0

Myśle, że Ibra powinien przyjść do Barcy za Henryego a nie za Eto'o w tedy można by było wystawić taktyke 4-4-2

0

Kuboss,nie można tak to obejrzeć,ten mecz będzie w Polsacie.A tak ogólnie obstawiam 4-0

0

Hahahaha jeśli Barca zagra tak jak z Arsenalem to Krystyna Ronaldo nawet niebędzie wiedział kiedy padł piąty gol dla tych którzy wygrają w tym roku lige czyli dla ,,dumy kataloni''

0

Nic dodać nic ująć cały Real

0

Mam nadzieje,że będzie to mówił cały czas bo mówił to ze sto razy i zawsze wtedy Barça wygrywała

0

Barca w pełni zasłużyła na tą wygraną a jak dla mnie po dzisiejszej bramce messiego zasłuzył sobie na druga złota piłke !!!!!!!!!!!

0

Mówi to Higuain z klubu który potrafi tylko kupować..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?