mateuszch1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ozila!
0
Barcelinka*
0
Admin to chyba spi, jakis gibus pod nazwa barcelonka robi spam a wy nic..
0
Z Bayernem nie będzie lekko, ale musicie ich pojechać, my pozamiatamy Borussie i będzie pięknę GD w finale a wtedy niech wygra lepszy!:P
0
Wszystko pod Real..przestancie byly 4 kluby do wyboru wiec duzej kombinacji nie bylo
0
Karanka powiedział ze to nonsens..., na bank Mou By komuś pokazał swoje metody rozpracowywania Rywali
0
Real ma farta? zobacz sobie jego droge do tego etapu
0
Koles napisal cos za Realem to go minusujecie... to ja mam pytanie purtki, jak ktoś z manU wybil pilke reka z bramki nie bylo nic to jest spoko? za taka obrone tez nalezala sie czerwona wiec manU juz wczesniej gralo by w 10
0
0
0
Orlos zal Ci du..sciska i tyle
0
skopiowane z rm.pl
0
Z pierwszą trojką sie zgadzam niech będzie, ale sparta praga przed takimi klubami jak Borussia? chyba Ci co robią ten ranking sami nie wiedza na jakiej podstawie to dziala.
0
Gratuluje mistrzostwa:( tito powrotu do zdrowia! HM!
0
Nie tylko co...a ALVES w starciu z Pepe? albo Fabregas ostatnio?
0
Tyyy Galaktyczny tez jestem za Realem ale po co Ty tu to piszesz?
0
W przyszlym roku w Chinach!!! u nas na stronie jest o tym info..no by to szlag....! mecz bedzie pewnie o 3 w nocy bo chinole chca ogladac..
0
PatrykW, 36 minut temu:
Xavi6:) , Chory jesteś ? Mistrz Niemiec , Włoch , Hiszpanii i Anglii w 1 grupie ? Szczerze Barcelona mogła by mieć problemy
cos Ci sie pomylilo bo mistrzem Hiszpanii jest Real.
0
Profil El Guaje 7
Chyba ogladasz piłke od wczoraj. Bo di Maria to jedyny ktory ma forme a Albiol nie zagra bo bedzie gral Pepe.
0
Rywale całkiem przypadkowo są w białych koszulkach xD
0
Szkoda że nie do Realu...;/ gratuluje.
0
Nikt go w Realu nie chce...po co sie produkuje.
0
Jestem Kibicem Realu ale chętnie czytam "Historie " Barcy...mimo,że grał dla Barcelony Rivaldo uwielbiałem, razem z Ronaldo tworzyli niesamowity atak Brazyli.
0
Jakby się poslizgnał mógł podejść do sedziego i powiedzieć że karnego nie ma.
0
http://kwejk.pl/obrazek/1330721/fabregas.html
0
Przeciez to podpucha, bo HSV chciało pieniedzy jak barca chciała dac odpocząć messiemu a teraz nagle kontuzjowany zeby nie musieli placic.
0
http://kwejk.pl/obrazek/1320269/my%C5%9Bl-trenerska.html hahaha chyba nie ma róznicy kto trenuje barce:P
0
Tak tylko że Real zaczyna Budowe praktycznie od nowa,potrzeba czasu. Juz polityka sie zmieniła bo dawniej co okienko była wymiana 3/4 skladu a teraz jest ok.
0
Villa_2001 Gdzie znalazłeś takie info?
0
Szejkowie szejkami i tak Realu i Barcy nie przeskoczą.