mateuszch1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chodzi mi o to ze jestem za realem ale tak obiektywnie kupowac teraz kogos to juz glupota bo sezon za pasem...oczywiscie sa wyjatki tak jak kupiliscie ville rownie dobrze moglby przyjsc w polowie sezonu i tez gralby swietnie bo gral w lidze hiszpanskiej a barce zna z reprezentacji.
0
AAA to wy sie czepialiscie ze na stronie realu sa newsy z prywatnego zycia ronaldo...no sorry ale narodziny dziecka ronaldo sa wazniejsze niz delfiny,pozdro
0
Jestem kibicem realu ale bojana wam zazdroszcze....lubie go chyba najbardziej obok inesty,przydal by sie ktos taki w realu licze na canalesa, pozdro
0
Kibiceuje realowi ale nie wiem jak wam ale najbardziej podobal mi sie moment jak casillas swietowal razem z . Victorem Valdésem oraz z Puyolem....nie bylo podzialu na real i barce byla hiszpania dlatego wygrali;D
0
a co jesli ta barcelona awansuje do I ligi?? będą dwa zespoly barcelony>??
0
To wasza sprawa pewnie mnie zaraz zlinczuja tutaj ale macie 7 napastnikow bez torresa ktorego chcecie sciagnac gdzie onie wszyscy sie pomieszcza? tzn 7 zakladajac ze henry i ibra odejda ale jak przyjdzie torres to 8,
0
OOO smiejecie sie z realu a to samo robicie gwiazda za grube miliony i po sezonie out. Normalnie zloty interes gwiazde eto ktory strzelal jak na zawolanie wymienic na ibre i jeszcze doplacic zal...
0
Nie wiem co wy na to : http://demotywatory.pl/1551901/Biedny-Messi
A tak poważnie niestety real już przegał mimo że jestem jego kibicem, szacunek dla was kto by pomyślał że tyle punktów nie wystarczy do mistrzostwa;/ no już nie mogę się doczekać sezonu 2010/2011,pozdro