0

Schalke gra slabo bo.Real im.na nic nie pozwala

0

Krytykowal tranfer Bale a Neymar byl drozszy:p ale fajnie ze nie ma spiec miedzy trenerami

0

Nic nie anulowali, Ronaldo nie gra gimbusie.

0

Wez sie gosciu puknij..jaka bramka Realu nie jest dla Ciebie fartem..lol

0

Czy ktoś widział kiedyś,żeby w piłce ręcznej ktoś symulował?

0

Nie ciesz sie tak gimbie bo messi gra wieksze gówno

0

Kto strzeliłby najwiecej bramek z ich trojki

0

Ile razy shakira i xavi sie wypowiadaja i zyjesz

0

Jestem za Realem ale RIvaldo był genialny;p

0

Jestem za Realem, ale Iniesta to klasa sama w sobie.

0

To Ancelotti zneutralizował Cr7 a nie martino

0

Czemu Pan szakira sie teraz nie wypowie na temat kartki czerwone.

0

To jest bardzo fartowne zwycieztwo, mówi to kibic Realu. Wpuszczać 5 obronce na ogórków typu elche...żenada..

0

Real dał 91 nie 101-,-

0

chyba ty

0

Chyba ta 11 w nicku to wiek

0

To drewno ma ponad 100 bramek w Barwach Realu

0

Pusty to Ty masz łeb, gdzie masz pusta bramke powiedz.

0

Z realem wygrał LM

0

Hahaha bo Real odda wam Ramosa i Varane:P

0

Kibicuje Realowi ale moim zdaniem to wielki błąd Barcy, będzie jak z Fabregasem Barca go za 4 sezony odlupi za 60 milionow albo wiecej

0

powinnen wrócić do Valencii

0

A Iniesta był fanem Realu czemu go nie wyśmiejesz?

0

Widze sezonowiec po nicku jestes z Barca cały tydzien?

0

Ronaldo prowadzi w klasyfikacji strzelcow

0

Ciekawe jak sie mają te zakupy manaco do nowych zasad finansowych platiniego

0


Profil messi11jr

oceniono 1 raz-1-+ messi11jr, 1 godzinę temu:

ej ronaldo brawa to ci bede bić jak odejdziesz z realu bo tera mam natobie wyje... jestes ciota




Rozumiem że to 11 w nicku to wiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?