0

Nie można być wiecznie najlepszym, być może teraz okaże się kto jest prawdziwym kibicem Barcy.

0

Będzie bardzo ciężko. A potwierdza moje zdanie to, że nasz największy rywal jeszcze na stadionie Milanu nie wygrał, a miał co do tego sporo okazji :)

P.S

Troche żałuje, że jest w tym sezonie tylu polaków w LM. Który to już raz pokazują Borussie ?

0

Santos jest naprawde dobry, ale myśle, że damy rade !

Visca el Barca !!!!!

0

To carlos jest trenerem ? :P

0

Śniło mi się, że Messi strzela 2 bramki :)

Szkoda, że nie zwycięstwo Barcy :(

0

Wiem,że kompletnie nie w temacie i wgl. nie ta strona, ale GTA V nadchodzi !!!!!!!!


I licze na zwycięstwo

0

Kurinho

A ja jak miałem 17 lat to wygrywałem w mistrzostwach Polski na biegi i jestem bardzo dobry w nogę. Czyli nie ma co do tego wątpliwości-jestem lepszy niż Messi.........

0

coco100-jednego właśnie wcisnąłem, zobaczymy, nie dziękuj :D

0

To Napoli ma w nazwie Real :D

0

No jasne,że możecie pokonać Hiszpanie ! Ja to uwierzyć nie mogłem jak na mundialu Niemcy z Hiszpanią przegrali. Byli zdecydowanymi faworytami.Ale to swoją drogą.Wiem,że to głupio zabrzmi,ale wg.mnie Niemcy grali o klase lepiej od Hiszpanów :)

0

Messi96_96

Rok w rok emitują ten dwu-mecz na tvp sport.

0

I jak tam gramy panowie i panie ?

0

Już kiedyś był taki news.

0

Czyli Sanchez musi już być.

0

#Er

Real kupił Benzeme i się nigdy z niego nie śmiałem,to tym bardziej nie śmiał bym się z Villi.Po za tym 18 goli w takiej lidze jak primera division to naprawde spore osiągnięcie,zwłaszcza,że Villa nie trafił 15 meczy z rzędu !

0

Patrząc obiektywnie:

Casillas-bo na mundialu grał zajebiście,to czemu nie on ? Skoro złotą piłke można zdobyć tylko wtedy,gdy się coś prestiżowego z klubem wygra.

Alves-Jeden z najczęściej asystujących,zdobył bramkę miesiąca raz (z Getafe).Abidal na pewno nie bo mimo,że to był krótki okres tak ogólnie to w sezonie miesiąc to bardzo dużo.

Xavi-no bo kto by inny ? Alonso jest super,ale mimo wszystko postawił bym na Xaviego,bo super wizja gry itp.

Dalej sam nie wiem.Jako cules oczywiście wybrał bym Inieste,jednakże Ozilem się wszyscy zachwycają i mówione jest,że jest to najlepszy zakup w sezonie 10/11 (choć dla mnie to Villa)

Dalej oczywiście Messi.Ronaldo to świetny piłkarz,pobił rekord primera di vision,ale mimo wszystko zawiódł w najważniejszych meczach.Owszem strzelił bramke na bernabeu,ale trzeba zauważyć,że przez podyktowanie nie słusznego rzutu karnego ! Messi to nie tylko bramki,ale też asysty.Dlatego stawiam na niego.Vice strzelec i król asyst. To wystarczający argument,by nazwać go najlepszym napastnikiem. I na koniec Muniain, nie chce mi się już pisać czemu.Po prostu był z nich najlepszy.Tyle w temacie

0

Ja pierdole,kiedyś ten czas tak nie leciał.......

0

0:22-faktycznie są znudzeni Guardiolą :D

0

fcb-anek

Brazylia nie wygrała, ale grała mimo wszystko bardzo dobry mecz a Argentyna to aż żal mówić.

0

mejdzor

Przeczytałem,pomyślałem,przeczytałem i przepraszam.

0

Drógi raz z rzędu ? Przecież Barca zdobyła 3 tytuły z rzędu.Kolejny błąd redakcji :)

0

ja też :)

0

Mi też się wydaje,że nie wygrają :)

0

Redakcja jakiś błąd popełniła bo mecz jest o 18:00 a nie 21:00 !

0

Jestem taki zadowolony z prezentów, że aż tu przyszłem napisać :)

Dostałem zegarek z oficjalnego sklepu Barcy i rękawice, które obecnie nosi Buffon :) Wesołych świąt !!!!

0

4:05

jak by orgazm przeżywał :D

0

,,Odmieniony Arsenal'' :). To co powiedzieć o Barcie ? Rozwaliła Real 5-0 to pozostaje pytanie, co zrobiła by z Arsenalem. VEB !!

0

No i co z tego ? To źle, że będziemy zarabiać najwięcej pieniędzy wśród wszystkich innych klubów ? Nawet Real będzie mniej zarabiał. Najważniejsze to to, żeby nie uderzyło nam to do głowy i żebyśmy nie zmienili się w ,,królewskich''. W tedy będziemy poprostu mniej patrzyli na wychowanków, co może wpłynąć na gre zespołu w następnych sezonach. Ale ja bym się nie obawiał. Barca taka nie jest !

0

Casillas-A.Cole-Puyol-Pique-Maicon-Xavi-Iniesta-Robben-Sneijder-Forlan-Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?