2

Nie patrzyłem meczu Chorwacja Portugalia widzę 2-3 dobre meczycho było?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox w drugiej będzie podobnie; wiele na to wskazuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czemu my nasze mecze towarzyskie gramy w zasadzie tylko u siebie ?

0

@BarcaInfo Ciekawe czy nam tak podyktowali trzy karne w jednym meczu. Wiesz może ?

3

No bardzo szkoda. Naprawdę fajnie wyglądał w tym sezonie; do tego liczby też fajne.

0

A może spróbujemy 3-5-2 ustawienia

0

Wiadomo coś kiedy będzie więcej informacji na temat długości przerwy Fatiego?

0

@szymonex10 mam na myśli tego w długich włosach

0

@Naturopata Gorzej nie bedzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pewien Francuz to już nie powinien grać do końca sezonu

0

@socha tak to był ten mecz

0

Griezmann i Busquets widzisz i nie grzmisz

1

@fantom102 jakie lepiej człowieku

1

Druga połowa tragedia nie mieliśmy w niej żadnych okazji do zdobycia gola oprócz Pique

1

Słaba pierwsza połowa . Ukraińcy w okrojonym składzie nas cisną ale w sumie to nie nowość

0

@JohnA nie zakładam się o kasę tylko o honor

1

Wiadomo było ,że Real z grupy wyjdzie i dam sobie rękę uciąć że tak będzie. Inter jest mentalnie przegrywem co nieustannie udowadnia a Ukraińcy widać ,że pikują w dół i jeden dobry mecz z ich strony tego nie zmienia, BM daję radę ale to za mało. Podobnie jak to ,że swoją przygodę z UCL tak jak ostatnio zakończą na drugiej rundzie lub ćwierćfinale. O wiele groźniejsi będą w LL gdzie ich gra nic się nie zmieniła w stosunku do poprzedniego sezonu; murowanie bramki+ kontra lub farcol, karny z czterech liter i do przodu a rywale ameby. W PK to wiadomo że jak co się ośmieszą.

0

@Katalończyk 99 wtedy było na 3 miejscu w lidze czyli nie poniżej

0

@Piorun Takie błędy nie powinni zdarzać się bramkarzowi Barcy

0

@Barcaa12 aż przypomniał się legendarny mecz z Celtikiem gdzie Szkoci mieli posiadanie piłki 11% i wygrali.

0

Możemy podziękować bramkarzowi

0

@KaszanaSakana Niestety ale ostatnio Messi również się do tego nadaje

0

@Arkadio90 Pjanić to przynajmniej będzie próbował z dystansu uderzyc

0

Jak tak dalej będą grać do na koniec sezonu będzie jakieś -20

0

Nie podoba mi się obecność Busiego zamiast Bośniaka

2

Przeczytałem właśnie że AlVARo miał w czasach gry dla Realu mecz gdzie strzelił 3 bramki i wszystkie nieuznane Xd

0

Boże jakiego Real ma farta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?