martin866
Dołączył/a: maj 2015
Źnin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na początku smieszylo mnie to że Legia będzie grała z Realem przy pustych trybunach a teraz trochę szkoda ze zamiast rac i dopingu ultrasow będzie cisza (łatwiej dla Realu)
0
Dlaczego w artykule jest 16 Listopada??
1
Z piekła na niebiosa, mogliśmy przegrać a po chwili wygraliśmy, szczęście po naszej stronie.
0
Griezmann nigdy nie będzie najlepszym piłkarzem świata, w finale Me i LM nie wytrzymał presji i nie dał tyle drużynie co w innych spotkaniach.
1
Oglądał ktoś pierwszy odcinek West World, serial jak dla mnie wydaje się obiecujący.
0
Dzięki,mam nadzieję że Francuz godnie zastąpi Albe i ze kontuzja nie potrwa długo,pozdro.
0
Ahh Maj 2011 piękny okres w moim życiu.
1
Motyla noga wiatr przestawić mi antenę sat i nie oglądałem meczu ale zamiast tego zobaczyłem pierwszy odc West World. Wynik meczu 1-1 zasluzony ?? Serial mogę śmiało polecać.
1
Tez tak uważam(może się mylę ale jak dla mnie On ma DNA Barcy) mógłby spokojnie grać u nas już od 6 lat
0
Wybory prezydenckie w USA a Trump twierdzi ze Chilary Clinton wraz z Obamą pozwoliły powstać tej organizacji pozdro
0
Jeśli Ter Stegen jest wśród światowego topu bramkarzy to jest jedynym który wali tyle baboli z tego otoczenia, na niekorzyść Niemca opowiada się też fakt ze w ostatnich dwóch sezonach grał mało spotkań, wiec średnia kiksu na mecz jest wysoka.
2
Wczoraj chciał ośmieszyć piłkarza Celty a w zamian tego sam się ośmieszyl,tylko szkoda że klub na tym stracił.W zeszyt sezonie często wpuszczal babole (nawet ze środka boiska) wiec niczego jak do tej pory się nie nauczył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mlody Niemiec chciał grać to gra a Bravo podziękowali.
0
Nie ma co płakać nad sędzią, Ter Stegen zawalił mecz,nie chodzi mi tylko o ta czwartą bramkę ale myślę że w pierwszej połowie tez mógł się lepiej zachować i obronić jakąś bramkę, bramkarz światowej klasy (za takiego jest uważany Niemiec) powinien lepiej się ustawic przy bramce nr2 albo może wyjść do piłki przy bramce nr3.Wystarczy porównać ile bramek traci Barca w tym sezonie a ile traciła w poprzednim,nie twierdzę że to wszystko wina zmiany Bramkarzy ale obrona gra niepewnie gdy w bramce tez jest niepewnie.
1
Brawo był pewnym punktem drużyny a młody Niemiec chciał grać to gra i wali takie babole, ile bramek Barca traci w tym sezonie?Barca zasługuje na lepszego bramkarza.
11
Węgrzyn stwierdził że Cr7 był najlepszym zawodnikiem meczu.
0
Ogląda ktoś mecze na canal plus online?? Chodzi dobrze czy się wiesza??
5
Cr7 czeka na mecze z Legią, będzie chciał strzelić jak najwięcej bramek (Real nie zwolni po 17minutach jak Borussia) żeby znowu wszyscy mówili że jest bogiem.
0
Nie oglądałem meczu i mam pytanie: czemu Cr7 zszedł z boiska??
1
I pomyśleć że ten piłkarz dostanie złotą piłkę w tym roku.
0
"Ten rudy" znowu strzela ważna bramkę w lidze
0
To wymyśla takie imprezy?? Czyżby Szejkowie z Qatar? ?
0
Ronaldinho miał wielki talent, wg mnie Bóg obdarzył go większym talentem niż Messiego ale On nie wykorzystał tego w pełni, gdyby trenował i przykłada się w ciężkich chwilach mógłby grać przez 10-12 lat na kosmicznym poziomie.Po kilku latach przyszedł lekki spadek formy po którym już się nie podniósł,szkoda bo dzięki niemu pokochałam Barce.
0
Witam potrzebuje pomocy w kwestii kupna biletu na mecz Barcelony chciałem kupić na oficialnej stronie ale moja karta debetowa nie jest akceptowana, proszę o podpowiedź osób które kupili bilety prze internet z pewnych źródeł, czy koniecznie wymagana jest karta kredytowa??
2
Odbiegając od meczu na TVP info leci film dokumentalny o organizacji MŚ w Katarze, wiadomo było ze to przekręt ale film warty obejrzenia.Autor twierdzi ze (miedzy innymi) Zizu dostał łapówkę liczona w milionach za pomoc w promowaniu kraju ach szkoda tylko że Barca nie zmieniła sponsora w tym roku.
1
Jeśli Legia awansowała do LM to Tvp pokaże jej mecze?? NC+ ma LM na wyłączność i nie sprzedała praw do transmisji tak jak rok temu ale zastanawiam się czy ze względu na to ze Polska drużyna gra w rozgrywkach muszą one być udostępnione w ogólnodostępnych kanalach.
0
Cytat z filmu Kontakt: Gdybyśmy byli sami w Kosmosie, byłoby to okropne marnotrawstwo przestrzeni.
4
Podczas olimpiady silna psychika to 90% sukcesu i zawsze trzeba mierzyć w złoto a wydaje mi się ze tego wlasnie zabrakło naszej Oktawi.Kilka miesięcy temu wszyscy brali by brąz w ciemno ale całe zawody pracowała na przewagę która straciła przy samym końcu uśmiechając się i truchtajac do mety a w tym czasie zawodniczka Australii biegła jak o swoje zycie.Wiem ze łatwo kometowac zawody z kanapy wiec wielkie gratulacje za brązowy medal.