mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pinasmeister chyba tylko w LE nie strzelił ale tam jeszcze nie grał
1
wiadomo najlepszy piłkarz obecnie jak i w całej historii musi być i w tym najlepszy
5
Zasłużenie sporo bramek i asyst zdobył które nam pomogły
0
@Triv44 taa i Rakitić na 4
0
@amanter jak nie jak tak
0
@socha trochę jak Barça
2
Wstyd remis z tymi pastuchami to jak porażka.Valverde kolejny raz udowadnia jak żałosnym jest trenerem
1
@artur_26 Real ma w składzie Rakiticia? a to zdrajca sprzedał się drugi Figo tfuuuu
4
oby Vidal został do końca sezonu. Jeśli ktoś miałby odejść to Rakitić bo na niego to już żal patrzeć .
0
@FCBMati10 Posąg
0
@xVENUMx Far cry 5
0
@tristan87 Portugalii
0
Dobrze że w moje urodziny grana jest Premier League jest co do oglądania.Jednak żałuje że nigdy nie dane mi było i chyba nigdy nie będzie obejrzeć mecz Barçy 26.12
0
@tombard Kiedyś to było nie to co tera
0
@4drian0 strata punktów też byłaby jak porażka. Ale myśle że damy rady na lejcie coś jak rok temu
2
Zwycięstwa Barçy i Kamila udany dzień
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy przypadkiem to my nie mamy jedno więcej zwycięstwo od Realu jakoś 92 do 91 bo w Tiki taka pisze ze równo ?
0
a Valverde musi odejść nie zostać
1
Dobrze że po pierwszym meczu z Napoli jedziemy na treningowy przyda się chłopakom trochę regeneracji
0
Za bardzo defensywnie wyjdziemy na mecz z tym składem
1
@karci0 tak to ten finał
0
Czemu ostatnio wszystkie towarzyskie gramy u siebie co jest?
0
@JohnA szkoda że w Lm nie zadziałało
19
Umtiti za Pique i byłoby git
0
Nie mogę się doczekać jak Lewy stestuje Ramosa
8
Moim zdaniem Barcainfo. Za wiele rzetelnym i przydatnych informacji dotyczących klubu.
0
Źle nie było. Ale niesmak jest trochę Bvb dominowała przez pewien czas.
0
@stilor na 1000% go nie zwolnią po dzisiejszym meczy wciąż będziemy mieli szanse na awans i Bartek nie weźmie jakiegoś no name na decydujący mecz z interem.Nie łudź się nie wywalili go po Romie i LFC to nie wywala go i teraz nawet jakbyśmy 20:0 przegrali.
4
@BarcaInfo Liverpool też trenował w ośrodku Espanyolu i dostał 3:0 Oby dzisiaj był podobny wynik.