mateuszch1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Schalke gra slabo bo.Real im.na nic nie pozwala
0
Krytykowal tranfer Bale a Neymar byl drozszy:p ale fajnie ze nie ma spiec miedzy trenerami
0
Nic nie anulowali, Ronaldo nie gra gimbusie.
0
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/995803_405463769588898_1323979947_n.jpg :)
0
Wez sie gosciu puknij..jaka bramka Realu nie jest dla Ciebie fartem..lol
0
Czy ktoś widział kiedyś,żeby w piłce ręcznej ktoś symulował?
0
Nie ciesz sie tak gimbie bo messi gra wieksze gówno
0
Kto strzeliłby najwiecej bramek z ich trojki
0
Ile razy shakira i xavi sie wypowiadaja i zyjesz
0
Jestem za Realem ale RIvaldo był genialny;p
0
Jestem za Realem, ale Iniesta to klasa sama w sobie.
0
To Ancelotti zneutralizował Cr7 a nie martino
0
Czemu Pan szakira sie teraz nie wypowie na temat kartki czerwone.
0
To jest bardzo fartowne zwycieztwo, mówi to kibic Realu. Wpuszczać 5 obronce na ogórków typu elche...żenada..
0
Real dał 91 nie 101-,-
0
Wiecej niz klub zal http://www.transfery.info/60516,abidal-w-czasie-choroby-barcelona-mi-nie-placila
0
chyba ty
0
Chyba ta 11 w nicku to wiek
0
To drewno ma ponad 100 bramek w Barwach Realu
0
Pusty to Ty masz łeb, gdzie masz pusta bramke powiedz.
0
Z realem wygrał LM
0
Hahaha bo Real odda wam Ramosa i Varane:P
0
Kibicuje Realowi ale moim zdaniem to wielki błąd Barcy, będzie jak z Fabregasem Barca go za 4 sezony odlupi za 60 milionow albo wiecej
0
powinnen wrócić do Valencii
0
http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,535951,1,Andres-iniesta-jako-dziecko-marzyl-o-grze-w-realu-madryt.html
0
A Iniesta był fanem Realu czemu go nie wyśmiejesz?
0
Widze sezonowiec po nicku jestes z Barca cały tydzien?
0
Ronaldo prowadzi w klasyfikacji strzelcow
0
Ciekawe jak sie mają te zakupy manaco do nowych zasad finansowych platiniego
0
Profil messi11jr
oceniono 1 raz-1-+ messi11jr, 1 godzinę temu:
ej ronaldo brawa to ci bede bić jak odejdziesz z realu bo tera mam natobie wyje... jestes ciota
Rozumiem że to 11 w nicku to wiek