martin866
Dołączył/a: maj 2015
Źnin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NC+ ma wszelkie prawa do transmisji LM, chyba do 2018.Te rozgrywki to As w rękawie (po stracie ligi Hiszpańskiej,Włoskiej i Francuskiej) wiec w tym roku nawet TVP nic nie pokazuje, wydaje mi się ze będą się tego trzymać jak tonący brzytwy
0
Vermalen zagrał fatalnie i bardzo brakowało mi Neymara na Lewej stronie do napędzania akcji ale takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Ciężki mecz wiele kuriozalnych błędów ale bardzo ważne trzy punkty zapisane po naszej stronie.
0
Tez byli pewni ze unikną dyskwalifikacji w Pucharze Króla.
10
Kris po dzisiejszym przeglądzie prasy jednak postanowił przenieść się do PSG żeby znowu zostać najdroższym piłkarzem świata
0
Nie rozumiem tego w piłce nożnej , takich sytuacji podczas meczu sędzia może nie zauważyć i dlatego po meczu powinno się przyznawać kary za takie chamskie zagrywki,symulacje, niewidoczne faule czy prowokacje. Boiskowe cwaniactwo i naciąganie sędziego na wolne czy karne znacznie by się zmniejszyło.
0
Ja zaproponuje gierkę Rockshmits.W zestawie jest orginalny kabelek USB-JACK podłączasz gitare do kompa i uczysz się kawałków,chwytów i zagrywek, ogólnie działa to bardzo dobrze
0
Ja używam aplikacje football tv, Ustream
0
Znam ten ból tez chodzę na nocki,wiele ważnych meczów mnie ominęło ale teraz oglądam mecze na komórce.
1
Fifa to jednak brudna organizacja: prezentacja Neymara: filmik z finału LM a naszemu Crackowi wymazać napis 100% Jesus z bandany na głowie, Szejki płacą grube miliony i żądają. Żyjemy w Europie a nie u Arabii
0
Jak dla mnie takie sprawy są nie do rozstrzygnięcia,tak samo jak wybory miss Świata,jednej osobie spodoba się ta drugiemu tamta i nigdy wszyscy nie dojdą do wspólnego porozumienia.
0
przepraszam za błąd
2
Jak można tak siedziowac mecze na niekorzyść Barcy: brak karnego,brak zultej kartki dla Caicedo ale jest kartonik dla Neymara w okręgówce lepiej udają ze nie gwizdaja na kozysc jednej drużyny
5
U Crisa kontuzja kolana zawsze nawraca się przed meczami z przeciwnikiem takim jak PSG,Atletico,Sevilla,Barca ahh
6
To Zasluga Messiego. Suarez w pierwszych meczach występował na prawej stronie,wyglądało to dość komicznie i można było odnieść wrażenie ze jest jakiś zagubiony i gra bez komunikacji z drużyną.Po kilku meczach Messi wpuścił go do srodka (poświęcając się dla druzyny) i z czasem maszyna zaczęła się zazebiac.Mam wrażenie ze kilka lat temu nasz Crack nie wpuścił by nikogo na swoją pozycję (Ibrakadabra) ale obecnie na takim ustawieniu wszyscy korzystają a Messi puszcza niesamowite krosy,zamiast czai się na patelnie pod bramką żeby nastrzelac jak najwięcej goli
0
Przez trzy sezony prezentował taka formę,takie zagrania i podania ze wszyscy czuli zachyt, z wielkim luzem popisywal się sztuczki technicznymi,mijając rywali a po każe akcji ( nawet nieudanej) miał uśmiech od ucha do ucha.Kometatorzy twierdzili ze to nie moze byc czlowiek tylko kosmita.Zadnej zlosi,chamstwa na boisku tylko piękna gra, wspaniałe wspomienia
0
Ronaldinho wprowadził magię do Barcelony która trwa do dziś,gdyby nie On drużyna nie wskoczyła by na taki wysoki poziom,klub wiele mu zawdzięcza dlatego trochę szkoda ze po Barcelonie Milanie jego kariera tak siadła
0
Ale z drohiej strony zwolniono Zubiego i z miejsca Barca zaczęła grać kosmiczny futboll
0
Niby trzeba się skupić na własnej grze i to wystarczy, ale lubię oglądać Bena na ławce Realu jak gryzmoli coś w tym swoim kajeciku.
