1

Biedni ludzie nie mają kasy i muszą się w gangsterke bawić.

27

Dać mu korki i na trening.

0

Jeszcze niedawo był u nas artykuł o możliwym zajęciu stanowiska ambasadora FCB przez Ronaldinho a tymczasem sam On rozpoczyna mecz PSG, chyba negocjacje znowu się nie powiodly.

1

Jak nie ma Iniesty to pomoc nie istnieje, Rakitic to dno w tym sezonie,Turan strzela bramki ale dopiero przy stanie 2-0 a Gomes nigdy nie powinien grać w takim klubie jak FCB, wg mnie nie mamy pomocy a zawsze ta formacja była nasza największą siłą.

0

Teraz trener i zarząd powinni ostro skrytykować te decyzje sędziowskie,pokazać jaja i nie dawać dalej tak się oszukiwać.

1

Real ma wygrać lige i kropka tak powiedział Prezes ligi , z każdej strony jak tylko można to utrudnia się życie Barcelonie a ułatwia się Realowi.

0

Dajcie Rakitic owi kontrakt na 5 lat i 16 baniek netto

0

W Media expert promocje są codziennie a ceny dwa razy większe niż w necie

0

Na gali złotej piłki 2016 wymazano Neymarowi napis "100% jezus" z bandany,bo to ich obraża a we Francji przerabiaja kościoły na meczety i my musimy być tolerancyjni.

2

Coraz częściej myślę że jakieś aspekty prywatne decydują o tym ze Licho na stawia na Vidal, gość jest w świetnej formie (pomimo braku minut) i przyda nam się na prawej stronie.

0

Samsung galaxy s 4 mini + dwuletni za 400 zł musisz mocno szukać by znalesc takiego frajera który to weźmie za ta cene.Za 400zl moża kupić nowy telefon w promocji w sklepie.

0

Kup przez oficialna stronę,zapłacisz normalna karta debetową,wydrukujesz sobie bilet i wszystko

2

Jak dla mnie Rakieta, dał radę wczoraj, można też sprawdzić Gomesa na tej pozycji, może akurat wszystkich przekona do siebie na tej pozycji.

0

Ten serial leciał na TVP2 pod nazwą "Psychoza" obejrzałem kilka odcinków z dziewczyną i narazie jest dobrze.

0

Podwyżkę? ?? W żadnym wypadku, ja dałbym mu jeszcze mniejszy kontrakt który powinien wziąść z pocalowaniem ręki.

1

Co myślicie o serialu: Bates Motel (w tłumaczeniu na Polski " Psychoza" w sumie nie wiem kto to wymysla)

0

Przecież cały 2016 taki miał, jedynie mecze z Schalke i Węgrami a tak podobne występy do tych co pokazał wczoraj.

1

Czuje w kościach ze jutro wygramy jedna bramką bo w końcu to mecz pucharowy a nie ligowy, inne podejście psychologiczne.

0

Za 70 baniek bym sprzedał ale ani grosza mniej.

0

Kibice Sevilli zasłużyli sobie na ta bramkę

0

Kocham Sevilla !!!!!!

0

Od tamtego meczu MSN stało się magiczne.

11

Wszystkim fanom Gomesa mogę powiedzieć tylko ze bez niego gra wygląda całkiem dobrze pozdro ;-)

1

Hej Maradona wciągni se kreseczke bo nie jesteś sobą.

0

A ja lubię Nietoperzy bo grałem nimi w Pesa 6, pozdro

0

Ja się z Tobą zgadzam,powinniśmy te pieniądze wydać na światowej klasy pomocnika, środkowego obrońcę i zostawić Munira a nie wydawać po 30 baniek na kompletne drewna (lepiej jeden a pożądany)

0

Chciałbym zobaczyć statystykę podan prostopadlych,do przodu Gomesa i Rakitica w tym sezonie, jak dla mnie ich gra jest zupełnie bezproduktywna,stosują bezpieczne podania do tylu albo na boku co sprawia że nie ma elementu zaskoczenia.

0

Jak dla mnie po wczorajszym remisie miarka się przebrała, nie chodzi tu juz o stratę punktów (która jest Olbrzymia)tylko o styl którym gramy, Barca z najlepszymi napastnikami w historii gra taką padaczkę ze ciężko to oglądać nie znając pilota w telewizor.Bez Iniesty nasza pomoc jest koszmarnie słaba i nikt nie chce brać ciężaru gry na siebie dla tego podania padają do tylu albo na boki, nasze nowi piłkarze grając w Barcy wyglądają jak z innej bajki.Taki klub powinien wydawać pieniądze na piłkarzy światowej klasy (pomocnik i obrońca) a nie wyrzucać w błoto po 20,30 baniek na średniakow którzy może wypala albo będzie klapa (Gómez,Alkacer) a za ta kasę można było kupić jednego pomocnika na światowym poziomie (Cou). Enrique musi coś zrobić teraz od niego wszystko zależy,niech pokaże jakim jest trenerem,dla mnie jedynym ratunkiem w tym sezonie to wstawienie Roberto do pomocy obok Iniesty a na PO w KOŃCU niech zagra Vidal.

0

Mam wrażenie ze Real karmi się naszymi wpadkami.Przyjdzie dołek dla Realu ale nie sądzę że przegrają trzy mecze z rzędu.

1

Znając życie i tak wygrają większość meczy(jak nie wszystkie) trzeba liczyć na siebie a nie na innych tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?