mateuszch1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak to wam nie wpadaja?;> a ta w GD po rykoszecie?
0
Scunad, 13 minut temu: benzema nie ma kontuzji wczoraj trenował normalnie. Di maria jest jedynym kontuzjowanym
0
Jako Kibic realu przepraszam za reszte i wcale jeszcze nie zdobylismy mistrzostwa.. Biorę pod uwage ze predzej czy pozniej odpukac real tez zaliczy jakąś wtope no i GD przed Nami i Gdy Barca zdobedzie komplet pkt a Real gdzies sie powinnie moze być ciekawie a Nie zapomnijmy że Barcelona ma lepszy bilanas meczow bezposrednich bo wygrala juz jedno GD
0
sory że nie na temat,na stronce Realu pokazali zdięcia z szatni Barcy po CDR i płaczącego Messiego po co ja się pytam? żeby kibice Realu się ponabijali to żenujące trochę jest,nie wchodzę tam żeby komentować tylko sprawdzam co się u nich dzieje przecież to naturalny ludzi odruch : (
Ale jak Cris płakał w ME to beksa, dziewczyna, pedał..
0
. Poza tym zwykle gwiazdy wracające tuż przed turniejami są cieniami samych siebie. Tak było w przypadku Beckhama w 2002 roku, Rooneya w 2006 roku czy Torresa i Drogby w 2010 roku.
ale Inaczej było z ronaldo w 2002.
0
Wszyscy go kochaja za zadymy z real...brawo za wasz tok myslenia -,-
0
Noo sorry za co messi ma ja dostac? tylko i wylacznie rooney.. messi nie zrobil nic wiekiego..
0
Jestem kibicem realu ale przylaczam sie do was...to chore ze polsat pokazuje stale mecze borussi;/ co mnie to ze graja tam polacy..ok fajnie bo lubie kube lewego..ale z wieksza przyjemnoscia obejrzal bym mecz barcy z milanem niz borussi ktorej mecz juz chyba 4 raz bedzie pokazany..
0
Gosciu zobacz sobie tą akcje realu!! taka klepa na kontrze cudo!
0
słyszałem ze barcelona chce go kupic, to prawda?:>
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FroWeVZNbI8
0
Koleżanka
albo nie umiesz czytac albo jestes slepa bo jak byk pisze kto strzelil gole..
0
http://images02.bebzol.com/data/201106/4489-b12f43555d3d37c6caa0434cdbd35ab8.jpg
0
Wg tranfermarkt vidic jest wart 37 milionow...
0
Teraz Barcelona jest poprostu po za zasiegiem...;/ Real ma niesamowita kreatywnośc w ataku..a w meczu z Barcelona i tak to wielkie "G" dało...Barcelona Ma ustabilizowany skład...i myśle ze tylko angielskie drużyny będą w stanie jej zagrozic Twardą piłką..ciagle faule i szukanie stałego fragmentu...otwartej gry prowadzić sie z Barcelona nie da czego dowodem niestety jest real..Real mógł przegrać dwa zero..wystarczyło postawic autobus...ale chciał grać o 3pkt i zapłacił za to....Myśle że Messi i spółka drewniana obrone bayernu robil by jak dzieci i skonczyło by sie na 10:0 ;D a Real dopiero dąży do poziomu Barcelony..chociaż skopiować sie go nie da..trzeba tworzyć od podstaw cos innego..
0
Jestem kibicem Realu ale oddaje szacunek Barcelonie..Bayern to moze im piłki pompować..
0
Puyol podleciał krzyknął "Piąteczka" no to mu Ramos przybił :D
0
Od 3 sezonów walczy o króla strzelców ligi a ten
*
Dodano: 2010-11-29 16:35:09, autor: koguciskoooo Moderacja
Akurat on mnie nie interesuje , zwykły amator z podwórka :) only Barça
zal..amator to jestes Ty i to nie podwórka a kibla.
0
Jakies przychlasty potłukły autokar realu kamieniami..
