0

Może mi ktoś powiedzieć czemu, gdy chce zminusować pana jem zupke wyskakuje post- ''nie możesz oddać głosu na swój komentarz ? :D

0

bad15,

No to może odejmijmy Realowi 31 tytułów mistrza Hiszpanii, czy 9 tytułów zwycięscy LM, bo przecież Mourinho ich w tedy nie trenował ?

0

4-0- Messi, Xavi, Fabregas, Sanchez :)

0

Baros1990

Real udowodnił już swoją wyższość z klubami z najwyższej półki grając z Milanem, gdzie na 4 mecze, wygrał tylko 1, a ostatni remis uratował w bodajże 95 min..........

0

''Po raz ostatni przegrał w ramach Primera División 11 września 2010 roku. Wówczas Katalończycy na wyjeździe ulegli Hérculésowi 0:2.''

A czy przypadkiem nie był to mecz na Camp Nou ?

0

Nie mówcie hop, póki nie przeskoczycie. Nie ma to jak być pewnym awansu z drugą najlepszą drużynom wszechczasów, a obecnie jedną z najlepszych w Europie tak naprawdę. Trochę pokory, Milan napsuł nam krwi w grupie, więc dlaczego, gdy stawka jest jeszcze większa, nie mógł tego powtórzyć, czy nawet ulepszyć ? Zbyt wielka pewność zawsze prowadzi do klęski.

0


CampNou1993



0

ventura560

Co ty to na Google tłumacz pisałeś :D

0

0

GenerałXavi,

Czytaj ze zrozumieniem......

0

On i Cassillas to bezwątpienia najlepsi i najkulturalniejsi piłkarze Realu w dziejach. Warto wspomnieć, że ten uścisk był po 6-2 ! To trzeba mieć klase, a nie faulować od tyłu Messiego, a później jęnąć z liśćia Puyolowi i Xaviemu..............

0

trzeba bylo grac Carles a nie wierzyc w cuda.

0

Liga jest skończona i tyle. Real rozgrywa prawie (puchar króla) perfekcyjny sezon. Nie rozumiem co się dzieje z Messim. Ten chłopak jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale nie zmienia to faktu, iż w takiej formie to ja go po prostu nigdy nie widziałem. On marnuje wszystkie sytuacje ! Cieszy fakt, że asystuje. Guardiolo ! Ach..................

0

A mówią, że to Barcie pomagają sędziowie. Eh...............................

0

Ja obstawiam trudne 0-1 dla Barcy.

0

Peter Schmeichel wg. mnie był najlepszy. Drugi to albo Casillas, albo Buffon.

0

http://referendumacta.pl/


Nie dajmy sobie odebrać tej strony ! Za dużo serca w nią włożono, by to wszystko legło w gruzach !

0

Jak słysze Real 0-3 Barca, to na mysł rzuca mi się odrazu ten koleś, co miał na dupie napisane ,,Galactic ass'' :D

0

Mam wiadomość do pana Dariusza Szpakowskiego- nie nazywaj PEPA Gurdioli jako PEPE Guardiola, bo gdy to usłyszę to odrazu musze iść do toalety. Tych dwóch ludzi dzieli przepaść intelektualna.

0

Dla takich chwil warto żyć ! Visca el Barca !!!!

0

Szymek2202

To chyba Ty zostałeś kibicem Barcelony po ostatnim Gran derbi. ,, Do czego to doszło ?'' Do czego to doszło, gdy zaczęła się era Barcelony ! Kiedyś był chyba tutaj nawet taki artykół. Na czele przytulający się Puyol i Raul. A przecież to było zaledwie trzy lata temu ! Po spektakularnym sezonie zaczęło tutaj przebywać coraz więcej smarkaczy, którzy uwielbiali napinki. Wracając do Twojego komentarza. Ok, ok, może Mourinho trochę poniosło. To fakt, ale nie takie rzeczy się tutaj działy. Historyczny transfer Figo na linii FCB-RMA można by uznać za dużo bardziej ,,bezczelny''. A po za tym szanować należy każdego. A w takim wielkim meczu jak El clasico po prostu zawsze puszczają nerwy. Nie tylko graczom Realu. Smutne, ale prawdziwe.

0

Blaumuły

A ty ile masz lat ? Nawet mi nie pisz, że jesteś dorosły, bo chyba wybuchnę śmiechem. Ludzie dorośli nie wypisują takich prowokanckich komentarzy. A jeśli faktycznie jesteś dorosły to ja pozostawiam twoje uwagi bez komentarza.
Kurwa jak ja nie nawidzę takich dzieci. Pewnie mało z was ma, ale ja naprawdę mam szacunek do naszego największego rywala. To obecnie drużyna, która jest w stanie z nami rywalizować, a nawet z nami zwyciężyć. Gdy to Real święcił triumfy wiele osób na tej stronie również naprawdę szanowało Real. Od czasów Guardioli (trzeba to sobie powiedzieć wprost) wszyscy wypowiedają się o Madrycie z obrzydzeniem i odwrotnie.

Visca el Barca, el respeto a madrid !!!!!!!!!

0

Rodzi się naprawde dobry zespół w Paryżu.......

0

Obwiniając los, następne El Clasico napewno nie wygrają.

0

Najlepszego !

0

1XXxBarcaFCBxXX,

Takie komentarze szkodzą nie tylko kulturze, lecz także pokazują, że jesteś tutaj tylko z powodu, że Barca jest najlepszym klubem świata, a gdy minie era barcelony ? będziesz pewnie darł się na ulicy: ,, HALA MADRID"

0

Ludzie, bardzo przepraszam, ale brat, który zna moje hasło na tej stronie i w dodatku jest kibicem Realu napisał ten komentarz, żeby zrobić mi na złość. I po prostu rani mnie to, że niektórzy, którzy przeczytali ten komentarz myślą, że jestem fanem drużyny z Madrytu :(

0

prawda jest taka ze gdyby sedzia byl sprawiedliwy i wyrzucil messiego w 43 minucie, real prawdopodobnie wygralby to spotkanie.

0

Ludzie czy wy siebie słyszycie ? Wolicie jechać na mecz reprezentaci Hiszpanii niż na mecz naszych orłów ? To przecież jest nienormalne........

0

Zły pomysł. Każdy dobrze wie, że Real to najlepsza drużyna na świecie jeśli chodzi o kontrataki. 3 obrońców nie miało by szans :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?