1

@Sysia11 zna był już jakiś czas temu z nim wywiad po hiszpańsku

1

Messi nie pójdzie do City bo przecież języka nie zna. Jeśli już to do Argentyny

1

@Danny Gaucho wow nie wiedziałem ze Mallorca w LM grała kiedy to było ?

3

@kacperowski20 dobre hehe

10

Zaczyna się tylko czekać aż powie to Rakiticiowi Suarezowi Busquetsowi i Pique

0

@pafcioxxx to żadna sztuka tak udawać. Po nim to doskonale widać że ma ego ponad stan (nie używając gorszych określeń)

0

@Azi padłem śmiechem dobre

0

Nie oglądam telewizji ani żadnych wiadomości na internecie nie czytam przez najbliższy dzień. Jak się sytuacja nie uspokoi to i więcej

0

@Mareeek2050 nie musi zapłacić bo to obowiązywało jakby z nami wygrał

0

Ale to my jako pierwsi 2 tryplety wygraliśmy więc to będzie pamiętane

0

Ciekawe jaki byłby komentarz jakby lewy karnego nie strzelił

0

@NGTRX Gdybym zgadywał to już dawno bym wiedział

0

@Nerazzurro jak ci nie pasuje to nie musisz odpowiadać na mój komentarz wygrywie

0

@Dari0G nie mam żony nawet dziewczyny nigdy nie miałem Xd

1

Fajnie sobie pisaliśmy z koleżanką. Po jakimś czasie napisała do mnie że jakbym szukał żony to żebym dał jej znać jak mam to rozumieć ?

2

Szkoda Interu byli dużo lepsi dzisiaj oby PSG dało radę w niedziele

15

Liczę na Paryż w finale pomimo tego że za nimi też nie przepadam. To chyba pierwszy finał ligi mistrzów którego nie chce oglądać No trochę bardziej to PSG bym wolał żeby wygrało ale i tak nie będę zadowolony. Wy też tak macie?

0

Nasze wzmocnienia na przyszły sezon do tej pory to Pjanić, Pedri oraz Trincao czy któs mnie jeszcze ominął?

0

poda ktoś linka?

0

Cześć czy któreś mecze obecnej edycji LM oprócz finału będą pokazywane w telewizji publicznej?

1

Kandydatura Bartomeu była jego własnym pomysłem

0

@Colon XDDDDDDDDDDDDDDD

1

Co sądzicie na temat aplikacji takich jak Tik Tok oraz Snapchat? Uważacie ,że są one przeznaczone tylko dla nastolatków i tzw. ,,wiecznych dzieci” czy może nadają się one do korzystania dla innych osób ?

0

@messiandiniesta Dokładnie uważam ,że jest to jeden z niewielu przynajmniej pamiętanych zespołów u których gra jest lepsza niż wyniki.

0

@messiandiniesta w 2010 Hiszpania wygrywała w fazie pucharowej 1-0 kolejno z Portugalią Paragwajem Niemcami i Holandią z tymi ostatnimi po dogrywce

0

@Jaca27 akurat rusofobia jest dobra i to bardzo

0

Siema wybieram się w przyszłym tygodniu do Barcelony. Wiecie gdzie i czy da się przy obecnej sytuacji epidemiologicznej spotkać gdzieś piłkarzy Barcy tak żeby sobie zdjęcie cyknąć lub jakiś autograf i ewentualnie kiedy by to zrobić?

0

@NeroTFP Lewandowski

0

Czy od ćwierćfinałów gdyby mecz po 90 minutach zakończyłby się remisem byłaby dogrywka czy karne ?

0

Pracował ktoś z was kiedyś w Lub Eko Plus w Lublinie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?