0

@pinasmeister chyba tylko w LE nie strzelił ale tam jeszcze nie grał

1

wiadomo najlepszy piłkarz obecnie jak i w całej historii musi być i w tym najlepszy

5

Zasłużenie sporo bramek i asyst zdobył które nam pomogły

0

@Triv44 taa i Rakitić na 4

0

@amanter jak nie jak tak

0

@socha trochę jak Barça

2

Wstyd remis z tymi pastuchami to jak porażka.Valverde kolejny raz udowadnia jak żałosnym jest trenerem

1

@artur_26 Real ma w składzie Rakiticia? a to zdrajca sprzedał się drugi Figo tfuuuu

4

oby Vidal został do końca sezonu. Jeśli ktoś miałby odejść to Rakitić bo na niego to już żal patrzeć .

0

@FCBMati10 Posąg

0

@xVENUMx Far cry 5

0

@tristan87 Portugalii

0

Dobrze że w moje urodziny grana jest Premier League jest co do oglądania.Jednak żałuje że nigdy nie dane mi było i chyba nigdy nie będzie obejrzeć mecz Barçy 26.12

0

@tombard Kiedyś to było nie to co tera

0

@4drian0 strata punktów też byłaby jak porażka. Ale myśle że damy rady na lejcie coś jak rok temu

2

Zwycięstwa Barçy i Kamila udany dzień

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy przypadkiem to my nie mamy jedno więcej zwycięstwo od Realu jakoś 92 do 91 bo w Tiki taka pisze ze równo ?

0

a Valverde musi odejść nie zostać

1

Dobrze że po pierwszym meczu z Napoli jedziemy na treningowy przyda się chłopakom trochę regeneracji

0

Za bardzo defensywnie wyjdziemy na mecz z tym składem

1

@karci0 tak to ten finał

0

Czemu ostatnio wszystkie towarzyskie gramy u siebie co jest?

0

@JohnA szkoda że w Lm nie zadziałało

19

Umtiti za Pique i byłoby git

0

Nie mogę się doczekać jak Lewy stestuje Ramosa

8

Moim zdaniem Barcainfo. Za wiele rzetelnym i przydatnych informacji dotyczących klubu.

0

Źle nie było. Ale niesmak jest trochę Bvb dominowała przez pewien czas.

0

@stilor na 1000% go nie zwolnią po dzisiejszym meczy wciąż będziemy mieli szanse na awans i Bartek nie weźmie jakiegoś no name na decydujący mecz z interem.Nie łudź się nie wywalili go po Romie i LFC to nie wywala go i teraz nawet jakbyśmy 20:0 przegrali.

4

@BarcaInfo Liverpool też trenował w ośrodku Espanyolu i dostał 3:0 Oby dzisiaj był podobny wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?