2

Oby ta strata punktów przez Bialych dodała nam skrzydeł tak jak Im kiedy my tracilismy.

2

Wyśmienite dwa pierwsze sezony?? Napewno grał lepiej niż teraz ale cała pomoc lepiej spisywała się w tamtym okresie, wiec Rakitic nie musiał dokładać od siebie aż tak dużo, jak dla mnie Rakieta jest tylko defensywnym uzupełnieniem do Iniesty ale sam nie jest kreatywny,widać to w tym sezonie(w którym pod nieobecność Iniesty) oczekuje się od Ivana prowadzenia gry w pomocy ale niestety już tak fajnie ( jak wcześnie) nie jest bo nikt tego za niego nie zrobi.Jesli na nim ma się opierać pomoc Barcelony w najbliższych latach to jesteśmy w czarnej ....

8

Nie mamy kasy na pomocników światowej klasy ale mamy pieniądze na przedłużenie kontraktu (z podwyżką ) dla Rakiety który nic nam nie daje, nie mamy kasy a wydajemy na transfery Paco i Gomesa 65 baniek.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak to powiedzial komentator, Gościu z Valencii który sprzedał Gomesa Barcelonie powinien zostać pracownikiem Roku.

0

Transfery na ilość a nie na jakość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pfff Ja tez odkryłem ta teorie spiskowa juz dawno temu.

7

Jeśli nic się nie ruszy w pomocy a w podstawie znowu będzie grał Gomes to nie ma nawet co marzyć o wygraniu z PSG, od czego mamy Rafe,Denisa I Arde?? Jak dla mnie Gomes to jeszcze gorszy transfer niż Czyhrynsk.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Popłakalem się jak ogłosił ze odchodzi z Barcelony

14

Ciekawe czy Arabom z Kataru przechodzi przez gardło jego nazwisko.

0

Jestem takiego zdania ze najważniejsze aby grał Gomes nawet kosztem tego ze Barca gra piach aż oczy bolą byle ten młodzik się rozwijał

0

i jeszcze Paco i będzie na świetnego pomocnika ;-)

0

Niech ucieka do Chelsea i tak u nas był tylko najemnikiem bez przywiązania do barw klubu ale klub nie powinien go sprzedawać za mniej niż 50 baniek wiec jeśli chce uciec to ok ale na naszych warunkach

1

Spoko wyjdzie Gomes tak jak na mecz ligowy z Atletico ;-)

1

Paris 18 lat??To ile miała jak nagrała sex taśmę 7 czy 8 ??

2

To była magia PlayStation, wyscigi Crash Team Racing były świetne.

0

Jeśli się nic nie ruszy to kolejny sezon będzie spisany na straty, nie można mówić że się nic nie stało, tak wszyscy śmialismy się z Realu a gdzie Oni są teraz a gdzie my jesteśmy. Ktoś musi ponieść konsekwencje za pieniadze wyzucenie w błoto na transfery które się nie nadają nawet do Barcy B, potrzeba nam pomocników a nie zapchaj dziury.

0

nie tylko żużel ale jeszcze jeździectwo i żeglarstwo, tak Ci odpowie każda kolsuntantka w infolini

0

Ja tak samo zrezygnowałem z Nc+ bo nie mam zamiaru płacić 110 zł za coś co wcześniej miałem za 90zl,teraz mam polsat z HBO, Eleven za 55zl i pół roku gratis,czekam tylko na LM w Eleven ale mała szansa bo C+ będzie się trzymać tego jak tonący przytwy

0

Ja chciałbym Kloopa ale to mało realne, może Pep chciałby wrócić na stare śmieci, dla niego miejsce na ławce Barcelony był najlepszy w karierze i dla nas tez to był magiczny czas.

0

I tak Gomes wyjdzie w podstawie bo przecież w końcu musi się przełamać.

3

Ile jeszcze szans potrzebuje Gomes żeby w końcu odpalił? ? Ile porażek, ile meczy bez wyrazu?? "Spoko jest jeszcze młody,musi się rozegrac" ok rozumiem, ale czemu kosztem Barcy. Po co nam taki pomocnik który gra na alibi,podaje do tylu bo boi się dryblingu albo prostopadlych podać ale inni powiedzą ze chłopak mu grać,mam ochotę rozwalić tv jak go widzę, Rakieta tez gra podobnie, to nie są pomocnicy na miarę naszego klubu wiec nie jestem za tym żeby przedłużać z nim kontrakt,potrzeba nam pomocników szybkich , zwinnych i z jajami a nie takie zapchaj dziury bez żadnej kreatywności.

2

Stary rozj...li Cię taktycznie, jedynie czym mogłeś ich zaskoczyć to wystawienie Gomesa do podstawy.

0

Moim skromnym zdaniem ten wynik pokazał nam nasze miejsce w szeregu i z taką grą w tym sezonie to nie przypadek ze tak bardzo meczy my się w lidze.Jak dla mnie trener ponosi winę,PSG zjadło nas taktycznie, w lidze tez graliśmy bez pomysłu z niżej notowanym przeciwnikiem,który zakładał wysoki presing i odcinal MSN od podań a klub z Paryża zagrał dokładnie to samo tylko z lepszymi pilarzami i taki wyszło jak wyszlo. LE kompletnie nie ma pomysłu na grę w chwili gdy przeciwnik ma swój wynik i zagęszcza pole.Siłą Barcy zawsze byli pomocnicy a teraz nie ma połączenia między obroną a atakiem.Sprowadzajac Gomesa klub wyrzucił pieniądze w błoto a Lusi wystawiając go tak często popełnia błąd (w czym On jest lepszy od Rafy,Denis czy Ardy) wg mnie Gomes psuje nam grę,nie ma jaj żeby szarpnac albo podawać prostopadle piłki zamiast tego podaje piłki do tylu albo traci, gra na alibi podobnie jak Rakieta który już w naszym klubie się wypalił. Pierwszy sezon był wspaniały ale na tej pozycji był tylko uzupełnieniem dla Iniesty ale sam nie jest kreatywny.Biala strona może się teraz z nas śmiać.

0

Co roku ta sama szopka (w sumie się mu nie dziwie) ale najlepiej ustalić miejsce finału przed pierwszym gwizdkiem i nie będzie prac remontowych.

0

50 baniek to trochę za mało jak na Chiny

2

Gomes i tak dostaje dużo szans w porównaniu do innych (Vidal) lecz do tej pory nic nie pokazał i myślę że nic nie pokaże.Zloty okres Barcy to wkład pomocników wiec z Nim nie ma co liczyć na sukcesy a lepiej rozejrzeć się za kreatywnymi piłkarzami.

0

Arda strzela bramki jak juz Barca spokojnie wygrywa ale w ciężkich meczach (tak jak dzis) nie robi różnicy wiec Ney jest bardziej potrzebny drużynie pomimo tego że posiada mniej bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?