0

Ja po prostu nie jestem w stanie wyobraźić sobie Barcelony bez stojącego i dyrygującego Guardioli w eleganckim i schludnym garniturze ; (

Aż łezka się w oku kręci ; (

0

Szkoda, że trzeba to pisać ponownie i ponownie...... dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ! Visca el Barca !

0

A czemu niby wzbudziły kontrowersje ? :P

0

Organizujemy wielką akcję-wszyscy dodajemy po plusie :D

0

Co jest kurna grane ?

0

Chociaż że przegraliśmy, ja wciąż jestem dumny z tego klubu. Byłem, jestem i będę dumny. Jestem dumny, że mogę oglądać piłkarzy pokroju Messiego, Xaviego, Iniesty, Puyola i innych. Jestem dumny, że piłkarze nie poddali się nawet przy 10 punktowej stracie do Realu. Swoją drogą może okaże się, kto jest prawdziwym kibicem Barcelony.

Som I Serem ! Visca el Barca !

0

Gratuluje Realowi, bo nie ma wątpliwości, że to zwycięstwo w lidze jest zasłużone. Ale mimo porażki jestem dumny, że Barcelona się nie poddała i walczyła do końca.

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce Visca el Barca !

0

Skromne 4-0 i będzie git ;)

0

Achhhhhh, już się nie mogę doczekać, cóż to będzie za mecz ! Dla tego meczu po prostu warto się interesować piłką ! Najbardziej znane nazwiska marketingu, najlepsze zespoły świata, najlepsi piłkarze świata, najlepsi trenerzy świata i sama otoczka- ponoć ten mecz jest symbolem wybijania Katalończyków. Tego nie może przegapić nikt !

Només en victòria ! Visca el Barca !

0

Skład o jakim śniłem-tyle. Koniec tematu.Dziękuję.

0

Absolutnie zasłużone zwycięstwo Bayernu. Nie ukrywajmy- praktycznie cały czas piłka była na połowie Realu ;)

0

Gol !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

0:2

2x Messi

0

Kto nie mógł przeczytać tytułu ? :D

0

obawiam sie tego meczu

0

A gdzie Fabregas ?!

0

Joseph_Guardiola

Dawaj numer to mogę Ci napisać :)

0

Powiem tak: Na Stamford Bridge Chelsea nie można lekceważyć, ale na Camp Nou jestem pewny, że ich ROZJEDZIEMY. Popatrzcie sobie na ten dwumecz z Benficą :) Tutaj czytam, że Chelsea zagrała słabiej, bo mieli zaliczkę. A Widzieliście mecz w Lizbonie ? Tam Chelsea miała dosłownie z trzy sytuacje, z której jedna zakończyła się bramką, a Benfica dominowała i miała ich znacznie więcej. Na koniec dodam, że zawsze szanuję przeciwnika, ale patrząc na tą Chelsea, a tą Barcelonę- to będzie łatwy dwumecz :)

0

Nie zwracajmy na Niego uwagi. Właściwie cieszmy się, że tak gada-czemu ? Bo upokarza Real, jak i pokazuje swoją kulturę.

0


maciejsonFCB

Troszeczkę nie zrozumiałem twojej wypowiedzi :P

0

Nie rozumiem kibiców Milanu. Jakim prawem twierdzicie, że Barcelona awansowała dzięki sędziom, skoro o ile pamiętam w pierwszym meczu sędzia nie podyktował 2 rzutów karnych dla dumy Katalonii ?

0

W końcu odetchłem :) VeB !

0

Ehhhhh......

0

Sory, że drugi komentarz:

http://meczelive.com/mecze3.html

0

Dlaczego Pique nie ma na koszulce emblematu klubowych mistrzostw świata ? :P

0

jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

* znaczy Messiego

0

martwi spadek formy xaviego.

0

Swoją drogą teraz, na Camp Nou, Barca będzie grała w wyjazdowych ? :)

0

Teoretycznie Pele grał w słabej lidze, ale ja pamiętam, że kiedyś piłkarze nie latali po świecie w te i spowrotem, jak to się robi dziś. A zważywszy na to, że Brazylia była w tedy wielka, można sądzić, że było wiele wybitnych Brazylijczyków. Co chcę przez to powiedzieć ? Że w tej lidze mogło grać wiele osobistości. Ale ja tamtych czasów nie widziałem, więc wypowiadać się nie będę. Ja widziałem czasy Ronaldo Luisa Naziaro De Limy i wg mnie, jest to jedyny piłkarz, jakiego widziałem, który może być porównywany do naszego kochanego Leo.
z Messim !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?