mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie patrzyłem meczu Chorwacja Portugalia widzę 2-3 dobre meczycho było?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox w drugiej będzie podobnie; wiele na to wskazuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czemu my nasze mecze towarzyskie gramy w zasadzie tylko u siebie ?
0
@BarcaInfo Ciekawe czy nam tak podyktowali trzy karne w jednym meczu. Wiesz może ?
3
No bardzo szkoda. Naprawdę fajnie wyglądał w tym sezonie; do tego liczby też fajne.
0
A może spróbujemy 3-5-2 ustawienia
0
Wiadomo coś kiedy będzie więcej informacji na temat długości przerwy Fatiego?
0
@szymonex10 mam na myśli tego w długich włosach
0
@Naturopata Gorzej nie bedzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pewien Francuz to już nie powinien grać do końca sezonu
0
@socha tak to był ten mecz
0
Griezmann i Busquets widzisz i nie grzmisz
1
@fantom102 jakie lepiej człowieku
1
Druga połowa tragedia nie mieliśmy w niej żadnych okazji do zdobycia gola oprócz Pique
1
Słaba pierwsza połowa . Ukraińcy w okrojonym składzie nas cisną ale w sumie to nie nowość
0
@JohnA nie zakładam się o kasę tylko o honor
1
Wiadomo było ,że Real z grupy wyjdzie i dam sobie rękę uciąć że tak będzie. Inter jest mentalnie przegrywem co nieustannie udowadnia a Ukraińcy widać ,że pikują w dół i jeden dobry mecz z ich strony tego nie zmienia, BM daję radę ale to za mało. Podobnie jak to ,że swoją przygodę z UCL tak jak ostatnio zakończą na drugiej rundzie lub ćwierćfinale. O wiele groźniejsi będą w LL gdzie ich gra nic się nie zmieniła w stosunku do poprzedniego sezonu; murowanie bramki+ kontra lub farcol, karny z czterech liter i do przodu a rywale ameby. W PK to wiadomo że jak co się ośmieszą.
0
@Katalończyk 99 wtedy było na 3 miejscu w lidze czyli nie poniżej
0
@Piorun Takie błędy nie powinni zdarzać się bramkarzowi Barcy
0
@Barcaa12 aż przypomniał się legendarny mecz z Celtikiem gdzie Szkoci mieli posiadanie piłki 11% i wygrali.
0
Możemy podziękować bramkarzowi
0
@KaszanaSakana Niestety ale ostatnio Messi również się do tego nadaje
0
@Arkadio90 Pjanić to przynajmniej będzie próbował z dystansu uderzyc
0
Jak tak dalej będą grać do na koniec sezonu będzie jakieś -20
0
Nie podoba mi się obecność Busiego zamiast Bośniaka
2
Przeczytałem właśnie że AlVARo miał w czasach gry dla Realu mecz gdzie strzelił 3 bramki i wszystkie nieuznane Xd
0
Boże jakiego Real ma farta