mateuszch1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisał że nie mogł zdać:P
1
Chodzi o Marketing, tak samo Real gra w Pomarańczowych,żeby pokazać je kibicom, a Ci przyjdą ze swoimi portfelami do sklepów.
0
Neymar wywalczył karnego po swojej własnej rece, a tytuł newsa Barca rządzi..
0
Raczej sie nie spotkamy w polfinale, wszystko idzie w strone ogladalnosci, Zakladajac ze awansuje Real Barca Bayern i Chelsea , polfinaly beda Real - Chelsea ze wzgledu na powrot Mou na santiago i Bayern Barca ten sam powod ze wzgledu na Pepa.
0
Raczej sie nie spotkamy w pol finale, wszystko idzie w strone ogladalnosci, Zakladajac ze awansuje Real Barca Bayern i Chelsea , polfinaly beda Real - Chelsea ze wzgledu na powrot Mou na santiago i Bayern Barca ten sam powod ze wzgledu na Pepa.
0
Jakby Real trafił Atletico to byś gadał ze do kwietnia spuchną i Real ma fory. lol
0
Najsłabsza druzyna to jest akurat Atletico przynajmniej na papierze.
0
Po nicku widac Twoj poziom.
0
Jego brat ma tatuaz Hala Madrid nie on
0
W dupie mam Twojego plusa:)
0
To GD będzie jeszcze ciekawsze:D
0
Jeden z moich ulubionych piłkarzy, chociaż nigdy nie grał w Realu, Geniusz piłkarski
0
Grupe śmierci w tamtym sezonie, ManU w 1/8 i Bvb w półfinale to faktycznie było łatwo, nie to co grupa Celtic, Benfica, Spartak
0
Albo Real puknie bayern i w finale GD
0
Jestem za Realem, ale sędziowie to jakaś kpina. Karny może był sporny bo wszystko działo się szybko, ale spalonego nie było ewidentnie. Dzisiaj to zupełnie inna barca, zmobilizowana GD zapowiada się ciekawie:D
0
Patrz na Barcelone która ma dług i zapowiada wielkie transfery. Skad biorą sie tacy jak ty
0
Jakoś nie chcę się wierzyć ,że Barcelona od tak płaci sobie takie kwoty gdyby nie było przekrętu. Ktoś namieszał i to niezle, Neymar pewnie kosztował ze 150baniek i teraz wszystko wychodzi na jaw. Ciekawe jak nowe zakupy będą się miały do budzetu
0
Xavi rzadko udziela wywiadow? ja mam wrazenie ze caly czas udziela
0
Ciekawe jak się to ma do fifa fair play. Real przeszedł Rewolucję w 2009 roku i teraz zbiera owoce
0
Facebook Realu, zostali Pepe , Morata, Illara
0
Zwłaszcza Messi dobrze znosi i haftuje co pare spotkań
0
Onlytito barca samym styczniu i lutym przegrala 4
0
Na waszym miejscu wziałbym te 250 baniek o ile tyle oferują szejkowie i sprzedał messiego. Zaraz zleci sie na mnie stado hejterów, ale tak mi się wydaje ze na tym skorzystała by barca. za 250milionów można dokupić 6-7 klasowych graczy do bazy która już jest w zespole ( Pique, Sanchez, Pedro) może nie było by zawodnika który bedzie strzelał po 70 bramek na sezon ale będzie dwóch trzech po trzelających 20-30 bramek. Efekt będzie ten sam, a będzie dużo swieżości i chęci do gry, Z Xavim, Alvesem, Busquetsem itd daleko nie zajedziecie.
0
Jestem za Realem, ale bez Puyola Barca to nie to samo, zawsze będzie symbolem klubu.
0
Przepis mówi: . Za większość przewinień – w tym za zagranie piłki ręką – przyznaje się zazwyczaj rzut wolny bezpośredni (z którego można bezpośrednio zdobyć gola).
a ze to było w polu karnym wiec karny :)
0
Miał Rece wyciagniete do przodu, i znam zasady lepiej jak ty. Gdyby takie coś było ze strony Realu krzyczałbyś ewindenty karny..lol równiez pozdrawiam.
0
Nie byłoReki? wez obiektywnie troche spojdz..karny i nie ma takiego czegoś jak reka przy sobie, to nie orlik
0
Real każdą akcję konczy strzałem, nie ma nudnego klepania ot taka róznica.
0
Grali z Chelsea w pre sezonie
0
Gosciu skad Ty się urwałeś...neymar jest najdrozszym piłkarzem na swiecie