0

Jestem Realu i słabo znałem Albe przed Euro od razu się przyznaje,ale na Euro mi się spodobała jego gra i mysle ze bedzie do was pasował. Interesujący sezon się zapowiada.

0

Nani jest a nie ma ronaldo..zal

0


Profil bez-L

Zobacz profil użytkownika
Wyślij wiadomość do użytkownika
Dodaj do znajomych

oceniono 1 raz1 bez-L, 26 minut temu:

Pirlo myśle za słaby by coś ugrać. Xavi nie ma zbyt udanego Euro, gra niby swoje ale bez fajerwerków. Iniesta ciągnie grę Hiszpanii, podobnie Ronaldo, Ozil póki co mnie nie zachwycił na turnieju.




Co Ty za turniej ogladasz Ronaldo ma 3 bramki a Ozil juz 2 razy piłkarzem meczu był.

0

Ja mysle ze wypaczył wynik. Fakt ze bylo 3;1 ale przy 1;1 awans mial milan i to barca musiala by sie otworzyc a nie odwrotnie . A tak otworzyl sie milan i gola strzelil iniesta.

0

seba grasz w pamietniku z wakacji?;> XD

0

Gdyby karnego nie bylo to barca by sie otworzyla a wtedy milan mialby szanse

0

jesli będzie fianał Barca Real to chyba wszystkie serwery na swiecie będą przeciązone.

0

Nie zapomnijcie ze gracie z Espaniolem:P on specjalizuje sie w odbieraniu wam pkt:P

0

Przecież z Milanem wygracie bo Rewanż u siebie, Apoel raczej do pykniecia tylko z Bayernem moze byc trudno no ale z wami nie bedzie łatwiej licze na Finał Barca Real. Hala Madrid

0

Alonso sam powiedział że była reka ale wy swoje/// no ale przecież nie gadacie od sedziach.

0

Mario5

jako kibic Realu stwierdzam że zółte wygladaja swietnie z tych tutaj ale widziałem gdzies inny projekt juz.

0

Profil Culé a muerte


chyba zapomniales o zraszaczach po meczu z interem to dopiero "przyklad" klasy.

0

FCB-kat., 53 minuty temu: przecież to dla was była trawa za wysoka. cos Ci sie pomylilo

0

karieraFCB2, 59 sekund temu:


Levante gra w 10 wiec najlepiej jakby ronaldo tez zszedł i nie strzelal im bramek bo przeciez to niesprawiedliwe. Ze z karnego? chociaz jest bezbłedny nie to co messi.

0

Profil Emencor

Jako kibic realu wydaje mi sie że wy macie dobra 11 zawodnikow kiedy messi iniesta xavi cesk sa razem ale u nas kadra jest silniejsza. Di maria nie gra od dawna to Ozil ma serie chyba 7 meczow w kazdym asysta. Nie odczuwamy az tak bardzo brakow kadrowych

0

Puyol na boisku barca przegrywa. Seria zakonczona.

0

Nie nagle sobie przypomniano tylko o remoncie i przebudowie santiago mowi sie od dawna. pozdro

0

Jasne sędziowie nam dali 7 pkt przewagi. a jak w pucharze bramkarz za polem karnym od was wybil reka pilke (czerwona kartka) i nic nie bylo to cisza

0

Lewonożni nie powinni strzelac karnych kiedys tak czytałem

0

Bramkarz gra ręką za polem karnym i go nie wyrzucaja..są równi i równiejsci

0

Real ma 3,5 Gola na mecz w lidze i jego zdaniem real gra defensywnie to ile musiałby mieć zeby grac ofensywnie? 7 bramek na mecz? znajdz mi taki klub..może w polskiej B klasie cos znajdziesz.

0

A mieliscie sie podobno nie wypowiadać o sedziach:P

0

Przepraszamy za pepe...on jest nieobliczalny

0

Kibice realu przepraszają za pepe....-,-

0

0

Ciekawe jakby grał taki skład no za robbena Di marie wlasnie:) i byli by nie do pokonania chyba;p

0

Bez wątpienia wielkim problemem Ronaldo jest Leo Messi. Podczas gdy inni zawodnicy zachowują się mądrze i rozważnie, unikając porównań (jak na przykład Neymar czy Robben), Cristiano Ronaldo zdecydował się na wojnę, która jednak z góry była przegrana. Dlaczego?

hahahah! Kto to pisał wgl...Cristiano powiedział w jedym z wywiadow..jestem Ronaldo nie Messi nie porownujcie mnie do niego. WIec nie wiem gdzie sie zdecydował na wojne..

0

Wczoraj real wygrał fuksem to jak określicie dzis barce?;>

0


Gestuge, 18 minut temu:

Real fartem wygral 2:1 a w tytule ,,Remontada na Balearach'' bo prosze Was o czym my mowimy!!

co złego jest w tytule?;> nie pisze golenada tylko remontada przegrywali 1:0 i w koncowce wyciagneli na 2;1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?