0

Nie mogę go scierpiec,nie wiem za co gra w reprezentacji

0

zdf albo Das Erste

1

Dokładnie wole tvp pomimo tego że nie Lubie Żewłakowa ale uwielbiam Laskowskiego, pamiętam jak za starych dobrych czasów kometowal mecze Barcy z Realem na C+

0

Jak dla Mnie faul gdyby sytuacja była w polu bramkowym gdzie bramkarz jest nie do ruszenia ale to chyba było trochę dalej od bramki wiec decyzja należała do sędziego

0

Miesiąc wolnego od Pracy i dziewczyny, paletę piwa i z kumplami można oglądać.Po ostatnim meczu CA idziesz spać czyli o 6 i wstajesz o 15 na pierwszy mecz euro i tak na okrągło.

0

Miejmy nadzieje ze juz zostanie,nie trzeba będzie płacić tym zlodziejom

0

ktoś wie czy mecz leci na zdf czy das erste na sat elicie hot Bird??

2

Jakbym nie wiedział ze to reprezentacja Holandii to stawał bym ze to drużyna z jakiegoś afrykańskiego kraju a nie z Europy

1

Szpakowski jest jak wino: im starszy tym lepszy

0

Irytuje mnie kung fu Pazdan

1

Piłka jest taka niesprawiedliwa Real wyraz LM przy pomocy sędziów (spalony i czerwona Ramosa) Działaczy Uefa (najłatwiejszy droga do finalu) i samego szczęścia,Atletico było wyraźnie lepsze pomimo tego że to Oni musieli atakować.Cr7 podczas meczu nie zanotował żadnej dobrej akcji tylko straty a na koniec strzeli karnego i został bohaterem, szkoda mi Simeone i piłkarzy.

0

Najlepsza ekipa w historii i piękne czasy w moim życiu

1

Specjalnie dla występów w walkach Ksw musiał zrzucić ciężko wypracowane (przez lata) kilogramy mięśni żeby dorównać kondycji lżejszy zawodnikom.Ciężkie treningi sztuk walki na ujemnym bilansie kalorycznym to mordega i brak sił.Mega szacunek dla Mariusza bo późno zaczął trenować mma i musiał wykonać podwójna robotę a to tego to prawdziwy patriota.

12

Polecam kanał na YT "Przez świat na fazie" koleś jest moim idolem, autostopem do Chile żeby napić się wódki z pingwinami a następna wyprawa do Tajlandii także autostopem, przez takie kraje jak Iran i Pakistan.

0

Mecz odwrócił się po zasłużonej czerwieni dla Banegi a to wszystko spowodowane głupia strata piłki Sevilli w środku boiska.

5

"Godín: Mniej boli, kiedy Barcelona wygrywa ligę, niż gdyby zrobił to Real
Moja strona osoba : Mniej boli,kiedy Atletico wygrywa lige mistrzow,niż gdyby zrobił to Real

0

Australia ma dziką kartę

5

Na ofcialnym profilu Fb widać ze Roni cały czas wraca do najlepszych momentów gry z barcelony,fajnie powspominać ale tak naprawdę przez ostatnie lata mógłby pograć w jakimś znanym europejskim klubie zamiast się obijac i świecić gwiazda która już zgasla. Kocham gościa ale gdy ma już 36 lat i ma przerwę od piłki to ciężko będzie zagrać na serio w jakimś znaczącym zespole choć mogę się mylić bo życzę mu jak najlepiej.

6

Powiedzialbym ze za każdym razem jak sprzedają swoją gwiazdę są coraz mocniejsi (taki trochę evenement) życzę im wygrania LM

0

Niestety to prawda, gdy Messi miał kontuzje Ney błyszczal najbardziej

3

Kompletna kompromitacja Alvesa,stroi sobie żarty jakby było mu obojętne czy Barca gra daje czy nie,zero szacunku dla kibiców dzięki którym otrzymuje pensje (Wielka wypłatę) kibice mogą żyć dalej ale piłkarze powinni bić się w pierś za te przegrane w decydujących momentach.Alves daje kolejne powody do tego żeby Ci z Madrytu mogli się z nas śmiać.

4

Szkoda ze maszyna się popsuła kiedy nadchodzą decydujące mecze,przypomina mi się rok 2012 gdy drużyna Pepa przegrała wszystko w jeden tydzień, trzeba walczyć o lige żeby trud całego sezonu nie poszedł na marne a poza tym jest mi mega smutno ze liga mistrzów juz się dla nas skończyła.

2

Pierwsza i trzecia bramka to większą zasługa obrony Wilkow niż samego kapitana grzmota

0

Teraz w końcu trafią na kogoś silniejszego to zobaczymy, no chyba ze Benfika przejdzie Bayern to dostaniecie ich.

9

Ronaldo był dzisiaj na tabsach wykrecal twarz ze aż oczy o mało co mu nie wylecialy na trawę a w szatni zjadł 3 żarówki

0

Z mojej strony dodam Fargo (dwa sezony) klimatyczny serial w klimatach filmu z lat 90.
Black Sails serial o piratach, bardzo dobrze dobrani aktorzy do wyrazistych ról, wyszedł teraz sezon 3 i jest mega jak dla mnie chyba najlepszy

2

Tamten mecz o którym mowa w artykule to magiczny taniec i uderzenie Ronaldinho z czubka buta za pola karnego a trafienie Iniesty dajace awans było kilka lat później (dokładnie 2009)

2

Komentatorzy c+ byli bardziej rozgoryczeni ta czerwona kartką niż sam Fernando, średnio co pięć minut wracali do " błędu sedziego" ale jak dla mnie Torres popełnił dwa chamskie faule bez zasięgu piłki i tym samym osłabił swoją drużynę.

8

Na jesień wszyscy nazekali na komentarz meczów Barcy w eleven ale po tym meczu stwierdzam że wolę eleven.Komentatorzy C+ bardzo stronniczy i to we dwójkę,rozpamietywanie czerwonej kartki (za dwie głupoty Torresa) średnio co 5 minut.

0

komentatorzy mocno stronniczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?