matimocny1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie można być wiecznie najlepszym, być może teraz okaże się kto jest prawdziwym kibicem Barcy.
0
Będzie bardzo ciężko. A potwierdza moje zdanie to, że nasz największy rywal jeszcze na stadionie Milanu nie wygrał, a miał co do tego sporo okazji :)
P.S
Troche żałuje, że jest w tym sezonie tylu polaków w LM. Który to już raz pokazują Borussie ?
0
Santos jest naprawde dobry, ale myśle, że damy rade !
Visca el Barca !!!!!
0
To carlos jest trenerem ? :P
0
Śniło mi się, że Messi strzela 2 bramki :)
Szkoda, że nie zwycięstwo Barcy :(
0
Wiem,że kompletnie nie w temacie i wgl. nie ta strona, ale GTA V nadchodzi !!!!!!!!
I licze na zwycięstwo
0
Kurinho
A ja jak miałem 17 lat to wygrywałem w mistrzostwach Polski na biegi i jestem bardzo dobry w nogę. Czyli nie ma co do tego wątpliwości-jestem lepszy niż Messi.........
0
coco100-jednego właśnie wcisnąłem, zobaczymy, nie dziękuj :D
0
To Napoli ma w nazwie Real :D
0
No jasne,że możecie pokonać Hiszpanie ! Ja to uwierzyć nie mogłem jak na mundialu Niemcy z Hiszpanią przegrali. Byli zdecydowanymi faworytami.Ale to swoją drogą.Wiem,że to głupio zabrzmi,ale wg.mnie Niemcy grali o klase lepiej od Hiszpanów :)
0
Messi96_96
Rok w rok emitują ten dwu-mecz na tvp sport.
0
I jak tam gramy panowie i panie ?
0
Już kiedyś był taki news.
0
Czyli Sanchez musi już być.
0
#Er
Real kupił Benzeme i się nigdy z niego nie śmiałem,to tym bardziej nie śmiał bym się z Villi.Po za tym 18 goli w takiej lidze jak primera division to naprawde spore osiągnięcie,zwłaszcza,że Villa nie trafił 15 meczy z rzędu !
0
Patrząc obiektywnie:
Casillas-bo na mundialu grał zajebiście,to czemu nie on ? Skoro złotą piłke można zdobyć tylko wtedy,gdy się coś prestiżowego z klubem wygra.
Alves-Jeden z najczęściej asystujących,zdobył bramkę miesiąca raz (z Getafe).Abidal na pewno nie bo mimo,że to był krótki okres tak ogólnie to w sezonie miesiąc to bardzo dużo.
Xavi-no bo kto by inny ? Alonso jest super,ale mimo wszystko postawił bym na Xaviego,bo super wizja gry itp.
Dalej sam nie wiem.Jako cules oczywiście wybrał bym Inieste,jednakże Ozilem się wszyscy zachwycają i mówione jest,że jest to najlepszy zakup w sezonie 10/11 (choć dla mnie to Villa)
Dalej oczywiście Messi.Ronaldo to świetny piłkarz,pobił rekord primera di vision,ale mimo wszystko zawiódł w najważniejszych meczach.Owszem strzelił bramke na bernabeu,ale trzeba zauważyć,że przez podyktowanie nie słusznego rzutu karnego ! Messi to nie tylko bramki,ale też asysty.Dlatego stawiam na niego.Vice strzelec i król asyst. To wystarczający argument,by nazwać go najlepszym napastnikiem. I na koniec Muniain, nie chce mi się już pisać czemu.Po prostu był z nich najlepszy.Tyle w temacie
0
Ja pierdole,kiedyś ten czas tak nie leciał.......
0
0:22-faktycznie są znudzeni Guardiolą :D
0
fcb-anek
Brazylia nie wygrała, ale grała mimo wszystko bardzo dobry mecz a Argentyna to aż żal mówić.
0
mejdzor
Przeczytałem,pomyślałem,przeczytałem i przepraszam.
0
Drógi raz z rzędu ? Przecież Barca zdobyła 3 tytuły z rzędu.Kolejny błąd redakcji :)
0
ja też :)
0
Mi też się wydaje,że nie wygrają :)
0
Redakcja jakiś błąd popełniła bo mecz jest o 18:00 a nie 21:00 !
0
Jestem taki zadowolony z prezentów, że aż tu przyszłem napisać :)
Dostałem zegarek z oficjalnego sklepu Barcy i rękawice, które obecnie nosi Buffon :) Wesołych świąt !!!!
0
4:05
jak by orgazm przeżywał :D
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Guardiola-chce-pracowac-w-Anglii,wid,12961856,wiadomosc.html
Oby to plotki były :(
0
,,Odmieniony Arsenal'' :). To co powiedzieć o Barcie ? Rozwaliła Real 5-0 to pozostaje pytanie, co zrobiła by z Arsenalem. VEB !!
0
No i co z tego ? To źle, że będziemy zarabiać najwięcej pieniędzy wśród wszystkich innych klubów ? Nawet Real będzie mniej zarabiał. Najważniejsze to to, żeby nie uderzyło nam to do głowy i żebyśmy nie zmienili się w ,,królewskich''. W tedy będziemy poprostu mniej patrzyli na wychowanków, co może wpłynąć na gre zespołu w następnych sezonach. Ale ja bym się nie obawiał. Barca taka nie jest !
0
Casillas-A.Cole-Puyol-Pique-Maicon-Xavi-Iniesta-Robben-Sneijder-Forlan-Messi