mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 zna był już jakiś czas temu z nim wywiad po hiszpańsku
1
Messi nie pójdzie do City bo przecież języka nie zna. Jeśli już to do Argentyny
1
@Danny Gaucho wow nie wiedziałem ze Mallorca w LM grała kiedy to było ?
3
@kacperowski20 dobre hehe
10
Zaczyna się tylko czekać aż powie to Rakiticiowi Suarezowi Busquetsowi i Pique
0
@pafcioxxx to żadna sztuka tak udawać. Po nim to doskonale widać że ma ego ponad stan (nie używając gorszych określeń)
0
@Azi padłem śmiechem dobre
0
Nie oglądam telewizji ani żadnych wiadomości na internecie nie czytam przez najbliższy dzień. Jak się sytuacja nie uspokoi to i więcej
0
@Mareeek2050 nie musi zapłacić bo to obowiązywało jakby z nami wygrał
0
Ale to my jako pierwsi 2 tryplety wygraliśmy więc to będzie pamiętane
0
Ciekawe jaki byłby komentarz jakby lewy karnego nie strzelił
0
@NGTRX Gdybym zgadywał to już dawno bym wiedział
0
@Nerazzurro jak ci nie pasuje to nie musisz odpowiadać na mój komentarz wygrywie
0
@Dari0G nie mam żony nawet dziewczyny nigdy nie miałem Xd
1
Fajnie sobie pisaliśmy z koleżanką. Po jakimś czasie napisała do mnie że jakbym szukał żony to żebym dał jej znać jak mam to rozumieć ?
2
Szkoda Interu byli dużo lepsi dzisiaj oby PSG dało radę w niedziele
15
Liczę na Paryż w finale pomimo tego że za nimi też nie przepadam. To chyba pierwszy finał ligi mistrzów którego nie chce oglądać No trochę bardziej to PSG bym wolał żeby wygrało ale i tak nie będę zadowolony. Wy też tak macie?
0
Nasze wzmocnienia na przyszły sezon do tej pory to Pjanić, Pedri oraz Trincao czy któs mnie jeszcze ominął?
0
poda ktoś linka?
0
Cześć czy któreś mecze obecnej edycji LM oprócz finału będą pokazywane w telewizji publicznej?
1
Kandydatura Bartomeu była jego własnym pomysłem
0
@Colon XDDDDDDDDDDDDDDD
1
Co sądzicie na temat aplikacji takich jak Tik Tok oraz Snapchat? Uważacie ,że są one przeznaczone tylko dla nastolatków i tzw. ,,wiecznych dzieci” czy może nadają się one do korzystania dla innych osób ?
0
@messiandiniesta Dokładnie uważam ,że jest to jeden z niewielu przynajmniej pamiętanych zespołów u których gra jest lepsza niż wyniki.
0
@messiandiniesta w 2010 Hiszpania wygrywała w fazie pucharowej 1-0 kolejno z Portugalią Paragwajem Niemcami i Holandią z tymi ostatnimi po dogrywce
0
@Jaca27 akurat rusofobia jest dobra i to bardzo
0
Siema wybieram się w przyszłym tygodniu do Barcelony. Wiecie gdzie i czy da się przy obecnej sytuacji epidemiologicznej spotkać gdzieś piłkarzy Barcy tak żeby sobie zdjęcie cyknąć lub jakiś autograf i ewentualnie kiedy by to zrobić?
0
@NeroTFP Lewandowski
0
Czy od ćwierćfinałów gdyby mecz po 90 minutach zakończyłby się remisem byłaby dogrywka czy karne ?
0
Pracował ktoś z was kiedyś w Lub Eko Plus w Lublinie?