0

Zmiennik który ma się rozegrać przez dwa sezony i dopiero ma grać w podstawie za 30 baniek??? Nie jestem zwolennikiem Ardy.

2

Gomesa nie ma jaj żeby grać w takim klubie jak Barcelona,podaje tylko do tylu albo na boki,nie bierze gry na siebie tylko ucieka, nie rozumiem co on jeszcze robi na boisku jak na ławce siedzą Rafa i Denis

0

Oglądając grę Gomesa mam dziwne wrażenie ze jest ziomkiem Krisztiano i specialnie psuje grę naszym ale to tylko kolejna teoria spiskowa.

0

Bardzo lubię tego piłkarza ale u nas chyba by nie pogral zbyt wiele bo w tym czasie był Xavi i Iniesta wchodził do pierwszego składu czyli najlepsza para pomocników w histori.

0

Cancelo na PO a Roberto do pomocy u boku Iniesty.

1

Z Iniesta w pomocy i z brakiem Gomesa, jestem pełen nadziei ze w przyszłym roku Barca jest w stanie powalczyć w decydującym trakcie sezonu.

19

Iniesta cenniejszy w Barcelonie niż złoty pociąg w Wałbrzychu

0

Wygląda jak jakaś klasyczna koszulka z lat 70.

0

Trochę za dużo już tej gwiazdy śmierci, ona koniecznie musi być w każdej części??

6

Lewy na 16 i wszystko w temacie,dziękuję dobranoc.

0

Wole Napoli dla Realu niż Leichester czy Monaco.

0

Nc+ kiedyś było spoko mogłem spokojnie płacić 100 zł miesięcznie ale miałem wszystko co chciałem,teraz żeby to mieć musisz jeszcze dopłacić za to co kiedyś było w cenie,no ale w c+sport zamiast meczy pokazują golfa i jeździectwo.Po co im dwa kanały sportowe jak nie mają co pokazywać,lepsze mecze puszczają na C+ tak żebyś musiał wykupić cały pakiet C+ chamstwo.Licze na to ze za dwa lata ktoś inny będzie pokazywal LM bo dziś to ich ostatni argument.

4

Kompletnie nic nie wnosi do gry,tragiczny transfer za 30 baniek, w pomocy widziałbym Inieste z Sergi Roberto i Busiego na def, na prawej obronie mógłby Vidal trochę pograć w końcu po to do nas przyszedł.

0

Jeśli zarejestruje (wpłacę siano) w STS tobe de mógł oglądać mecz FCB na telefonie przy pełnym obrazie??

0

Przecież Adam Małysz miał walczyć z Najmanem,tymczasem Pudzianowski ogłosił ze jak Adam dostanie z liścia to on wbiegnie do klatki ( jak John Cena) i pomści Małysza.

4

To jest śmieszne żeby taki klub jak Barcelona musiała lecieć tyle kilometrów(przy takim napietym kalendarzu) żeby zaspokoić bogatych Arabów.

1

Brawo Brawo Legia, jest przykładem jak uczyć się na błędach, z kompromitacji w pierwszym meczu wskoczyli na 3 miejsce.

0

ahhh jak mi go brakowało w Lidze Mistrzów,miód na uszy, idealny materiał na memy

0

Brawo dla Legii =)

1

Taa po wczorajszym meczu wszyscy nagle chcą sprzedać Neymara i wstawić Arde.

4

To nas różni od Realu, w meczach prowadzimy grę, mamy wiecej strzałów a nie potrafimy tego wykorzystać i remisujemy a Real gra kupę,same proste wrzutlki i zawsze coś wpadnie, do tego dochodzi szczęście w losowaniu,karne po nurkowaniu i chybione karne przeciwników ile można mieć takiego farta.

0

Te określenie nieustannie padalo na antenie Canal+ jak jeszcze stacja miała wykupione prawa do transmisji.Pamietam jak po zmianie operatora tych rozgrywek w Polsce, komentator mówił ze nie w Hiszpani ani nidzie w Europie nikt nie określa tych pojedynków mianem "Gran Derbi" tylko "El Clasico".Może po prostu przez komentatorów C+ wszyscy w Polsce inaczej określał te mecze,ale czemu sobie tak wymyślili to nie wiem.

0

Xavi potrafi ( jak nikt na świecie) przyjąć piłkę i obrocic się z nią w stronę bramki dezorientujac obronę, te jego kółeczka sprawiały ze nagle na 30 metrze miał sporo miejsca i posylal otwierające podania.

0

Od kilku dni czekałem na ta wiadomość :)

0

Axel Rose za swoich najlepszych czasów

0

Licznik masz już od kilku dni na Eleven ;-)

1

Brak pomysłu w pomocy i nawet z taką drużyną są wielkie problemy a przecież dzisiejsza druga linia to nie nasze głębokie rezerwy.

0

Aż czasami ze zastanawiałem czy w danej sytuacji nie było na poważnie.

4

Jak dla mnie brak Imiesty równa się brakiem pomocy,Rakitic jest tylko uzupełnieniem Andersa ale sam nic nie stworzy a na Gomesa nie mogę patrzeć,czemu nie wszedł Rafinia za niego w drogiej połowie,nie mogę tego zrozumieć.

0

Za późno źle a za wcześnie jeszcze gorzej,trudno wam dogodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?