0
To czy pique jest lepszy bym nie powiedzial ale jesli chodzi o obrone Marcelo jest chyba obecnie najlepszym lewym obronca na swiecie;D
0
Czuje ze nas pojedziecie;/ oczywiscie tego nie chce ale po pierwsze Ronaldo jest swietny ale w meczach z Barcelona nie gra nic...
po drugie nie ma Kaki ktory właśnie z wami zagrał najlepszy mecz w Realu, po 3 nie postawimy autobusu to nie w stylu Realu a przy otwartej grze Messi i Iniesta moga nas pojechac..;/
Oby niee..
0
A co nie ma szacunku?? zobaczcie jak na ms on nie w Hiszpani nie patrzyli ze sa z realu czy z barcy byli jedna druzyna a pique co wywiad wrzuca na real ze sedziowie im pomagaja itd...zal mu du.. sciska czy co? ze real gra dobrze. Barcelonie tez pomagali ile razy a to ze wczoraj kazde dotkniecie pilki bylo kartka pomoca bym nie nazwal
0
A co nie ma szacunku?? zobaczcie jak na ms on nie w Hiszpani nie patrzyli ze sa z realu czy z barcy byli jedna druzyna a pique co wywiad wrzuca na real ze sedziowie im pomagaja itd...zal mu du.. sciska czy co? ze real gra dobrze. Barcelonie tez pomagali ile razy a to ze wczoraj kazde dotkniecie pilki bylo kartka pomoca bym nie nazwal
0
Jestem kibicem Realu, szanuje Barcelone baa.. uwazam ze Iniesta i Xavi to najlepsi srodkowi pomocnicy na swiecie..Messi tez jest swietny, ale Piqué to nienawidze nie ma w ogole szacunku do Realu wiec ja nie mam szacunku do niego.
0
Nie znacie sie... jesli wasza barca spadnie do II ligi , co oczywiscie sie nie stanie...no ale jesli to wtedy barca B nawet gdyby miala I miejsce w drugiej lidze jest degradowana do III ligi. Rezerwy nie moga grać w tej samej albo wyzszej lidze.
0
que aprenguin
wez sie ogarnij real zremisowal z Milanem a Wy z jakas kopenhaga..
No i spalony metrowy a ze webb slepy to makarony maja remis
0
Mchades : nie Sreal tylko Real, a pod drugie u nas nie graja:
Marcelo, Ozil,Khedira,Lass, Carvalho, Hiquain, Xabi
No ale nas drugi skład nawet z Granero wyglada lepiej niz pierwszy jak co niektorych
0
a i ps: wezcie do siebie RealHejter to chyba kibic barcy bo spamuje na naszej stronie i szczyci sie 2-6
0
Jako kibic realu pozwole sobie na wpis. Wczoraj real zgodnie z tym co powiedzial mou ( kiedys jakas biedna druzyna zaplaci za te niewyklorzystane okazje ) no i tak sie wczoraj stalo, mysle ze z Barca bedzie podobnie za 2-3 mecze rozniesiecie kogos z 5-0, troche szkoda ze nie umiecie zastapic xaviego bez niego nawet messi traci 30% umiejetnosci. A co do innych lig faktycznie Bayern lanie dostaje niemilosierne akurat jemu nie wspolczuje bo smial sie z realu i barcy ze wydaja miliony na transfery a teraz nie maja kim grac haha:P ale Liverpoolu mi szkoda;/
0
Ale ten mundial dal w kość i Nam)REALOWI) i wam BARCELONIE to nie to co w tamtym sezonie ze kazdy mecz to byl spacerek , jak widze messiego przy pilce to mi sie nogi uginaja szanuje was ale u mnie tylko REAL:D
0
Wasza przegrana to na pewno wypadek przy pracy ale szczerze mi sie wydaje ze ten "herkules" moze niezle namieszac w tym sezonie oczywisciwe nie bedzie mistrzem ale miejsce 5-12 jest w jego zasiegu swietne wzmocnienia no i sila woli. Real tez będzie mial ciezką przeprawe z nimi.