0

@Kielakowy Poza latami 70 i początkiem 80 zawsze nim byliśmy

2

@Nihas Też się tego boje. Kontuzje już nie jednemu niszczyły karierę. Ansu zapowiadał się świetnie i nadal zapowiada.

2

Osobiście chciałbym aby w półfinale grały Bayern vs City oraz Liverpool vs Porto. Pewnie będzie odwrotnie albo tylko jedno z nich się sprawdzi :(

0

@Yosemite Wielki Ivan w pomocy. Piękna była ta Chorwacja szkoda ,że jej się nie udało podnieść pucharu świata. Teraz na Euro raczej nie dadzą rady ale trzymam za nich mocno kciuki.

32

I pomyśleć ,że w sierpniu niektórzy byli za tym żeby Leo odszedł bo Coutinho się odblokuje XD

0

@zadafcb Paradyż to rzut beretem ode mnie. Jakie rzeczy się dzieją w mojej okolicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Piękny gol Messiego

2

Moim zdaniem Araujo powinien wejść z ławki w drugiej połowie na np. kwadrans. Powinien po kontuzji złapać minuty przed RSSS.

1

@konrad1661 albo pandemia przez Belga XD

0

@Pawel13sz To się jeszcze okaże

2

@czosnekfcb Czarne lustro

0

Uważacie że druga bramka dla Porto to była wina Wojtka? Moim zdaniem mógł się bardziej wyciągnąć do tej piłki; strzał był z dużej odległości i chyba mógł lepiej zareagować

0

Czy do pucharu świata są liczone punkty za miejsce na MŚ?

0

@itmustbejoke Te koszulki na dole wspaniałe

0

@LeoMessi1994 No nic nie ma XD

0

@LeoMessi1994 10 sekunda Pique się wywalił próbując powstrzymać napastnika Holandii. Śmiesznie to wyglądało.

1

@Gwyn Dlatego właśnie trzeba mocnego wietrzenia szatni. Oni jak zaczyna nie iść po ich myśli to pojawiają im się flashbecki wiadomo z jakich spotkań. W meczach ze średniakami i ogórkami tego nie widać bo jest po prostu duża różnica potencjałów między nami a tymi zespołami, ale w meczach z drużynami mocnymi jak i tymi z topu trzeba mieć mental zwycięzców ,który mieliśmy ale go straciliśmy. Dlatego jedynego który brał czynny udział w ostatnich wtopach a zostawiłbym w klubie jest MATS. Nawet Messi powinien odejść moim zdaniem ponieważ i tak odejdzie/ zakończy karierę, prędzej czy później a musimy już zacząć niestety bez Leo budować nowy projekt.

1

@Bobo25 no właśnie nie mam do niego kontaktu.

0

Polecacie jakieś materiały/kursy w internecie do nauki włoskiego od podstaw? Pytam się bo zamierzam uczyć się tego języka na lektoracie.

0

@arasz1819 no właśnie dlatego się pytam. A ty jak rozumiem znasz doskonale całą historię Barcy sezon po sezonie.

4

Teraz jak nie ma kibiców to lepiej słychać ich boiskowe rozmowy. Ale jest to normalne na boisku tego typu wypowiedzi. Nie wiem po co to wrzucają i szukają sensacji.

0

Tak na chłodno uważacie ,że obecna Barca jest już najgorsza w swojej historii? Gorsza niż ta z lat np. 2000-2004?

1

Można to jakoś walkowerem oddać czy coś ten rewanż ?

0

Dobrze ,że kibice nie musieli tego oglądać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co do meczu z PSG jak spisuje się Verratti ? Czy dobrze ,że nie kupiliśmy tego zawodnika? Pytam się bo nie oglądam ich

2

Takie mecze to ja poproszę częściej

0

jak to nie wpadło

2

Pewnie już myśleli nad tym ,żeby nie uznać po nie przeszła całym obwodem linii. Dobrze ,że jest 2-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?