0
Komentatorzy w ekstazie,Real cały mecz napierał na slabiutkie Rayo które grało w 9, brawo,kryzys zarzegnany i machina Beniteza się zazebia,po takim meczu to może być już tylko lepiej.
2
Moim skromnym zdaniem żaden napastnik nam nie jest potrzebny skoro w styczniu dojda dwaj wyczekiwani gracze,można nawet było by sprzedać kogoś z dwójki: Sandra,Munir.Jak dla mnie w pierwszej kolejności powinniśmy kupić światowej klasy skałe na środek obrony.Kupno Mathieu i Vermalena nie rozwiązało problemu, choć były gracz Valencii miło mnie rozczarował lecz to nie jest obrońca na lata.Trzy takiej skomplikowanej sytuacji finansowej trzeba było by się skupić na tym aspekcie abyśmy juz nie tracili ważnych bramek w głupi sposób.
0
Sylwester jak i inne święta są od tego aby je obchodzić,jeśli ktoś zamyka się w domu i nie obchodzą go co robią inni wiele sie traci.Na imprezach czesto mozna poznac wiele ciekawych ludzi ( jak to mowia: nic nie jednoczy ludzi jak dobry melanż) Co będziesz wspominał na starość i opowiadał swoim wnukom kiedy byłeś młody??Do jakich wspomnień będziesz wracał po latach??
0
Nie wiem jak jest z nowa generacją konsol ale kilka lat temu kupiłem xboxa 360 dla kinectu ale w sumie się rozczarowałem,po dwóch miesiącach sprzedałem Xa i kupiłem ps3.
0
Pisałem po meczu LM ze ciesze się z wygranej Realu z Malmo,wszyscy się cieszyli ze się wszystko ułożyło w drużynie i nagle z trenerem stały polepszy się stosunki i raxzej nie bedzie trzesienia ziemi w Madrycie.Tymczasem gdy grają z silniejsza drużyna juz jest lipa nie ukrywam ze chciałbym aby Benek siedział u nich na ławce jak najdłużej.Ronaldo z imponująca statystyka goli na mecz jak nam komentator przypomniał ale w ważniejszych meczach nie istnieje,a Real grając cały czas na niego dużo nie ugra.
1
Nie po to była ta piękna wygrana z Realem żeby teraz i tak głupio tracić punkty.Mecz w Valencii można jeszcze określić jako zimny prysznic ale dzisiaj to katastrofa,Deportivo do 70 minuty bało się wyjść z piłką na połowę Barcelony a wyjechało na remis.Krew mnie zalewa a real się cieszy z naszych remisów który sami sobie sprawilismy,nie trzeba nikomu przypominać jak ważny jest każdy punkt w tak długim sezonie.
22
Ja tam się cieszę z dzisiejszej wygranej Realu: 8-0 wszyscy są w niebo wzięci, Benitez, Perez zostają na stanowiskach i o to chodzi.Trzesienia ziemi nie będzie i dalej nic się nie zmieni czyli słabszym zespołom dają łomot a na silniejszych juz brakuje pomysłu na grę,oby Benek utrzymał się na stołku jak najdłużej.
2
Jak dla mnie Barca rozegrała dobre spotkanie zwłaszcza w pierwszej połowie w której brakowało troszkę szczęścia a były mecz pod kontrolą.Najlepszy Busi,Neymar najsłabszy Rakitic totalnie nic nie pomagał zespołowi.
0
Real Madrid popsuł interes nc+ Oglądalność spadnie a pieniądze wydane na prawa nie zwrócą się tak szybko
0
Jaki kanał ma prawa do nadawania meczy KMS??
0
Komentarz usunięty
1
przy golu na 3-0 Messi nie wytrzymał i musiał wejść na boisko ,nie musiał tego robić bo gra była brutalna a wynik wymarzony ale pewnie pomyślał sobie: o nie chłopaki aż tak pykac bezemnie nie możecie :p