0

O ozila!

0

Barcelinka*

0

Admin to chyba spi, jakis gibus pod nazwa barcelonka robi spam a wy nic..

0

Z Bayernem nie będzie lekko, ale musicie ich pojechać, my pozamiatamy Borussie i będzie pięknę GD w finale a wtedy niech wygra lepszy!:P

0

Wszystko pod Real..przestancie byly 4 kluby do wyboru wiec duzej kombinacji nie bylo

0

Karanka powiedział ze to nonsens..., na bank Mou By komuś pokazał swoje metody rozpracowywania Rywali

0

Real ma farta? zobacz sobie jego droge do tego etapu

0

Koles napisal cos za Realem to go minusujecie... to ja mam pytanie purtki, jak ktoś z manU wybil pilke reka z bramki nie bylo nic to jest spoko? za taka obrone tez nalezala sie czerwona wiec manU juz wczesniej gralo by w 10

0

Nie bylo karnego dowod w linku

0

Macie tu dla wszystkich ktorzy twierdza ze karny byl...!

0

Orlos zal Ci du..sciska i tyle

0

skopiowane z rm.pl

0

Z pierwszą trojką sie zgadzam niech będzie, ale sparta praga przed takimi klubami jak Borussia? chyba Ci co robią ten ranking sami nie wiedza na jakiej podstawie to dziala.

0

Gratuluje mistrzostwa:( tito powrotu do zdrowia! HM!

0

Nie tylko co...a ALVES w starciu z Pepe? albo Fabregas ostatnio?

0

Tyyy Galaktyczny tez jestem za Realem ale po co Ty tu to piszesz?

0

W przyszlym roku w Chinach!!! u nas na stronie jest o tym info..no by to szlag....! mecz bedzie pewnie o 3 w nocy bo chinole chca ogladac..

0


PatrykW, 36 minut temu:

Xavi6:) , Chory jesteś ? Mistrz Niemiec , Włoch , Hiszpanii i Anglii w 1 grupie ? Szczerze Barcelona mogła by mieć problemy


cos Ci sie pomylilo bo mistrzem Hiszpanii jest Real.

0

Profil El Guaje 7

Chyba ogladasz piłke od wczoraj. Bo di Maria to jedyny ktory ma forme a Albiol nie zagra bo bedzie gral Pepe.

0

Rywale całkiem przypadkowo są w białych koszulkach xD

0

Szkoda że nie do Realu...;/ gratuluje.

0

Nikt go w Realu nie chce...po co sie produkuje.

0

Jestem Kibicem Realu ale chętnie czytam "Historie " Barcy...mimo,że grał dla Barcelony Rivaldo uwielbiałem, razem z Ronaldo tworzyli niesamowity atak Brazyli.

0

Jakby się poslizgnał mógł podejść do sedziego i powiedzieć że karnego nie ma.

0

Przeciez to podpucha, bo HSV chciało pieniedzy jak barca chciała dac odpocząć messiemu a teraz nagle kontuzjowany zeby nie musieli placic.

0

http://kwejk.pl/obrazek/1320269/my%C5%9Bl-trenerska.html hahaha chyba nie ma róznicy kto trenuje barce:P

0

Tak tylko że Real zaczyna Budowe praktycznie od nowa,potrzeba czasu. Juz polityka sie zmieniła bo dawniej co okienko była wymiana 3/4 skladu a teraz jest ok.

0

Villa_2001 Gdzie znalazłeś takie info?

0

Szejkowie szejkami i tak Realu i Barcy nie przeskoczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?