0

Czarny dzień naszych Olimpijczyków :/

0

Maracana nie jest szczęśliwa dla Brazylijskiej piłki nożnej.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Czyli w PESie w Laliga bedzue tylko Fc Barcelona a reszta to podrobiowe kluby ze śmiesznymi nazwami??

1

Gralem w Iss pro od 98 roku i do PESa 2010,Fifa nie mogła podskoczyc produkcji Konami ale od 4,5 lat Fifa rządzi a PES stoi w miejscu

0

Mysle ze trzeba brac pod uwage dwie strony ukazujace dana sprawę żeby samemu przeanalizować co jest prawdą a co jest nam narzucone wiec nie tylko ogladam wymienione przez Ciebie filmiki na YT(ogladam takze TVN i inne zachodnie media w Polsce)Byłem we Francji a także Angli wiec można to spokojnie zauważyć Tobie tez to polecam zamiast czytanie Gazety Wyborczej która blokuje możliwość dodania kometarzy pod artykułami.

1

McConaughey to aktor kompletny wiec może zagrać striptizera a później zrzucić 20 kg aby odegrać mężczyznę chorego na AIDS wiec jego udział (tak samo jak Woody Harrelson którego też lubie) daje gwarancję dobrego serialu w innym przypadku nie wzięli by tych ról.

1

Fargo tez spoko

1

Nie jestem specem od seriali,skończyłem BB (jak dla mnie był genialny) kolega polecał mi właśnie owy serial a jako że mam dostęp do Hbo Go jestem po pierwszym odcinku i wiem gdy tylko będę miał chwile czasu oglądam dalej, klimat gęsty ze można łyżeczka mieszać, dobrze dobrany duet aktorski a także intro jest zachęcające szczególnie kawałek który już trafił na moja komórkę w formacie mp3

1

94 banki za jednego piłkarza ?? Przecież to nie podobne do Juve i to za Higuaina, nie rozumiem tego.

0

No właśnie te ligi lecą na Eleven za który trzeba dopłacić 15 zł a wcześniej te mecze pokazywal canal+ sport przy takiej samej cenie pakietu co teraz. Eleven Belgijska firma która wykupiła prawa do tych trzech lig i nadaje nie tylko w Nc+

1

Nc + straciła trzy ligi wiec LM to jej jedyny argument i dlatego nie chce sprzedawać meczy TVP. Znowu widz dostaje po dupie

0

Co prawda skończyłem korzystać z nc go w kwietniu ale do tamtej pory na androidzie chodziło dobrze ale transfer danych szybko uciekał bo obraz domyślnie wskakiwal na HD na kompie tylko na przeglądarce explorer (nowszej wersji)

0

Oglądając mecze Euro na polsacie zatesknilem za komentatorami Eleven

0

Najgorsze jest to ze rzad nie chce nic zrobić żeby zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom.

0

Gra ktoś w pokemon Go?? Rano jeszcze chodziło ale teraz chyba serwery padly no chyba ze tylko mi wyskakuje błąd

7

Real jest silniejszy niż reprezentacja Portugalii, Ronaldo bardziej potrzebuje Real niż Real Ronaldo, Portugalia tez wygrała final bez swojego boskiego kapitana, kto wie jakby było gdyby grał ale i tak zdobył już złota piłkę bo jego drużyny wygraly dwa najważniejsze trofea

0

Oficialne kraj laicki bo tak pisze w internetach ale jedz tam to zobaczysz ;-) Skoro więcej rodzi się Muzułmanów niż Chrześcijan to za chwile juz "oficialne" będzie islam ale kogo to obchodzi,pozdro

2

Wczoraj skończyłem ostatni sezon Breaking Bad,pocisneli na koniec ale można powiedzieć że skończyło się Happy End'em. Szkoda ze to juz koniec bo wcześniej wiedziałem co zrobić z chwilą wolnego czasu a teraz została pustka :-/

24

Szacunek za znak krzyża bo Francja to kraj muzułmański.

0

Osobiście wolałem stara formułę, wtedy wszystkie mecze były ciekawe bo był wysoki poziom w grupie było 16 drużyn tak jak teraz jest w 1/8 czyli już na starcie było trudniej i nie było kalkulacji ze można wyjść z 3 i lepiej trafić, poza tym turniej trwał trzy tygodnie a nie miesiąc co jest dodatkowym wysiłkiem dla piłkarzy.

0

W Londynie była trawa.

0

o której wchodzi???

3

Tez mam takie wrażenie,bardzo słabe mecze brak emocji, odwrócenia losów spotkań, wszystkie kraje grają bardzo defensywie i ten nowy super system (awans z 3 miejsc w siatkówce to ma sens bo jest następna faza grupowa i punkty przechodzą dalej) Całe szczęście ze Polska zagrała mecze na swoim poziomie bo inaczej te Euro byłoby najnudniejsze w historii.

0

Pozdrawiam z Pragi jestem na delegacji :p

0

Dobra gadka i pewność siebie ;-) Dlatego niektórym łatwo jest zagadać tylko po alkoholu.

23

Bo to nie jego hymn

0

Jestem za Włochami ale jakby co to juz wole Niemcy od slizgaczy z Portugalii

0

Belgia jest przereklamowana

0

W piłce trzeba mieć szczęście grzmot ma dużo tego szczęścia, przypomina mi się drabinka z LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?