym żeby Leo odszedł bo Coutinho się odblokuje XD
0
@zadafcb Paradyż to rzut beretem ode mnie. Jakie rzeczy się dzieją w mojej okolicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Piękny gol Messiego
2
Moim zdaniem Araujo powinien wejść z ławki w drugiej połowie na np. kwadrans. Powinien po kontuzji złapać minuty przed RSSS.
1
@konrad1661 albo pandemia przez Belga XD
0
@Pawel13sz To się jeszcze okaże
2
@czosnekfcb Czarne lustro
0
Uważacie że druga bramka dla Porto to była wina Wojtka? Moim zdaniem mógł się bardziej wyciągnąć do tej piłki; strzał był z dużej odległości i chyba mógł lepiej zareagować
0
Czy do pucharu świata są liczone punkty za miejsce na MŚ?
0
@itmustbejoke Te koszulki na dole wspaniałe
0
@LeoMessi1994 No nic nie ma XD
0
@LeoMessi1994 10 sekunda Pique się wywalił próbując powstrzymać napastnika Holandii. Śmiesznie to wyglądało.
1
@Gwyn Dlatego właśnie trzeba mocnego wietrzenia szatni. Oni jak zaczyna nie iść po ich myśli to pojawiają im się flashbecki wiadomo z jakich spotkań. W meczach ze średniakami i ogórkami tego nie widać bo jest po prostu duża różnica potencjałów między nami a tymi zespołami, ale w meczach z drużynami mocnymi jak i tymi z topu trzeba mieć mental zwycięzców ,który mieliśmy ale go straciliśmy. Dlatego jedynego który brał czynny udział w ostatnich wtopach a zostawiłbym w klubie jest MATS. Nawet Messi powinien odejść moim zdaniem ponieważ i tak odejdzie/ zakończy karierę, prędzej czy później a musimy już zacząć niestety bez Leo budować nowy projekt.
1
@Bobo25 no właśnie nie mam do niego kontaktu.
0
Polecacie jakieś materiały/kursy w internecie do nauki włoskiego od podstaw? Pytam się bo zamierzam uczyć się tego języka na lektoracie.
0
@arasz1819 no właśnie dlatego się pytam. A ty jak rozumiem znasz doskonale całą historię Barcy sezon po sezonie.
4
Teraz jak nie ma kibiców to lepiej słychać ich boiskowe rozmowy. Ale jest to normalne na boisku tego typu wypowiedzi. Nie wiem po co to wrzucają i szukają sensacji.
0
Tak na chłodno uważacie ,że obecna Barca jest już najgorsza w swojej historii? Gorsza niż ta z lat np. 2000-2004?
1
Można to jakoś walkowerem oddać czy coś ten rewanż ?
0
Dobrze ,że kibice nie musieli tego oglądać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co do meczu z PSG jak spisuje się Verratti ? Czy dobrze ,że nie kupiliśmy tego zawodnika? Pytam się bo nie oglądam ich
2
Takie mecze to ja poproszę częściej
0
jak to nie wpadło
2
Pewnie już myśleli nad tym ,żeby nie uznać po nie przeszła całym obwodem linii. Dobrze ,że jest 2-0.