0

@zodiak_10 Ciekawe co by było gdyby włożył do pyszczka Suareza seniora

0

@MesQueUnClub96 Na 100% drużyna z naszej ojczyzny

1

Czy tylko mi Piotr Woźniak Starak przypomina footrolla sprzed 5 lat

1

@AdrianGajewski2005 Dokładnie ja również nie tyle nie wierze co nie jestem pewien co do ocieplenie klimatu na Ziemi. Dokładne badania statystyki na ten temat prowadzone są może od jakiegoś 18 czy 19 wieku czyli bardzo krótko biorąc pod uwagę jak wiele lat ma nasza planeta. Skąd mamy wiedzieć jak dokładnie zmieniał się klimat na przestrzeni lat w czasach gdy nie było jeszcze ludzi.

23

Biedny Valduś aż mi się łezka w oku zakręciła jak to przeczytałem

0

@bartoszekkk Sprytny jest

52

Jest ciekawy świata Xd . Zabrzmiało to jakby mówił o jakimś przedszkolaku

0

@Coutinho007 Odpali to on chyba samochód

0

@Hawajczyk tak z czystej ciekawości czy wiesz może w jakim języku jest ten komentarz ?

0

@SeeleyBooth Morze kot motor

1

@leonardo93 Messi

0

Przed chwilą wróciłem do domu zobaczyłem że Real wygrał 3:1 czy zagrali rzeczywiście dobrze czy znów ich słynny fart?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FafitFCB co to jest??????

0

@LuisSalvano nie chodzi mi przede wszystkim o to gdzie miałby on niby grać i kosztem kogo Dembele Griezmanna . Oraz o to że sam transfer kosztowałby nas bardzo dużo nawet niekoniecznie pieniędzy ale także utratę istotnych zawodników . Oraz napewno krzyknąłby sobie ogromnie wynagrodzenie co mogłoby nas przeciążyć . Poza tym nie wiadomo czy gdyby udało się nam go ściągnąć to po sezonie czy dwóch sezonach nie stwierdził by że powrót do nas był jednak błędem i chce odejść . Już nie wspomnę także o jego podatności na rożnej maści urazy ostatnimi czasy koleś pod tym względem przypomina pewnego Walijczyka z konkurencyjnego klubu .

0

@LuisSalvano podałem argument dlaczego nie chce go w Realu a nie dlaczego nie chcę go u nas

0

@Bobo25 dlatego że w Realu wraz z takim Hazardem i Benzemą mógłby stworzyć świetny atak który rozwalałby innych rywali . W poprzednim sezonie Semedo miał ogromne problemy z Vinicuisem a co o dopiero z duetem dwóch klasowych skrzydłowych Neymar Hazard .Ktorzy by pewnie kręcili by nim niemiłosiernie . A może to osoby które chcą go w Realu powinny sensownie wyjaśnić dlaczego go tam chcą

0

@Zytko Może denerwuje to trochę za dużo powiedziane ale nieco mnie to porusza

0

@inoks dużo gdyby to ode mnie zależało

9

Ile ja dałbym za to aby Neymar został w tym PSG . Nie chcę go u nas ani w Realu.Szkoda że w La liga okienko nie kończy się wraz ze startem ligi jak w Anglii . Czeka mnie jeszcze jakieś 2 tygodnie nerwów ,napięcia aby nie było transferu Brazylijczyka do Hiszpanii

0

@SeeleyBooth Grecja

0

@Wilczeq a jak przejdzie to co?

0

@Odesseiron only butelka in my heart

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@l0Messini trochę dziwnie to zabrzmiało ze jest piękny

1

@Kredon Mam nadzieje że jesteś dziewczyną

0

Mógłby ktoś podrzucić link jak wyglądała wówczas la rambla w momencie zdobycia bramki przez Roberto ?

2

Czy Stoiczkov to ostatni piłkarz Barçy który grał dla nas odszedł a potem znów wrócił? Czy byli później w naszych szeregach piłkarze którzy zrobili podobnie do Bułgara ?

8

Trenowanie Barcelony niewygodną koniecznością dla Ernesto Valverde

0

@koszol paka madafaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?