martin866
Dołączył/a: maj 2015
Źnin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest przykład ludzi którzy co dwa lata pytają co to jest spalony i czemu Lewandowski nie gra w Niemczech. Wielcy znawcy którzy nie mają pojęcia o piłce tylko oglądają mecze jak jest Euro i MŚ bo cała Polska ogląda. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie i konkurencja jest bardzo wysoka,każdy chce wygrać wiec meczy nie można porównywać z występami scenicznym. Patrząc na jej figurę można stwierdzić że jej forma nie jest optymalna, łatwo krytykować.
2
Niemcy nigdy nie wygrali meczu z Wlochami na mistrzostwach, wiec mają na nich pomysł nie od dziś.Wlochy graja defensywe jak nikt inny a w tym roku są w formie jak dla mnie to Italia jest faworytem.
0
Jak się wypowiada to zawsze czekam aż coś strzeli
0
Stawiam kasę ze Islandia przejdzie Francję
5
Dzisiaj będzie Brexit pełną parą.
0
Taszewski się nadaje tak samo jak Gmoch.
0
W tej drużynie czas na zmiany wraz z trenerem.1-0 Conte szaleje na linii a sfinks sobie odpoczywa na ławce poza tym czas na nową generację piłkarzy a mają z kogo wybierać
0
Patrząc na mecz Włosi zasługują na awans,wole żeby Italia awansowała bo Hiszpania z taką grą nie ma szans z Niemcami a nie chciałbym żeby Germanie wygrali ME
0
Na papierze mają skład jak żadna inna reprezentacja ale zgranie zespołu jest takie jakby pierwszy raz ze sobą grali, mam wrażenie ze żaden trener od dawna nie potrafi wykorzystać potencjału tych piłkarzy aby w koncu sięgnąć po puchar.Zal mi tylko Messiego znowu tak blisko i znowu tylko srebrny medal.
1
Wszędzie pisza ze Marquinhos chce do Barcy to po co przedłużał kontrakt z PSG w zeszłym roku, wtedy nie grał regularnie i teraz tez nie.
4
Wy też to zauważyliście ze jak pokazują Cr7 to On cały czas się przegląda na telebimach??
4
3 bramki i 2 asysty, jego doświadczenie jest dla nas bezcenne.
0
Pamiętam Czechów w tamtym okresie,razem z kumplem oglądaliśmy ich wszystkie mecze z (te spotkania z Holendrami,Niemcami ) szkoda ze przegrali z Grecja bo należał się im tytuł.
0
Coś czuje ze będzie 1-0 dla nas ale będzie to nas sporo nerwów kosztować
2
Euro 2008 zdecydowanie najlepsze a najgorsze to 2004,parszywa gra Greków.
4
Proponuje więcej przybyszów z Afryki i bliskiego wschodu do utrzymania a wtedy Unia się skończy.Inni i tak powiedzą ze to przez Polaków pracujących za granicą.
0
Czym Turcja zasłużyła na ten awans?? Może tym ze wyraźnie przegrali z Chorwacją i zamiast 6-0 dostali tylko 3 od Hiszpanów. Cały ten system z awansem 3 miejsc jest śmieszny i nie na miejscu.
0
Widać ze nie wykupił kanałów Eleven
2
Czyli wychodzi na to ze Włochy wygrają z Irlandią a Belgia pokona Szwecję to 3 mieście z grupy e nie awansuje i Portugalia gra z Niemcami
0
Czy to pewne na 100% ze zagrają z Chorwacja, ja na rospisce mam ze Niemcy mogą zagrać z drużynami z 3 miejsc ABF
0
Nic nie jest za darmo, wszędzie masz podatki które ściągają twoje pieniądze a jeśli chodzi o Polsat to spokojnie Oni też nikomu jeszcze nic za darmo nie puścili (potężna kasa za reklamy za które nie dostali by kasy gdyby nikt tego nie oglądał)
3
Tego kwiatu jest pół światu
1
Dobrze ze Polsat nie usunął tez kanałów Tvp z listy na czas Euro :p
2
http://m.satkurier.pl/129811-cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-jak-przywrocic Tu masz info jak przywrócić te kanały, ja mam dekoder hd 5500 i poszło mi bez problemu
1
Odkąd żyje Polska reprezentacja na wielkim turnieju nie miała 4 punktów do dwóch meczach ( w tym remis z mistrzami świata) gramy bardzo mądrze. Brawo
0
Lewy ..........
0
http://m.satkurier.pl/129811-cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-kanalow-jak-przywrocic Artykuł o tym jak przywrócić sobie kanały Zdf i Das Erste na dekoderach Polszmatu
0
Ta edycja Copa America to jakiś niewypał, turniej po roku rozgrywany na innym kontynencie u Jankesow którzy nie najlepiej znają się na piłce (mylą krajowe chymny, sędziowie gorsi niż w Laliga) widać ze turniej typowo komercyjny ale mnóstwo wolnych miejsc na stadionach, nocne pory transmisji i słaba gra Brazylii i Urugwaju sprawi że za dużo dolców to na tym turnieju nie zarobią.
3
Ciekawy jestem w jakich procentach rozkłada się oglądało meczy transmitowany jednocześnie na TVP i Polsacie, ja z racji protestu za to ze nawet abonenci słoneczka muszą płacić za dostęp do Euro oglądam na TVP a resztę na niemieckich
0
Jak zachodnie to polecam Mohamed,najbardziej popularne imię dla nowo narodzonych dzieci w Angli (wg statystyk rok 2014 i 2015)