mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnyBarca bo jest zadufanym w sobie bucem o czym świadczą wypowiedzi typu ,,jestem jednym z najlepszy” i jeszcze kilka podobnych.
1
@10SzymonBarca10 tak w 2019 roku.
0
@LeoMessiah Jose Arnaiz, Carles Perez
0
@kamilop siedząca
0
@FC1899Barca u mnie identycznie. Można ewentualnie liczyć na cud Liverpoolu; jednak wolę wierzyć ,że Pep ich wyjaśni.
0
@El dominatore po co ta ironia?
0
Bardzo brakuje Lewego w tym meczu
0
@IronSanHybrid Oby to się nie skończyło poważną kontuzją...
0
@Shroud Norwega z BVB lub Belga z Interu
1
@tobiasson92 PSL niemal zawsze te 5% i jakoś prześlizgują się do sejmu. Oby tym razem nie weszli.
0
@mekston jeszcze 2012-13 był super deklasacja z naszej strony.
0
@_Specjalista Nie gram wcale w bukmacherkę. Skończyłem z tym jakiś czas temu. Napisałem po prostu to co myśle ,ale chciałbym się mylić.
0
@_Specjalista Tylko ,że Getafe z Realem w zasadzie nic nie gra. Najczęściej odpuszcza po całości. Ostatnie 14 meczów to 13 porażek i jeden remis więc z czym do ludzi. Poza tym nie wiem czy wiesz ale do bodajże 1983 roku ten klub nazywał się Real Madryt C; to chyba wszystko. Dobranoc
0
@_Specjalista chyba +3 a nie derby z getafe. Jak to brzmi XD
1
Niestety wiele wskazuje na to ,że białasy obronią tytuł i do tego LM wygrają. Trzeba to przyznać ,że pod względem mentalnym są cholernie mocni.
1
Boje się tylko ,że mogą nas w środku pola zdominować bo chyba grają 4-4-2. W każdym razie nie ma dla mas rzeczy niemożliwych i musimy wygrać na tym kurniku. Vamos Barça
0
@formentera2017 odważna deklaracja
1
@PatrychoO Genialna połączenie tradycji i nowoczesności z oddaniem hołdu jednemu z dwóch największych argentyńskich piłkarzy.
0
@xDoMinO26x Nie wiem jak innym ale mnie się podobały koszulki z sezonu 12/13
1
Zanosi się na to ,że w półfinale będzie moje anty top 3 drużyn Real Chelsea PSG. Jak żyć
3
Za Dembele zdecydowane nie. Jest 5 lat młodszy od Brazylijczyka, ogarnął się z kontuzjami, gra zdecydowanie lepiej i lepiej. Pensji też większej od Neya nie miałby. Neymar ostatnio coraz rzadziej na boisko, często opuszcza ważne mecze + urodziny siostry w trakcie LM... Sportowo też nie jest lepszy niż u nas. Poza tym jeszcze znając nasze ostatnie ,,turbo transfery” to Dembek byłby w Paryżu mega kocurem a Neymar u nas najwyżej chomikiem dżungarskim. Ale wymiana za ,,trupów” typu Cou, Umtiti oraz Pjanić czemu nie. Trzy bardzo duże pensje na jedna oraz może coś ekstra sportowego czemu nie. Poza tym uda się ich wypchnąć od nas.
1
@MeMyselfAndI Lepiej dowiedz się kim był generał Franco
5
Real to trochę jak Niemcy. Białe stroje, niezależnie w jakiej by wcześniej formie byli to i tak (z drobnymi wyjątkami ten półfinał minimum osiągną) mega mocny mental, rywale przed jednymi i drugi generalnie w najważniejszych momentach się obsrają. Oraz powiązanie w przeszłości z pewnym systemem politycznym na ,,N”, tak jak zdecydowana większość na tej stronie nie lubię i jednych i drugich. Naprawdę dużo podobieństw.
0
@cat_r37 Kilka razy tak zagrali więc nie znaczy ,że prawie zawsze tak będą grać.
0
@cat_r37 No niby tak ale sporo kasy za niego dali i nadal może się rozwinąć. Poza Viniciusem mają choćby Rodrygo ,który ucierpiałby na ustawieniu 3-5-2. Poza tym to kogo ustawiali na wahadle w tym ustawieniu?
0
@Wiktoria13 Dadzą mu przepustkę więc ogarnie temat XD
1
@cat_r37 No ale skąd pewność ,że w przyszłym sezonie będą grać na dwóch napastników? Poza tym Benzema kręci naprawdę dobre liczby i chyba nie muszę mówić jak dobre ma relacje z trenerem oraz prezesem. Poza tym Zidane ma słabość do zawodników mówiących po francusku.
0
@Ying No tak ale jeżeli będzie chciał do Realu to będzie musiał przemyśleć sprawę.
2
Moim zdaniem kluczowym czynnikiem w przypadku tego czy Real sprowadzi Haalanda czy też nie będzie ich trener. Jeżeli będzie nim Zidane( wydaje mi się ,że raczej napewno zostanie na kolejny sezon) to nadal będą stawiać na Benzemę. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że Norweg przyjdzie grzać ławę lub być niepewnym co do tego czy będzie grał regularnie. U nas oraz w City ta sytuacja wygląda zupełnie inaczej gdyż oba kluby nie mają klasowej 9 obecnie. Dlatego przemawia to na naszą korzyść. Też tak myślicie ?
0
@dawidinho Mam podobnie. To był jeden z pierwszych meczów jakie widziałem w życiu. Po wyrównującym golu Turcy cieszyli się jakby już awansowali a Chorwaci załamani jakby odpadli; trzeba było jeszcze strzelać karne.