martin866
Dołączył/a: maj 2015
Źnin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie poznaje Suareza odkąd wrócił z kadry
1
jak mnie wku..... Ci komentatorzy
0
Wiecie może coś w temacie dlaczego na oficialnej stronie nie można kupić normalnych biletów na resztę meczy do końca sezonu tylko miejsca VIP
0
Cieszą się ze przewaga Barcy topnieje
0
i zamienią , zobaczysz ....
1
Metrowy nie spalony
0
Jak Pique stoi z kartkami?? Zagra w następnym meczu??
1
a nawet 210 minut
0
"Gdyby Mikel strzelił gola z tej pozycji to zaraz musiało by nastąpić koniec swiata" uwielbiam komentatorów w C+
0
Ten Salach to lepiej przejdzie na lekkoatletyka,szybko biega ale kopnąć piłki prosto nie umie
0
Roma sama sobie winna miała groźniejsze sytuacje i chyba coś w głowie zawiodło
0
Real niby przeważa ale Roma miała 3 setki
0
Guns n roses i metallica
0
Juz go przerósł
0
Grał dobrze?? Nie brał gry na siebie, tylko czekał w pou karnym aż piłka doleci i odleciał kilka razy ale nie trafiał w bramkę albo wprost w bramkarza.
18
Ronaldo to prawdziwy magik, znowu zniknął w ważnym meczu
1
Ronaldo na sępa tylko czeka aż piłka doleci na patelnie
0
Od zawsze nie mogłem na niego patrzeć(tak samo jak na Ramosa)pyszny madridsta nie może scierpiec ze Barca jest na absolutnym topie i nawet Atletico wyprzedzilo jego Real.Pamietm jak kilka lat temu wspominał ze niezależnie w jakich rozgrywkach gra Barcelona zawsze pragnie aby przegrała. Gdyby Neymar grał w Realu a Crisiano grał u nas, teraz przyznawał by nagrodę za aktorstwo właśnie Ronaldo.
0
Jak dla mnie Bravo jest absolutnym nr 1, wprowadza spokój w pole karne i cały czas trzyma wysoki poziom ale wiek przemawia za Niemcem.Szkoda było by gdyby ciał skorzystać z ofert innych drużyn( Liverpool).Wydaje mi się ze juz w tym sezonie szykowany był na pierwszego bramkarza ale początek sezonu miał bardzo kiepski. Trzeba pamiętać też o tym ze przed dwoma sezonami (gdy obydwoje zostali sprowadzeni do Barcelony) to Ter Stegen miał grać w podstawie a Bravo na ławce ale wiadomo jak to się wszystko potoczyło jak najbardziej na korzyść dla naszego klubu.
0
No właśnie pierwsza bramka padła po szybkiej kontrze, widać zmianę stylu gry i reke Enrike.Dwa, Trzy lata temu prawie w ogóle nie padały bramki z kontrataku,można było przyspieszyć po szybkim przejęciu ale zazwyczaj akcja zwalniala żeby wszyscy zdążyli dołączyć do akcji.
0
Mamy problem bogactwa w bramce, Ter Stegen nie będzie chciał się zgodzić na to aby grać tylko w pucharach
0
Przyzwyczaiłem się już do komentatorów z eleven ale oglądając pierwszy mecz pucharu króla na c+ przypomniał mi się Orłowski.Uwielbiam jego ciekawostki i masa statystyk które sypie z rękawa.
1
Zastanawiam się jak jest z takimi wyjazdami na mecze z naszą stroną, chciałbym jechać z dziewczyną na mecz z Gijón.
0
Czy to prawda co powiedział ze odkąd przyszedł do Realu to nikt w lidze nie strzelił więcej bramek w lidze w meczach wyjazdowych??
1
Szacunek dla Sportingu ze pomimo tego że byli wyraźnie słabsi grali fair i nie urządzili sobie polowania na nogi Messiego czy Neymara.
0
Zazdrości Messiemu ze należy do najlepszego trio w historii i tego ze pomimo tego że ma statystycznie mniej bramek wszyscy wiedzą że jest najlepszy na świecie.
8
Oglądam piłkę od 18 lat i nigdy nie widziałem takie karnego,nawet nie wiedziałem ze tak mozna
0
Inne kluby nie będą patrzeć na podobne wysokie transfery w takich kategoriach i będą sprzedawać swoich zawodników aby zarobić, wiec sami nic nie wskuramy w tej kwestii aby zatrzymać stucznie wiwindowane ceny piłkarzy.
2
Trzy mega trudne mecze na początku rundy rewanżowej i 9 punktów,po napietym terminarzu fantastyczny wynik,jesteśmy w bardzo komfortowej sytuacji.
9
Gol Suareza identyczny jak z meczu z Realem w kwietniu ubiegłego roku, tez na 2-1 i po asyście Alvesa